Avon

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fehér zafír kivonattal. Hidratáló, ragyogó formula, melyultrakönnyű érzést nyújt. Hagyja lélegezni a bőrt és segít tökéletes külsőt kölcsönözni az arcnak. Nem tömíti el a pórusokat, 20as fényvédő faktort tartalmaz.

5 árnyalatban kapható

Bergamo1

2014. október 18.

A színével nincs bajom, de elájulva nem vagyok attól, amit nyújtani tud. Még az akciós árához képest is sok alapozó van, ami olcsóbb, de minimum ezt a teljesítményt hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

alexandra_domotor

2014. augusztus 24.

Megvettem, mert elég jó véleményeket hallottam róla a világos bőrűektől. A legvilágosabbat vettem, ami nem is olyan világos. Ráadásul még foltosodott is, pedig én aztán el tudom oszlatni az alapozót, de ez valahogy nem volt jó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

2014. március 7.

Mostanában sajnos elég sok Avon terméket le kell húzzak, ez sem lesz kivétel. szerencsére csak mintákat rendeltem. Ez az alapozó nekem az égvilágon semmit nem nyújt...mintha beszívná a bőröm, mint egy hidratálókrémet, nyom nélkül eltűnik...ennél fogva nemhogy fedést nem tapasztalok (amire nagy szükségem egyébként nincs), de még csak egységesítést sem...legjobb indulattal is színezett hidratálókrémnek tudnám csak nevezni, de abból meg van jobb is. Nem tudom hova tenni ezt a terméket. Ráadásul a 10-es fényvédőt sem értem, egy min. 20-25-ös érne is valamit, de egy 10-es...akkor már felesleges fényvédőt tenni bele, mert az spf10 védeni nem igazán védi meg a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

reka196911

2014. március 7.

Tegnap kaptam kézhez és azonnal ki is próbáltam. Bár az üvegben látni lehet némi csillámot, nekem az arcomon tökéletes. Nem fénylik, elfedi a bőrhibákat, finom selymes tapintású lesz az arcom. A natural glamour- árnyalatot választottam és nekem a normál bőrszínemhez tökéletesen passzol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

SexyBeauty

2014. március 6.

Az itt olvasottak alapján többet vártam tőle.Elég nagy csalódás volt.Főleg ennyi pénzért.Nekem sajnos nem volt jó!Elhasználom,de többet nem veszem meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

csilluu95

2014. január 30.

Lehet, hogy én vagyok túl fehér, de nekem a legvilágosabb árnyalat is túl sötét. De tényleg nagyon jó alapozó, jól fed, jó az illata, jó az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Bexxx

2014. január 29.

Újra fogom venni, én medium színben használom,hogyha magában kenem fel átzsírosodik kicsit a bőröm, de púderrel nem! Tökéletes, újra fogom venni ha elfogy!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

feli.francsics

2014. január 11.

Finom az illata, és az állaga is jó. Tökéletes fedi el a hibákat, én nagyon szeretem:) Megérdemli az ötöt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 11.

pmirella

2014. január 2.

Csoda ez a krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 2.

Csoda ez a krém!

cicatapmancs

2013. november 6.

Mintát rendeltem elsőre belőle. Porcelain és natural glamour árnyalatot, mert nem tudtam eldönteni a kép alapján, hogy melyik lenne megfelelő. Most már örülök, hogy mind a kettőből rendeltem, mert a porcelain nekem nagyon nagyon világos, úgy nézek ki tőle, mint egy pantomimes :) A natural glamour pont illeszkedik a bőrszínemhez. Másik 3 avonos alapozóból is rendeltem, de ennek van a legjobb fedése. Tényleg hagyja lélegezni a bőrt, nem érzem, hogy bármi is lenne az arcomon. Az állaga számomra pont ideális, mert nem szeretem a nagyon híg alapozókat. Ezt nagyon könnyű eldolgozni és jól építhető. Ami nekem nem tetszik benne az az, hogy nagyon ragacsos felkenés után, de ennek ellenére megrendeltem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.