Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Szaténfényű, matt hatású tartós körömlakk

mlexa

2019. június 19.

Gyorsan szárad és szép a színe. Túl sokat nem bír ki a körmökön, de egynek jó volt. Két réteg ebből is kell! Ára nem vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

csmelitta

2019. június 4.

Nekem a sötétkék Mystical Mermaid árnyalat van meg, a színe és száradás után a matt-szatén hatása is nagyon szép. Egy rétegben is elég jól fed, ráadásul viszonylag gyorsan is szárad. Ugyanakkor nem tartós, 2-3 nap után elkezd rohamos ütemben lepattogni, szépen lemosni pedig egyszerűen lehetetlen, kékes árnyalatú marad utána a körmöm és a körömágyam is. :(
A 4 csillagot csak a gyönyörű színe miatt kapja...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

A 4 csillagot csak a gyönyörű színe miatt kapja...

Bellita

2019. január 28.

A színe szép, de a tartóssága az borzalmas, nekem már aznap elkezdett kopni amikor kikentem vele, a 2. napon már le kellett szednem mert annyira ocsmányul kopott le a körmömről, hogy arra szavakat nem találok..Nem fogom újra venni, egyszerűen nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

AdriennBernadett

2019. január 11.

Matt hatású de nem szatén fényű. A száradással elveszik a fénye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Matt hatású de nem szatén fényű. A száradással elveszik a fénye.

pigglypig

2018. február 27.

Ajándékba kaptam a Miss Drama árnyalatot. Pirosas-pinkes, igazi nyári árnyalat egy kis narancsos beütéssel, igazán különleges szín, gyönyörű. Ahogy a lábkörmömre kentem fel, úgy éreztem, hogy ehhez most saru vagy flip-flop illene, és mehetnék is sétálni a tengerpartra :)
Nekem bejön ez a szatén matt finis, szépen mutat szerintem, olyan nem hétköznapi. Az ecsettel könnyű dolgozni, nem csíkoz, jól terül a körmön, már egy rétegben is szuperül fed, de kettőben az igazi. Az egyetlen bibi az a lakk tartóssága... egyetlen napot bírt ki a kezemen, pedig még csak nem is én mosogatok, hanem a gép. A lábamon kicsit tartósabb, dehát ott mi nem :P
Talán alkalmakra el lehet használgatni azért, mert a szín tényleg szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Talán alkalmakra el lehet használgatni azért, mert a szín tényleg szuper.

Rockysinger

2017. augusztus 9.

Az Electric Dancer árnyalatot vettem, nekem iszonyatosan tetszik a színe, a tartóssága az nálam olyan átlag körömlakkokéhoz hasonló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

dalmicka

2017. augusztus 7.

nagyon szép színek, valóban matt szaténos hatású, viszont nem valami tartós. 2 és fél nap után már pattogott le :( ezért minusz 1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Echan

2017. augusztus 7.

Electric Dancer árnyalat:
Élénk sötét rózsaszín az üvegben lilás csillogással. Felkenve a lila csillogás elveszik. 2 réteg kell a tökéletese fedéshez, viszont elég gyorsan szárad. Mivel matt így ügyelni kell az alapra, hogy ne legyen egyenetlen, különben csúnya lesz. Megszáradva valóban matt-szaténos fénye van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Electric Dancer árnyalat:

katuc77

2017. július 7.

Tegnap érkezett meg a Miss Drama árnyalat. Meglepődtem, mikor kivettem a dobozból, mert a katalógus alapján nem ennyire piros színre számítottam.
Felkenve nagyon gyorsan megszárad, és valóban matt lesz a végeredmény. Szépen lehet felvinni, nem csíkoz. Akár egy réteg is elég lehet, de szerintem kettő rétegben az igazi. Tettem alá alapozó lakkot, jól elviselik egymást.
Viszont rájöttem, hogy nekem ez a matt körömlakk egyáltalán nem tetszik. Jobban szeretem a fényes, gél hatású lakkokat. Éppen ezért felvittem rá az Avon gél hatású fedőlakkját, így pont a lényegét, illetve célját vesztette el. Azért egy próbát megért. Ez miatt nem fogom lepontozni, hiszen nem az ő hibája, hogy nekem nem tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 34 Lake / CI 15880, Red 6 / CI 15850, Manganese Violet / CI 77742, CI 42090

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.