Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NC, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. június 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Lehelletkönnyű viselet, sugárzó ragyogást és egy csipetnyi üde színt ad az arcnak.

2 árnyalatban kapható: Couture Rose és Show Stopping Pink

Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Abrakzab

2018. július 23.

Óvatosan kell vele bánni, de ha elég gyengéd vonásokkal dolgozok, az eredmény kellemes, üde, pirospozsgás arcszín. Nagyon szeretem, lassan 2 éve használom napi szinten és szerintem nem is fogyott belőle :) Maga a tok hatalmas, de ez a nagy, jó minőségű tükör miatt megbocsátható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Bubu96

2017. október 24.

Kellemesen fényes, nem túl erős szín. Én nagyon szeretem hétköznapokra az egyszerűsége miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

spavanilly

2015. november 12.

Show stopping pink árnyalatban birtoklom, és nagyon szeretem. Nem feltűnő élénkségű, pont ezért ideális a letisztult sminkhez. Apró csillámos de ízlésesen. Nekem bevállt, mert nem lehet túladagolni, és emiatt nem kelt "műhegyilevegő" hatást. Feldobja az összhatást. Nagyon szép a csomagolása, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

macspamacs

2015. július 10.

Végre találtam egy barackos, rózsaszínes pirosítót, amitől nem leszek olyan, mint egy bohóc és nem kenődik el! A Couture Rose árnyalat van meg belőle. Tartós, visszafogott, jó minőségű termék nappali sminkhez, esztétikus csomagolásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

pmarcsi

2015. május 11.

Szeretem ezt a pirosítót. Nekem a Couture Rose árnyalatban van meg. Picit barackos, lágy szín. Egészen tartós, rajtam kibír 5-6 órát. Hétköznapokra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

mscintia

2015. február 3.

Couture Rose, barackos árnyalatban vettem, sokáig elég! Már egy éve meg van és imádom! Babás hatást kelt, pont elég, nem nagyon feltűnő. Csak ajánlani tudom, főleg fehérbőrűeknek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

nagy.nikike

2013. december 8.

Nekem Couture Rose árnylat van meg és imádom. Természetes színe van, szépen pigmentált. Az ára nem volt vészes, szóval nekem megérte. A csomgolása nagyon igényes jó ránézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

farkas.fruzsina86

2013. november 19.

A Show Stopping Pinket választottam, pedig barnább tónusú a bőröm. Mégsem volt mellényúlás, mert bár nem nappali sminkhez való a csillogása miatt, de nagyon szépen ki lehet vele emelni. Jól tart, nem pereg. Látom, hogy a saját ecsetje többeknek nem jött be, én is rendes púderecsettel teszem fel, de más termékek mellécsomagolt ecseteivel, applikátoraival is ugyanez a helyzet. Azok csak "játékok", tessék beszerezni rendes ecseteket! :) Plusz pont az igényes csomagolásért, és a nagy tükörért. Csodaszernek nem nevezném, de a 4*-ot megérdemli, főleg, hogy a minőségéhez képest az ára sem vészes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

mariann33

2013. október 27.

Nekem a couture rose árnyalat van meg,és nagyon szeretem!Igazi hamvas barack szín,amit elég ritkán lehet kifogni.Felkenve ugyanaz a színe mint a tartóban,vagyis szerintem nem halványabb,vagy világosabb,teljesen matt,és nagyon finom állagú.Az illata számomra még inkább luxus érzést kelt,nagyon kellemes.Az óriási tükör szuper benne.Én nem bánom,hogy csak 5 grammos,mert egy 8-10gr.-os pirosítót évek alatt sem koptatok el,tehát valamennyit kidobok,hiszen ált.24 hónap a felh. ideje,és ha ez lejár,hiába van még benne a fele,érzékeny bőrű lévén,én kidobom,úgyhogy ez legalább elfogy majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 27.

lillfrid

2013. október 3.

A "show stopping pink"-et választottam, sokat segítettek az itteni leírások a szín kiválasztásában. Nagyon szép színe van, de nem eléggé pigmentált, olyan kevésnek érzem, az ecsettel nem is tudom megfelelően felvinni, így inkább az ujjammal viszem fel az arcomra. Elég sokat használok belőle egyszerre, mire látszik is annyira, amennyire szeretném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.