Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2019. november 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Új formula ápoló omega olajokkal. Intenzív szín akár már egy rétegben is. Még több ragyogás.

Avon Mark Gél Hatású Körömlakk Citronized
Ár: 550 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: új, bontatlan:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
Avon Mark gél hatású körömlakk - Violaceous
Ár: 400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés a helyszínen (Revolut, PayPal, mobilbankos azonnali utalás), de a postázás/Foxpost/MPL/Packeta is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Jelizz

2022. február 10.

Nekem egy bronzos csillogo arnyalatu koromlakkja van meg. Jo mert 2-3 napig nem jon le ,utana kopik . Veszek meg ilyet de valahogy hasonlit az Essence/Miss Sporty lakkokhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

urania24

2022. február 3.

Lehet javítottak időközben a formulán mert szépen egyenletesen fed és ettől valóban gél hatás. 2 réteg kell de az szerintem szokásos. Fedőlakkal tök gyorsan szárad. Szerintem tartós de attól függ mi az elvárás én 3-4 nap után úgyis leszedem mert más színt szeretnék. Más (drága) világmárkák lakkjait simán kenterbe veri. Egyedül a színválaszék a limitált de a fő és nude színekből már csak ezt veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 3.

Emma23

2021. július 7.

Szép színekben kapható. Ár érték arányban nagyon jó lenne ha egy kicsit tovább tartana és nem kezdene el hamar lekopni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 7.

vivip

2021. május 9.

Több árnyalatban is megvan. Nagyon szép a végeredmény, főleg fedőlakkal. Az egyetlen gond vele az, hogy iszonyat lassan szárad már 1 rétegben is... A szép végeremény érdekében pedig a 2 réteg minimum. Ha valakinek van ideje ezt kivárni anélkül, hogy véletlen belenyúlna (én pont az a fajta vagyok, akinek sikerül mindig megtalálni a módját arra, hogy véletlenül hozzáérjen valamihez), akkor imádni fogja. Mert amúgy egy nagyon jó termékről van szó. Az én esetemben általában a 4. nap környékén kezd feltöredezni a vége, de azt szépen lehet korrigálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 9.

Kattty93

2021. március 31.

Kicsit világosabb az árnyalat, mint az újságban. Két rétegben vittem fel, rá az avon fedőlakkot. A fedése megfelelő, ahogy a tartóssága is. Mosogattam is benne, nem pattog le vagy kopik. A gél hatást annyira nem fedeztem fel benne - de ez más márka gél hatású lakkjaira is igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

tátombák

2021. február 2.

A berry nutty árnyalat az enyém, vásárlás előtt nézegettem róla képeket a neten, hogy tuti jó legyen a szín. Az jó is lett, de sajnos a minőség elég sok kívánnivalót hagy maga után. A lakk 1 rétegben semmit sem fed, 2 rétegben kevés, 3 rétegben csíkos, egyenetlen. A tartóssága nem kiemelkedő, így nem éri meg szórakozni a 3 réteg felvitelével. Nekem csalódás, az Essence lakkokat ennek az árnak a feléért adják, és fényévekkel jobbak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

palacka11

2020. október 26.

Ár-érték arányban nagyon jó körömlakk, jól fed és lassabban kopik mint egyéb körömlakkok, lehet ezt jelenti a gél-hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

dunaimano

2020. szeptember 29.

Több darabot is próbáltam, és sajnos nagyon változó a minőségük. Van, amelyik egy rétegben is szépen fed, van, amelyik kettőben még szebben, és van, amelyik alig akar. Tartóssága közepes, leginkább a felvitt rétegek számától függ (nálam alap+fedőlakk is van a körmös rutinban, időnként nyomdázással). Szerintem viszonylag híg, az ecsetjével jól tudok dolgozni. A gél hatást nem látom sajnos... Ár-érték arányban viszont rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

AvonCica

2020. június 20.

Több árnyalatban is megvan, és mindegyik gyönyörű! Ami meglepett, hogy bár nem a legdrágább lakk a világon (szerintem leárazva nagyon olcsón hozzá lehet jutni kis szerencsével, aki pedig tanácsadónő, annak még inkább), mégis nekem már egy rétegben is fed, ebből adódóan elég gyorsan elkészíthető a manikűr (pedig nem rövidek a körmeim). Míg általában már első nap le szokott pattogni a vége, ez csak másnap kezdett (megjegyzem, kézi meggymagozás közben!) 😂 Nálam ez nagy szó!
Én megadomn neki az 5 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Én megadomn neki az 5 csillagot

NikolettaP

2020. június 12.

A floral daze àrnyalatot vettem meg, ami egy gyönyörű halványlila àrnyalat. Nos, vélemènyem szerint becsapás “gèl” lakként àrulni, ugyanis olyan szinten híg, hogy vékony rétegben felkenve is ráfolyik a körömàgybőrömre :S Nem tudok így szép alsó ívet kialakítani neki, illetve lehetetlen egyenletesen eloszlatni, pedig több, mint 10 éves körömlakkozás rutinom van. Van más márka, ami még ennél is olcsóbb àrkategóriában kínál körömlakkot, és azzal semmi problémám sincs. 2 csillagot a színe miatt kap, a termék àllaga nálam 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.