Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Profi szemöldökformázó szett

1. Simítsd a waxot a szemöldökre a formázáshoz és a rögzítéshez.
  2. Ha ritkák a szálak,töltsd ki a hiányzó részeket,majd a sötétbarna púder részével színezd és fixáld.

2 változatban kapható

Avon Szemöldökformázó/szemöldök Készlet - Soft Brown
Ár: 1200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (dobozban), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Avon Mark Szemöldökformázó/szemöldök Készlet - Deep Brown
Ár: 1300 Ft , Eladó: minaya
Angyalka94

2019. május 22.

Én nagyon szeretem, nekem bevált. A waxot nem használom és nem a benne rejlő ecsettel kenem fel a festéket. Az ecset valóban nem jó hozzá. Maga a termék szerintem jó és tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

pingu

2019. május 20.

Évek óta ezzel csinálom meg a szemöldököm. Mivel a hajam szőke és a bőröm is világos nem egyszerű normális színű szemöldökterméket találni, ami nem is szőke és nem is zöldesbarna. Szerintem nagyon jó kis termék. Először a wax-al együtt használtam, de mostmár csak a por részét szoktam a természetesség jegyében. :) Sajnos nem vízálló, pedig az még sokat dobna rajta, de így is teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

ReiHUN

2019. május 17.

Sajnos nem túl praktikus termék, nem nagyon tetszik. :( Biztos nem venném újra, még ezt sem tudom elhasználni. Nehéz a használata és az ecset kialakítása sem praktikus. Nem tartós, és nem látom nagyon az eredményt alapvetően sem. Világosabb szín van meg, de nem valami jó. :( Szomorú sztori.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

ZoeEvans

2019. május 13.

Ez egy borzalmas termék. A wax használhatatlan, semmivel nem tudom jól felvinni. A por meg alig pigmentált, az ecsetet vagy 2x bele kell mártani az ecsetbe egy épkézláb vonalért. Borzasztó!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

palmiii

2019. május 4.

Összeségében elégedett vagyok vele. Könnyen használható, tartós, nem túl erős szín. Az ecset ami hozzá van nem sok mindenre jó. Viszont még így sem venném meg újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

jazsa

2019. március 24.

Kitöltésre alkalmas,formázásra nem igazán. Világosabb árnyalat van meg, ami pont jól passzol :) Az ecsete nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Soleils05

2019. március 21.

Sajnos nekem nem jött be. Ez a wax+púder kombináció nem működik nekem. Elcsúszkál a nap folyamán és nem komfortos a felvitele sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Missmochaccino

2019. március 10.

Nagy kíváncsisággal fogadtam ezt a sminket.Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.Az ecset használathoz jó sok türelemre van szükség,és nekem n em is sikerült olyan idillien bájos szemöldököt varázsolnom mint a katalógus béli hölgynek van,bár tudom,hogy egy képre nem lehet alapozni.Elhasználgatom,de kötvehiszem,hogy ismételten megvásárolnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Banszky

2018. december 20.

Még régebben használtam amikor nem tudtam a szemöldökömet formázni. Most sem vagyok még benne profi de annó teljesen tudatlanul használtam. Ennek ellenére most sem mondanám valami jó terméknek. A wax jó ötlet,megragad a púder benne. Viszont a fekete hajamhoz nem illett a sötétbarna szín,illetve kizárólag kitöltésre alkalmas,új formát nem lehet vele csinálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

bogihu

2018. október 25.

A waxot feleslegesnek tartom, anélkül is tartós a barna szín, viszont a benne lévő ecsettel nem a legjobb eldolgozni. Legközelebb mást szeretnék kipróbálni, viszont ez is elment egynek, és sokáig kitartott, tavasszal vettem, de még mindig van belőle egy kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

Hidratálók: Propylene Glycol