Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fehér zafír kivonattal. Hidratáló, ragyogó formula, melyultrakönnyű érzést nyújt. Hagyja lélegezni a bőrt és segít tökéletes külsőt kölcsönözni az arcnak. Nem tömíti el a pórusokat, 20as fényvédő faktort tartalmaz.

5 árnyalatban kapható

Black Fairy

2016. augusztus 30.

Nekem nem vált be...A porcelain árnyalat van meg, ami rajtam sötét (én is nehezen hittem el, mert a habállagú porcelain árnyalata jó)...aztán ahogy oxidálódik, egyre narancsabb lesz, 3-4 óra múlva teljesen elkezd fényleni tőle a fejem (elég jó púderem van, semmi nem fog ki rajta általában), viszont csodásan terül, könnyű eldolgozni, gyönyörű, egyenletes fedést biztosít...
Ennek ellenére nem igazán kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Ennek ellenére nem igazán kedvelem.

Banszky

2016. július 26.

Nagyon ronda egy bőröm van sajnos,tehát a vérvörös foltokat és pattanás után maradt hegeket nagyon nehéz eltüntetni bármelyik alapozónak is. Tetszik,mert nem rossz a fedése,de nem is egy must have darab. Sajnos ameddig nem találok jobbat ami a bőrszínemhez igazodik addig ezt veszem. :( Kicsit nekem olajos érzetű de púderrel használom így ezért sem lehet panaszom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

agoeniko

2016. június 16.

Ami van, elhasználom, de szerintem még közepesnek sem mondható a fedése

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Ami van, elhasználom, de szerintem még közepesnek sem mondható a fedése

Andijevi

2016. június 10.

Így nyárra kicsit sötétebb árnyalatot választottam, mint az én bőröm színe: beige linen. Felkenve először sárgás a színe, de aztán tényleg igazodik a kissé rózsaszínes bőrömhöz. Illetve segítek is neki egy kevés luminous rózsaszínű pirosítóval ;-) De az összhatás tökéletes, külön örülök a közepes fényvédő hatásnak. Mondjuk lehetne kissé tartósabb is, viszont a bőröm egyből megszerette és sminkfixálóval okés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

redakkrisztinaa

2016. május 1.

Hamar oxidálódik , a színe sem passzol , a fedése közepes , kiemeli a száraz területeket , pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

NPetraL

2016. április 27.

A legvilágosabb árnyalatban rendeltem meg kb. 1-2 hónapja. Mihelyst megjött végig elemeztem rajta mindent. Külsőre nagyon szép, elegáns de az arany kupakja és a nyomója nagyon ujjlenyomat fogó:/ A pumpájával nincs gond elmegy.Na és maga az alapozó kinyomva elég folyós de nem okoz nagy problémát. Első felvitelnél meglepődtem a selymességén aztán eldolgozván a kissé zsíros bőrömön több természetes fényt adott. Fedése közepes, zsíros problémás bőrre senkinek se ajánlom saját tapasztalat :D De azért nem bántam meg, elfogom használni. Összeségében egy tök jó kis alapozó csak nem számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

nussera

2016. április 21.

Még régebben megrendeltem a legvilágosabb, Porcelain árnyalatot, és amikor megkaptam nagyon megörültem. Az üvegben nagyon jó, világos, semleges színe van, de sajnos csak az üvegben. Felkenve narancssárgás árnyalatúvá oxidálódik, egyszerűen használhatatlan, így csak egyszer próbáltam ki. A fedése inkább természetes, nem túl erős, de nagyon szépen mutat a bőrön. Az illata olyan multivitaminos, nem túl erős, de nekem nagyon tetszett. A csomagolása nagyon szép, minőségi, a pumpás kiszerelés szuper! A csalóka szín miatt viszont muszáj lepontoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Fleurfreya

2016. április 15.

Nem vagyok egy nagy alapozó használó,eddig is csak mintákat próbálgattam. Ebből az alapozóból is először csak mintákat rendeltem, de aztán annyira megtetszett, hogy nem rég megvettem egy egész üveggel, ráadásul pont akciós volt.
Nagyon szép a fedése és nincs maszk hatása.
Arra pont jó, hogy a pár szeplőmet és egy két pigmentfoltot elhalványítson.
Egy pici negatívum van, hogy amikor dolgozom el a szemem alatt, csípi a szememet és bekönnyezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 15.

Nagyon szép a fedése és nincs maszk hatása.
Arra pont jó, hogy a pár szeplőmet és egy két pigmentfoltot elhalványítson.

dorkaww

2016. március 4.

Jó pár hónapja használom már és megvagyok vele elégedve. Egy leárazáskor vettem kb 2500 forintért talán? ! Mindenesetre egy eléggé könnyű alapozó ,közepes fedéssel, bőven építhető. Viszont nagy előnye hogy nem hozott ki semmiféle ocsmányságot az arcomon ami pedig eléggé érzékeny illetve nem is szárította. Megadom neki az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Lettike77

2016. március 2.

Nagyon jó alapozó, szépen fed, könnyű vele bánni. Viszont rekord idő alatt fogyott ki, úgy hogy nem is használtam minden nap. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.