Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fehér zafír kivonattal. Hidratáló, ragyogó formula, melyultrakönnyű érzést nyújt. Hagyja lélegezni a bőrt és segít tökéletes külsőt kölcsönözni az arcnak. Nem tömíti el a pórusokat, 20as fényvédő faktort tartalmaz.

5 árnyalatban kapható

pocok1992

2016. február 27.

imádom!
nagyon jól fed, krémes az állaga, könnyű vele dolgozni. :)
egyenletesebb lesz tőle a bőröm.
a mikrogyöngyök miatt pedig kellőképpen csillog a bőröm.
nagyon-nagyon ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

imádom!
nagyon jól fed, krémes az állaga, könnyű vele dolgozni. :)
egyenletesebb lesz tőle a bőröm.
a mikrogyöngyök miatt pedig kellőképpen csillog a bőröm.
nagyon-nagyon ajánlom :)

Tina67

2016. január 7.

Nagyon szépen fed, jól kenhető, finom illatú. Igazán szép lesz tőle a bőr, főleg a púderjével együtt használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

magyaredina

2015. december 12.

Közepes fedésű, könnyed alapozó. Nem nehezíti el a bőrt, valamennyire építhető.
Fantasztikus illata van, a reggeli kómás sminkelés színfoltja. Szép, elegáns csomagolás, kedvező ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Közepes fedésű, könnyed alapozó. Nem nehezíti el a bőrt, valamennyire építhető.

rencsubaba

2015. november 27.

Nagyon vártam ,hogy megérkezzen,de sajnos nagyon irritálja a szememet könyezik tőle,csípi még akkoris ha a szem környékemre nem használom,de mivel nem volt olcso es tetszett is a fedese,hasznaltam mert nem akartam kidobni,de a felenel feladtam most csak hevereszik a polcomon.Viszont zsiros vegyes bőrűeknek nem ajanlom.Nekemis csillogot tőle az arcom.2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Tina67

2015. november 23.

Lehet, hogy drágább, mint néhány Rossmannban vásárolt alapozó, de nekem iszonyatosan bevált, és megéri az árát. Vékony réteget képez az arcomon, teljesen természetes hatású, és nagyon jól illeszkedik az arcbőröm színéhez. Még csak egy hete vettem először, és úgy gondoltam, hogy majd csak alkalmakkor használom, dehát úgy tetszik, hogy hétköznapokon is ezt viselem. Amint elfogy, újraveszem! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

gviki0122

2015. november 20.

Nekem rettenetes, csillog és kissé olajos hatású, kicsit szétfolyt hatású az arcomon 1-2 óra után ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

spavanilly

2015. november 12.

Közepesen fed, szépen el lehet dolgozni a bőrön. Magában hamar zsírossá tenné a T- zónát, ezért nekem púderre is szükségem van mellé. Szemhéjalapozásra is tökéletesen bevállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

brethalia

2015. október 27.

Szépen fed, jó termék. Ritkán használok alapozót, szóval jó sokáig elég is lesz még, pedig már két éve megvan. A -1 csillagot azért kapja, mert nem árt rá púder, illetve pár hete eléggé pattanásos lett az arcom, pedig azon a héten csak kétszer használtam és akkor is csak estére.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Cuni95

2015. augusztus 31.

Egyszer próbáltam barátnőmnél, és nagyon tetszett. Tartós, és természetes árnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Csenge2000

2015. július 13.

Régóta használom és nagyon szeretem nincs maszkhatása eleinte kicsit megijedtem mert elég sárgás volt a bőrömhöz de miután elkentem már nem is tünt annak .Kicsit nekem olajos tapintású de egy kis púderrel meglehet oldani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 13.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.