Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: Enne, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• segít tartósabbá tenni a színt
  • nem töredezik
  • nem pattog le

Kremcica

2020. május 18.

Sajnálom, de nálam nem működik. Még alaplakként csak-csak, de fedőlakként vagy önmagában két nap után teljesen lepereg a körmömről. Pedig nem mosogatok sokat, nem áztatom a kezeimet és mégis. Próbáltam a lehető legminimálisabb mennyiséget felvinni, nem segít. Nagyon szép fénye van és hamar szárad, cserébe naponta kenhetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

abicicaaa

2020. május 15.

Alaplakk nelkul, ket reteg koromlakk, plusz ez, egy hetig hordhato meg a nagyon hamar pattogzo essence lakkom is. Akar peel-off fedolakk is lehetne, mert eleg vastag retegben kenve egyben lelehet szedni az osszes reteget. Hatranya, hogy neha magatol is megindul, de ettol fuggetlenul nagyon jo, teszi a dolgat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

Kattty93

2020. február 22.

A kedvenc fedőlakkom. Nagyon gyorsan szárad, nem pattog le, a gél hatást hozza és különösen tartós mindenféle külső hatással (pl. mosogatás) szemben. Több fedőlakkot próbáltam már, olcsóbbakat, dágábbakat, de mindig visszatérek ehhez, mert ennél jobbat nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

floracska6

2020. január 30.

Imádom! Nagyon tartóssá teszi a lakkot és gel hatást is kölcsönöz. Drágább lakkokkal szemben is a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

kocdori

2020. január 14.

Egyetértek az előttem szólókkal, nekem is inkább még hamarabb is kopott a lakk, minthogy tartóssá tette volna.
Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Nem ajánlom senkinek.

anett8820

2020. január 14.

Nekem ez a fedőlakk csak a Miss Sporty lakkokkal működik, de azokkal viszont tartós nagyon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

holdmacska

2020. január 14.

Azért kap két csillagot, mert nem kell kapargatni. Egyben le lehet húzni, már másnap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

alizee

2019. november 6.

mindenki olyan jókat ír róla, úgyhogy valószínűleg az én készülékemben van a hiba mert akárhányszor használtam, akárhány lakkon másnapra mindegyik kopni kezdett és/vagy egyben le lehetett húzni. ma kínomban kipróbáltam alaplakként, hogy hátha de estére ugyanaz, a köröm végén felrepedezik és egyben lejön. kuka...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

vszilvi94

2019. október 20.

Korábban már használtam ezt a fedőlakkot és akkor nagyon elégedett voltam vele. Most visszatértem hozzá, de már közel sem vagyok róla olyan jó véleménnyel. Valamivel kevesebb, mint a fele van még meg, de eléggé besűrűsödött, pedig heti szinten használom. Így elég nehéz szépen felkenni. A tartóssága sem az igazi, többször is előfordult, hogy a körmöm egy részéről levált csak maga a fedőlakk. Többször nem hiszem, hogy kísérletezek vele, főleg, hogy az ecsete is kicsit rövid szerintem, így biztosan fog bőven maradni az alján, amit nem tudok elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Gabria

2019. október 2.

Nekem eddig ez volt az a fedőlakk, ami igazán bevált. Még az Oriflame-eset mindenképpen ki szeretném majd próbálni, de eddig mindig visszatértem erre. Nekem tökéletesen megfelel, habár a végét mindig ki kell dobni, olyan 2-3 mm-nyit az üveg alján. A nyomdát, ha nem vigyáz az ember, akkor elhúzza, viszont lehet óvatosan is bánni vele és akkor jó. Közben meg már áthidaltam ezt a problémát egy vízfázisú körömlakkal, előtte bekenem a nyomdázott részt azzal, és úgy tökéletes. Nekem jobb heteken bírja 6 napig is akár, a hetediket sokszor már nem vállalom be, ugyanis ha egy picit lepattog, én már nem akarom hordani a manikűrt. Elhasználtam már belőle vagy 5-6 üvegcsét biztosan. :)
Ha sűrűsödik, tényleg szálas lesz minden, ami rendkívül bosszantó, de még mindig ez az a fedőlakk, ami eddig tudta azt, amit elvártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)