Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2017. január 20.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tiszta selyem kivonattal és dúsító komplex-szel a puha, telt és ragyogóan érzéki ajkakért. SPF 15

Avon Luxe szájfény/lipgloss - Romantic Rose
Ár: 1.500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Avon Luxe SzájfényAvon Luxe szájfény/lipgloss - Proper Pink
Ár: 1.400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Mia0602

2019. július 6.

Akciósan vettem az Exquisitely Mauve árnyalatot. Tavasszal sokat használtam. Én nem érzem ragacsosnak, tartóssága átlagos. Teljes áron nem venném meg, annyit nem tud.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

fokyandi

2019. június 18.

Nekem a Romantic Rose árnyalat van meg, ez egy natúrabb szín. Nagyon szeretem, nem tapad össze tőle a szám. Bárhova, bármilyen alkalomra tudom használni. Az applikátorral eddig megfelelő mennyiséget tudtam felvinni, de most hogy már fogytán van, egyre nehezebb kiszedni az anyagot, pedig még kb. az 1/3-a bent van. Így gazdaságosnak nem mondható ezért csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 18.

Toll

Korcsoport: < 18
2019. április 12.

Nekem a "Red Glamour" árnyalat van meg. Egy élén piros szín, legalábbis üvegen keresztül. Felkenve már egy rózsaszínesebb, ultra csillámos, ragacsos krémhez tudnám hasonlítani. Egyáltalán nem tartós. Egynek elmegy, de nem ez életem szájfénye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 12.

HDorina

2018. szeptember 25.

Nem voltam vele elégedett. A Dainty Pink nevű árnyalatot választottam, viszont nagyon világos színe van. Színtelen és csak csillogott az ajkakon, viszont mielőtt kiválasztottam ezt a színt a képeken egy szép, halvány rózsaszín színe volt. Nekem ragadós is volt. A 'Luxe' névhez képest egyáltalán nem volt luxus minőségű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

bubilany

2017. december 5.

Kellemes és szép színei vannak, nekem kicsit talán sok, de alkalmakra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Era012

2017. szeptember 29.

Buliba szoktam felkenni a nude árnyalatot úgy, hogy egy mattabb rúzs már van alatta. Lenyűgöző hatás! Hétköznapokra nekem túlságosan ragyog. Inkább alkalmakra ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

miti08

2017. június 30.

Nekem teljesen megfelel ez a szájfény. Meg is lepődtem, hogy ilyen olcsó és mégis ilyen jó. Alluring Bronze árnyalatban van meg, ami egy kellemes árnyalat, picit mintha dúsítaná az ajkaimat is. Egyaránt kellemes az illata. Tartósságát átlagosra becsülöm,de nekem megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

Daisyyy

2017. május 20.

Nekem bejött ez a szájfény, mert viszonylag tartós, jól működik tekerős rúzsra kenve is, és nem folyik szét a szájsarkakba, nem ragad, diszkrét, ízléses látványt nyújt. Hétköznapra, dolgozni, ügyintézni is tökéletes, mert nem kirívó. A Proper Pink árnyalatot vettem meg, ami az üvegcsében sűrű, harsány színnek néz ki, de felkenve kellemesen visszafogott és érzetre meg olyan, mintha ajakbalzsamot kentem volna fel. Teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Fabi95

2017. május 3.

Tudja azt amit egy szájgénynem tudnia kell, viszont drágának tartom akciósan is. Biztosan azért ilyen az ára, mert a Luxe termékek a legdrágábbak az Avonnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

dorkaww

2017. április 13.

Nekem is a dazzling nude nevű árnyalat van meg. Picit ragacsos, tartóssága közepes mint egy átlagos szájfényé. Színe kellemes nem hivalkodó az illata kicsit furcsa. Ár érték arányban egész jó. Hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.