Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fehér zafír kivonattal. Hidratáló, ragyogó formula, melyultrakönnyű érzést nyújt. Hagyja lélegezni a bőrt és segít tökéletes külsőt kölcsönözni az arcnak. Nem tömíti el a pórusokat, 20as fényvédő faktort tartalmaz.

5 árnyalatban kapható

Tunderviragos

2015. július 12.

Tesóm vette neki túl világos volt a Naturel árnyalat, nekem pedig pont jó. Nem használok sokszor alapozót, mert annyira nincs szükségem rá, de ezt kezd megtetszeni, főleg, hogy 20 faktoros. De az, hogy nem mitesszer keltő pláne, hogy jó. Ezert en 5 csillagot adok. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

eDorika

2015. július 11.

Natural glamour árnyalatban vettem meg és mivel inkább világos a bőröm, mint normál tónusú, féltem tőle, hogy sötét lesz, de egyáltalán nem! sokkal világosabb, mint a képen!! Jó a fedése, de csak jól hidratált bőrön szép, egyenletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

Leona

2015. július 10.

Elso alkalommal egy studiofelvetelre hasznaltam, es utolag visszanezve is szuper alapot biztositott. Nagyon szeretem, februar ota megvan, pedig majdnem minden nap hasznalom. A legvilagosabb, porcelain arnyalat tokeletes a feher boromre, pedig ahhoz megfelelo alapozot nagyon nehezen talalok.
A korrektort nem helyettesiti, mert a pirosabb pattanasokat es a karikakat nem fedi el teljesen, de en nem is vartam el tole. Megfelelo felszereles tagjakent mint sima alapozo tokeletesen megallja a helyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Nolee

2015. július 2.

Sok mintapróbálgatás után választottam végül ezt az alapozót. A natural beige árnyalatban rendeltem meg, immár a második üvegcsével. Nagyon természetes hatású akár kézzel, akár ecsettel dolgozom el. Fényvédőt is tartalmaz, púderrel lemattítva 5-6 órát bír ki rajtam, anélkül nem is próbáltam. Nem pattogtam ki tőle, a szín tökéletesen illeszkedett a bőrömhöz, a pirosságot elfedte, csak nagyon ritkán van szükségem mellette korrektorra, mégis teljesen természetes a fedés. Az árához képest minden elvárásomat teljesítette, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

vichikee

2015. június 30.

Egész jó alapozó, viszont borzasztóan csillog. A fedése olyan közepes, ami sajnos nekem nem elég, de nem szárított és szép összképet adott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 30.

alexa1994

2015. május 26.

hát nekem elég fényes tőle az arcom, de lehet azért mert teszek alá hidratáló krémet, mert száraz a bőröm, nem lenne pattanásom akkor nem is tennék belőle olyan sokat az arcomra, lehet attól is fénylik, nem takar eléggé :S de egy pattanásmentes arcon nagyon szép szerintem :) igaz nekem se olyan borzasztóan pattanásos az arcom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

pmarcsi

2015. május 11.

Nem rossz termék, de azért nem is a kedvencem. A fedésével nincs bajom, a színt is eltaláltam, de rajtam sajnos egyáltalán nem tartós. Rádásul elég csúnyán kopik. Imádom a Luxe termékcsaládot, de ez most nem nagyon jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

lela

2015. április 28.

Egyszerűen I-M-Á-D-O-M ! Nagyon sok alapozóval próbálkoztam már, mivel sajnos valahogy nem akarja elfogadni őket a bőröm. :(
Van amelyik kiszárítja, van amelyiktől viszket (próbáltam már hidratáló hatású BB krémet is, viszont azt csak nyárra használom, a nem túl jó fedése miatt.)
Ennek az alapozónak viszont szuper a fedése, gyönyörűen illeszkedik az arcszínemhez és ami számomra a legfontosabb ,egyáltalán nem irritálja vagy szárítja ki a bőröm. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 28.

faatama

2015. április 19.

Én is használtam ezt az alapozót, és nagyon meg voltam vele elégedve. Szép, egyenletes bőrszín, jó fedés. Nálam kicsit könnyen kopott, de ezt betudom a nyárnak.:) Szerintem megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

lichtnori

2015. április 18.

Jó kis alapozó, főleg a mindennapokra. Egy rétegben felvíve egységesíti a bőrömet, két rétegben a fedése is közepes. Önmagában feltéve, púder nélkül szép, természetes, nem kelt maszk hatást. Zsírosodásra hajlamos a T-vonalam, de ettől az alapozótól nem érzem, hogy tocsogna. Rendesen fel tudom vinni és szépen, foltmentesen el tudom oszlatni. A natural glamour árnyalat pedig teljes mértékben megegyezik a bőröm színével. Azt nem pontosan értem, mert többen is írtátok, hogy csillám van benne, de én (hála az égnek) egyáltalán nem látok benne csillámot, sem az üvegben, sem az arcomra felkenve. Javára legyen még mondva, hogy sok árnyalatban létezik, nem úgy, mint a púdere. Az illatát kedvelem, de felkenés után simán elillan és nem érződik. A csomagolása és a neve is a luxus érzetét kelti, de lássuk be, hogy ez mégis csak egy Avon termék. Leértékelve 1799 Ft-ért vettem, nekem megérte, szeretem. Ha nyáron barnulni fogok egy sötétebb árnyalatát biztosan meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.