Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 1999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nemethanna196, az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2018. december 17.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   1,6 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 1999 Ft

1. lépés: Kontúr - Rajzold meg és hangsúlyozd ajkaid formáját könnyedén!
  2. lépés: Szín - A szuper intenzív és gazdag színekkel fesd ki ajkaidat! Könnyű, súlytalan formula, mely nem szárítja az ajkakat, építhető intenzitással.

8 árnyalatban elérhető

Ár: 1999 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 1000ft , Eladó: kim88
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Budapest , fizetés: Elore utalas utan, postazas a vevot terheli.
Franciacsaj

2019. november 5.

Ha nagyon szigorú szeretnék lenni akkor egy picit többet vártam ettől a rúzstól, szerencsére csak akciósan vásároltam, így fogjuk rá, hogy megérte.. Ki szoktam egészíteni egy ajakápoló krémmel, amelytől nem lesz olyan száraz érzés a viselése, de szép a színe és az első használatkor nagyon tartósnak bizonyul, könnyű felvinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

NeonPink

2019. június 5.

Ekkora sz*rt ennyi pénzért. Nagyon szeretem az avon rúzsait, viszont az ajakfilceket mindig is kerültem nagy ívben márkától függetlenül. Szerencsére ezt is csak kipróbáltam mert a barátnőmnek nem volt más, de már a felkenésnél elment az egésztől a kedvem. Nehezen kenhető, nem lehet egyenletesen eloszlatni, a legkisebb hibákat is kiemeli az ajakon, fedése borzalmas, csúnyán kopik. Nem vártam tőle semmit még is csalódtam. Túlárazott gagyi vacak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

ria23

2019. június 5.

Ajándékba kaptam, így szerencsére nem az én pénztárcám bánta. Abszolút nem fog a kitöltő vége és csak minimálisan a kontúr vége. Mivel nem fog kb semennyire, így mindig színes labellot kentem rá, szóval a szárítást nem tapasztaltam. Nagyon tetszene az elv, de a kivitelezés nem jött össze az Avonnak sajnos. Tuti, hogy nem szerzek be belőle többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Mary93

2019. május 29.

Most kilógok a sorból, de én nagyon szeretem. Remekül fog és nagyon tartós. Nekem a nagyon erős vörös árnyalat van meg. Akármikor hosszabb programra megyek és tudom hogy eszek, iszok akkor biztosan ezt teszem fel. Picit szárít ez tény de nekem nem vészes, ha lemosom teszek fel ápolót az ajkaimra és kész.
Én alkohol ízt nem érzek bár nem nyalogatom sűrűn a szám.
Meg kell tanulni a használatát mert picit szokatlan, de pár alkalom és könnyű lesz vele dolgozni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Én alkohol ízt nem érzek bár nem nyalogatom sűrűn a szám.

sweetsensation

2019. március 12.

Botrány!!!! Szégyen, hogy ezt piacra merik dobni és pénzt is kérnek érte! Konkrétan nem fog! A kezemet karcolgatom vele fél órán át, valami kis pötty kijön, a számon semmi! Totális pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

szabina971

2019. március 12.

A make me up és a forever mine árnyalatot vásároltam meg.
Mindkettő szépen fog és szépen fed.
Én sűrűn nyalom a számat sajnos rossz szokás de mikor rákentem a ,,rúzst'' egy bizonyos idő elteltével megnyaltam a számat írtó kellemetlen ízt éreztem mint az alkholos filc körübelül, bár mit is várnánk egy filces rúzstól ha nem filc illatot és ízt.
A forever mine lilás színű árnyalat elég hamar megadta magát elkenődött és lekopott.
A make me up ami pirosas szinű elég tartós a számon ezt az árnyalatot tudom ajánlani talán.. annak aki szereti az élénk vad piros színt és nem zavar a filces illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

A make me up és a forever mine árnyalatot vásároltam meg.
Mindkettő szépen fog és szépen fed.

azursatellite

2019. március 5.

Konkrétan semmire sem jó. Ha ingyen adnák akkor sem kellene. Újonnan is alig fog, de legalább szárít. Totális pénzkidobás kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

tamara428

2019. február 27.

Az Inked rose-t vettem meg én is, és én is csalódtam benne. Azt hittem, hogy a pirosas alapszájszínem miatt szinte láthatatlan, de ezek szerint másnak sem jött be. Nekem a kontúrozó fele jobban fog, mint a sima filc, de nagyon sokáig kell építgetnem, mire van egy csöppet látható eredmény. De abban a mennyiségben meg már szárít. Ami a tartósságát illeti... felkentem a kezemre próbaképp, és még órákkal később is olyan volt a bőröm.
Nem akarom feladni, mert szeretni szeretném ezt a megoldást, úgyhogy még be fogok ruházni egy sötétebb árnyalatra is.

UPDATE: Megvettem a Give me heat árnyalatot is. Mondanom se kell, hogy a szín nem egyezik az katalógusban lévő árnyalat - bár ez az Avonnál nem meglepő. A másik árnyalatommal ellentétben itt nem kellett kiimádkozni a színt a filcből. Szépen fed, egységes a szín, gyorsan szárad és valóban nem maszatolt, amikor az ujjammal végigsimítottam rajta. (Evés-ivás közben még nem teszteltem.) Ez az árnyalat megfelel annak, amit a katalógus ígért, de a másik annyira csalódást okozott, hogy három csillagnál többet nem tudok adni.

UP-UPDATE: Teszteltem élesben is, és eléggé leszerepelt. Előtte este radíroztam és hidratáltam a számat, hogy jó alapja legyen, de teljesen felesleges volt. Reggel az első 2-3(- max 4) órában jó volt, aztán nem tudom mi történt vele, de teljesen foltos lett. Az ajkaim belső félénél besötétedett, kiszárította a számat és sötét cserepek lettek rajta. Próbáltam lemosni, de a sima víz nem szedte le (csak maszatolt) így hát csak a külső oldalon próbáltam építgetni, hogy nagyjából egységes legyen. Reménytelen volt, sehogy se nézett ki normálisan. Itthon még sminklemosóval sem tudtam leszedni azokat a száraz, majdnem fekete foltokat. Hosszú távra nálam nem fog működni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

Stefania80

2019. február 15.

Nem rossz, de sajnos semennyire sem tartós. Kb. 30 perc után kopik, bár azt szépen teszi. Egyébként tetszene a koncepció, szép volt a színe is (Make Me up) csak hát a tartóssága. Az bizony elbukott. Sajnálom, nagyon akartam szeretni, de így nincs értelme. Tiniknek jó lehet, mert ha suliban felteszik, mire hazaérnek tuti hogy nem veszik észre az ősök. :):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Night

2019. február 6.

Színe egyáltalán nem stimmel (Inked Rose), nem fed, a alig egy árnyalattal lett vörösebb az ajkam, és az is csak azért mert alapból halvány. A "filling" része kb annyira működik mint golyóstoll az űrben: sehogy. Drága, nem működik. Egyetlen pozitívuma, hogy a bőrömön letesztelve tényleg hosszan tart, de ennyi erővel sima filcet is kenhetnél magadra, ugyanazt a hatást kapnád. Nem éri meg az árát, nem javaslom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice