Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Profi szemöldökformázó szett

1. Simítsd a waxot a szemöldökre a formázáshoz és a rögzítéshez.
  2. Ha ritkák a szálak,töltsd ki a hiányzó részeket,majd a sötétbarna púder részével színezd és fixáld.

2 változatban kapható

Ár: 1000 Ft , Eladó: smurfette
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: Budapest / Szeged, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
Avon Mark Szemöldökformázó/szemöldök Készlet - Deep Brown
Ár: 1.200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lina1105

2020. augusztus 5.

Egynek jó, de nem ájultam el tőle. A kefe borzalom, a második használat után kihajítottam. Maga a por normális ecsettel jól felvihető és egész tartós is, viszont a pigmentáltsága nem az igazi. A szemöldök zselém mellé alapként elhasználom, de nem nyúlok érte túl gyakran. Viszont így előnye, hogy kb örök életű, sosem fog elfogyni! 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

senskin

2020. március 6.

Nekem bejött, nem volt vele gond, de még próbálkozom a megfelelővel. Kell hozzá mindenesetre még szemöldök dúsító és kefe is, úgy már sokkal jobb együtt használva.
UP: a kefe potyog, a wax összekavarodott a festékkel. Kész káosz. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

UP: a kefe potyog, a wax összekavarodott a festékkel. Kész káosz. :(

Emeren

2019. december 11.

Ez a termék szerintem az olyan nőknek lett tervezve, akiknek természetes, dús, sűrű szemöldökük van és csak az esetleges hezagok kitöltésére használják. Én nem ebbe a kategóriába tartozom. Vékonyszálú, világos szemöldököm van, amit rendszeresen festek a hajszínemnek megfelelő (sötétbarna) színnel. A formázáshoz eddig szemöldök ceruzát használtam, de az kissé mű hatást kelt, így gondoltam, hogy kipróbálom ezt a terméket. Deep Brown (mély barna) árnyalatot rendeltem, de ennek a színnek a barnához nem túl sok köze van, inkább fekete. Ettől függetlenül kipróbáltam. Az ecset borzalmas, így ha valaki ilyet szeretne, akkor egy normális ecsetet külön venni kell hozzá. Nekem van itthon többféle, így volt mivel kipróbálni. Nekem ez szörnyű. Olyan, mintha szemhéj púdert kennék a szemöldökömre. Maradok a ceruzánál, még az is kevésbé mű, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Dotty96

2019. október 3.

Az ecsetet nem is próbáltam használni, ezek szerintem csak viccből vannak benne, na de ettől eltekintve nagyon szeretem ezt a szemöldökformázó készletet. Általában csak a púdert használom magában, mert így is egész nap minden a helyén marad, de ha plusz biztosítékot szeretnék, akkor kicsit a waxba is belenyúlok. Szép a színe, nekem a sötétbarna van meg belőle, könnyű vele dolgozni, és nem maszatolódik el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Melszi

2019. szeptember 27.

Az ecset használhatatlan, nagyon mű és nagyon vastag, nem lehet vele precízen dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

HDorina

2019. szeptember 7.

Nekem még a régi volt meg, ami nem Mark-os. Kaptam ezt a terméket. Először a barna púdert vittem fel, majd a fixálót, de volt hogy csak magában használtam a púdert. Tartós, nem kenődött el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

bree07

2019. augusztus 8.

A kis ecset és a wax valóban hasztalanok benne, de a kis tükör, és maga a szín nekem nagyon bejön. Soft Brown árnyalat, tökéletesen passzol a szemöldököm eredeti színével. Nem vöröses, kellően sötét. Nekem elég dús a szemöldököm, és csak annyi kellett, hogy valamivel kitöltsem a hézagokat. Arra teljesen jól működik, de szerintem ezzel megrajzolni nem lehetne nulláról. Se a waxxal, se anélkül. Nem annyira pigmentált a festék, hogy erre alkalmas legyen. Akinek csak arra kell, mint nekem, annak működhet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

mlexa

2019. június 19.

Az ecset, amit adnak hozzá teljesen használhatatlan. A wax szintén! A szín nem lenne rossz, de egyáltalán nem pigmentált, ha valamit még is sikerült magamra rakni, utána az is elmászkált. Ettől sokkal, de sokkal jobb termékek is vannak. Senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

FurcsaKavics

2019. június 3.

Kicsit óckodtam ettől a szemöldökformázó "készlettől", mert eddig sosem próbáltam még ilyen púderes kivitelt, de valamiért mégis megrendeltem. Sokáig nem használtam, mert beleestem abba a csapdába, hogy a hozzá járó ecsetnek nem nevezhető eszközzel próbáltam szemöldököt varázsolni. FAILED! A vax része sem épp valami bizalomgerjesztő. Viszont maga a púder egy normális szemöldökecsettel működik. Szép, természetes hatást lehet vele elérni. Nyilván, aki az erősebb, majdnem tetovált style szemöldököt szereti, az ne rendelje meg, nem arra való. Hétköznapokra remek, sokáig elég lesz, és magában is egész tartós, nem kenődik, nem potyog meg maszatolódik. Viszont, ha egy kicsit hangsúlyosabb kivitelre vágyok, akkor egyszerűen áthúzom egy szemöldökspirállal és tádá, úgyis működik, és még jól is néz ki, legalább is szerintem. :) Nem mondom, hogy újra venném, ha elfogy, de nem rossz termék. A doboza miatt plusz pont, mert nagyon masszív, nekem meg sokszor nagyon jó a kiejtésem, de ez bírja. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Angyalka94

2019. május 22.

Én nagyon szeretem, nekem bevált. A waxot nem használom és nem a benne rejlő ecsettel kenem fel a festéket. Az ecset valóban nem jó hozzá. Maga a termék szerintem jó és tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.