Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Különleges, krémes kontúrceruza, speciális ecsettel a szín eldolgozásához.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Zita456

2015. január 8.

Szeretem, praktikus :) és jól fed, tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 8.

Szeretem, praktikus :) és jól fed, tartós.

szeliger

2013. május 18.

Pink Cashmere, az itteni jó vélemények miatt vettem meg. Szép a szín, szájon is és igényes a csomagolás. A ceruza viszont szerintem kicsit kemény és nem túl tartós. Ráadásul a napokban kicsit jobban kitekertem (kb. fél cm-re lógott ki) és úgy próbáltam feltenni, erre letört a kitekert rész. Még egy hátrányát találtam, amikor leveszem a kupakot, valami furcsa kőolaj szag üti meg az orrom. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 18.

agi.greendaygirl

2013. április 16.

amikor megjelent, nem nagyon figyeltem fel erre a termékre, mert a színskála nagyon ugyanolyannak tűnt, mint a glimmersticks színskála, amiből már megvan mind, ami kell. Viszont valahogy mégiscsak felkeltette az érdeklődésemet a katalóguskép legutóbb, és a pink cahsmere árnyalatot rendeltem meg, ami nagyon szép. Ez nem olyan erős élénk pink, mint a glimmersticks pink-je. A szín neve találó, nagyon szép, tompa rózsaszín, eléggé hasonló a szám színéhez, így természetes a hatás. nem szárít, könnyen felvihető, az ecset a végén csodás, nagyon jó minőségű, jól kihasználható. ha esetlegesen elfogy a ceruza, akkor is érdemes lesz megtartani az ecset miatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

erika81

2013. március 15.

Nude temptress színben rendeltem meg. Tekerős. Az ecsete remek. Szép nude szín.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Nude temptress színben rendeltem meg. Tekerős. Az ecsete remek. Szép nude szín.

c_andersen

2013. február 8.

Red icon szín van meg. Mellbevágóan csodálatos a színe! Teljes száj festésre használtam, matt, de mégis ragyogó, rá egy kis szájfény és Dita von Teese-nek éreztem magam :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.