Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fehér zafír kivonattal. Hidratáló, ragyogó formula, melyultrakönnyű érzést nyújt. Hagyja lélegezni a bőrt és segít tökéletes külsőt kölcsönözni az arcnak. Nem tömíti el a pórusokat, 20as fényvédő faktort tartalmaz.

5 árnyalatban kapható

blackcat00616

2015. április 17.

2 réteget rakok fel, úgy jó :) HA szép, pattanásmentes az arcom, amúgy kevés, de nem is az én korosztályomnak lett kitalálva :) Amúgy szépen fedne, a pirosságot elfedi. Kihagyom a szemem környékét, de így kis megkönnyezem, aztán ahogy lefolyik az arcomon csíkos lesz :) Így 3 csillag

Egy kis idő eltelt az első használat óta :) Nos, továbbra is 2 réteget kenek fel, és gyönyörűen fed, még a patikat is :) Tetszik, hogy nem szárít, hidratált érzést kelt, pedig nem olyan a bőröm :D Így felvittem 3-ról 5 csillagra :3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.

terike24

2015. április 6.

hat megvettem mivel egyik baratnom annyit aradozott rola de hat utalom a csillogasat es azt vettem eszre hogyha tovabb marad az arcomon pattijaim lesznek tole aminek nem igazan orulok tobbszor is kiprobaltam es ez hozta ki oket:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

lorik.laura

2015. március 11.

Ez az alapozó sehogy sem jó, sajnos semmiféle pozitívumot nem tudok róla írni, pedig nagyon próbáltam megkedvelni.
Annyira csípte az arcomat, nem bírtam elviselni, többszöri próbálkozás után is sajnos. A fedése sem tetszik, az illata sem, és az ára sem mert számomra ez a termék csak pénzkidobás, a szempillaspiráljával együtt...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Dorcsek

2015. március 4.

Nem valami túl jó alapozó, kicsit foltosan, közepesen fed, a legvilágosabb sem elég világos nekem. Remélem van ennél jobb, de most már hagyom az avonos alapozókat, körbenézek egy kicsit jobb minőségi körben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

mscintia

2015. február 3.

Először is az üvegéről azt hittem, hogy törhetetlen, olyan vastag :) No, tévedtem. Egyik alkalommal kicsúszott a kezemből, a földön landolt és apró darabokra hullott..Az összes alapozó kifolyt belőle, szóval...

Egyébként jó minősége van, ami zavart az a csillogás amit ad. Télen úgy néztem ki, mint egy karácsonyfa. Illata is kicsit zavart, és közepesen fedett. Mindent összevetve egy jó, megbízható alapozó, ami nem ad "bohócos" kinézetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

reginar

2015. január 22.

Nekem a Natural Glamour árnyalatban van meg, és nagyon szeretem, egész jól fed, és tényleg puha lesz az arcbőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

ludvnora

2014. november 15.

Szerintem nagyon jó alapozó, egész jól fed (bár elfér még utána egy kis korrektor ide-oda), könnyű állagú, nem ragad, és nagyon puha tapintású lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 15.

muddy

2014. október 27.

Én ennél az alapozónál jöttem rá, hogy nem biztos, hogy mindig a legdrágább a legjobb (nekem). Pl. a Chanel Vitalumiere Aqua körül akkora hype van, közben szerintem csak egy színezett hidratáló krémhez hasonlít, igazából semmi extra. Rimmel, L'Oreal, Maybelline és Bourjois alapozókat használtam már, de - furcsamód - nekem ez az Avonos jött be a legjobban. Én nagyon nem szeretem a matt hatású alapozókat, szóval számomra első számú szempont volt, hogy az eredmény friss, inkább kicsit fényes bőr legyen. A T-vonalam, meg a szemem körül persze púdereznem kell, de ez bármelyik alapozónál így lenne, ha egyszer nem akarok matt hatást.
Szóval nem tudom, kíváncsi vagyok milyen alapozókra gondolnak itt többen, akik azt írják, hogy ebben az árkategóriában is tudnak jobbat. Tényleg kíváncsi vagyok :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Nolee

2014. október 26.

Mintát próbáltam belőle, a Porcelain és a Natural Glamour árnyalatokat. A Porcelain egy kicsivel világosabb és rózsaszínesebb, a Natural Glamour sárgásabb, nekem az utóbbi lett színben jó. Szépen mutatott a bőrömön, illeszkedett a szín, fedését a gyenge és a közepes közé tenném, mert a kisebb pattanásokat eltüntette, de a nagyobbakkal nem tudott mit kezdeni. Egy kicsit mintha az Extra Lastinghoz hasonlóan ez is ragadna, de pár perc elteltével elmúlt ez az érzés és a púderecset sem lett tiszta alapozó tőle. Ami zavar benne, a csillámok. Csak nagyon közelről láthatóak és szép bőrfényt adnak. Száraz bőrre való ez inkább, mint az én kombinált bőrömre, ezért nem fogom lepontozni, de nem hiszem, hogy megvenném teljes méretben.
Ötösnek egyáltalán nem érzem, de nagyon erős négyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 26.

Ötösnek egyáltalán nem érzem, de nagyon erős négyes.

Vicus

2014. október 24.

Végül a Natural Glamourt rendeltem meg, ami csak egy nagyon-nagyon picit sötét, de így egészségesebb színt ad az arcomnak, világosabbal nagyon fakó lenne. A fedése közepes, de építhető. Könnyen el lehet dolgozni, mondjuk eddig még csak szivaccsal próbáltam. Parfümös illata van, nem túl erős, nekem tetszik. Tartóssága is szuper, bár az én kombinált bőröm eléggé fényes/zsíros lesz nap végére, szóval zsíros bőrűeknek nem ajánlanám. A csomagolása szép, igényes, bár nekem ez az arany kupak nem jön be, és feleslegesnek tartom ezt a nehéz üveg csomagolást is, így csak nehezebb lesz tőle a táskám..
Én 2 ezer forintért vettem, ennyi pénzért szuper!

Update: Nem tudom mennyire egészséges, hogy most elővettem egy bő fél év után és újra használom.. Módosítanám a véleményemet, mert ez a parfümillat már az agyamra megy. Minek bele ennyi illatanyag?! Másrészt a fedésével sem vagyok kibékülve. Mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Én 2 ezer forintért vettem, ennyi pénzért szuper!

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.