Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mariann33, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2017. február 22.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Profi szemöldökformázó szett

1. Simítsd a waxot a szemöldökre a formázáshoz és a rögzítéshez.
  2. Ha ritkák a szálak,töltsd ki a hiányzó részeket,majd a sötétbarna púder részével színezd és fixáld.

2 változatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Wandamaci

2021. szeptember 10.

Végre a sötétbarna hajamhoz megfelelő szín, ami nem fekete és nem is vöröses.
Könnyű használhatóság, kevés kell belőle, rögtön teszi a dolgát, természetes, szép szemöldököt lehet vele alkotni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

Végre a sötétbarna hajamhoz megfelelő szín, ami nem fekete és nem is vöröses.

Yubiri

2021. szeptember 2.

A profi minősítéstől nagyon messze van.
A waxot és a kefét abszolút nem is értem, minek tették bele, nem profi, és az én vékony szemöldökömre nem jó. Auburn színt rendeltem, nem látszódik a szemöldökömön, kipróbáltam a csuklóm belső felén, ahol legvilágosabb a bőr, hátha a sötétebb szemöldökömhöz nem passzol a szín, és azért nem látszódik, de a csuklómon is extra halovány. Most, hogy olvasom a korábbi véleményeket, látom más is írta, hogy nem jó a pigmentáltsága. Nekem ez extra gyenge minőség, féláron sem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

A profi minősítéstől nagyon messze van.

Ascyra

2021. június 15.

Szívem szerint ötösre csillagoztam volna, mert hosszú évek óta használom (azóta is összesen 2 db fogyott el :D). A hátrányai miatt lehúztam egy csillagot, de kérem... mi nők legyünk már találékonyak légyszi. Nevetgélve olvastam itt néhány hozzászólást - no offense - de azért, mert valaki nem találékony ha sminkről van szó, az nem a termék abszolút hibája. Sorry, de ezek tények.
Ami nagyon gázos:
- az ecset, valóban. Ehhez muszáj venni egyet - én a legolcsóbb sminkecsetet használom, azt hiszem DM-es, (hosszú, ceruzányi szára van, nagyon könnyű vele dolgozni és ezt is ajánlom hozzá!)
Ami rendkívül király:
- a Soft Brown árnyalat nagyon hasonlít a természetes barna színhez és átmenet a szőkésbarna és a sötétbarna között, úgyhogy lányok, aki ilyen színű hajjal bír, annak kitűnő válaasztás. (A sötétebbről nem tudok nyilatkozni, de azt alapból én meg sem venném).
- Wax: gyorsabban elfogy, mint a szín, kb. háromszor ennyi mennyiség kellene belőle. Nem csomósodik és gyanítom, hogy shea vaj és olajtartalma miatt nem árt, ha nem hűtőkamrában tartjuk, hogy az állaga könnyen kenhető maradjon. Rendkívül kevés kell belőle, de még így is gyorsan fogy. Saját krémet kevertem tehát maganak helyette, de nem ördöngősség: egy teáskanálnyi shea vaj tökéletesen betölti a wax eredeti szerepét, ne dobjuk ki a színt, ha a wax elfogyott!
Mindent összevetve ez egy remek termék, és én annyira megszoktam, és hozzám nőtt, hogy sosem cserélném másra. Körülnéztem drágább cuccok között, nevetséges ár-érték arányok vannak ehhez képest. Úgyhogy ez maradós. Ajánlom mindenki számára, aki bátor és nem adja fel az első felkenés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

Ami nagyon gázos:
Ami rendkívül király:

Bridge29

2021. május 25.

Nem volt rossz termék. Én már kidobtam azóta .kicsit macerás vele dolgozni és picike az ecset is . Egyszerűbb a ceruza ✏️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Tunyogii

2021. március 26.

Szerettem, amíg volt. Az ecset nem a legjobb, de használható, szép szemöldököt tudtam vele összehozni, sokan dicsérték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

Lityko22

2021. március 19.

A wax részét simán kihagyhatnák belőle, mert felvitelkor csomosódik, összeragad. A púdert egy saját szemöldök ecsettel viszem fel, mert ami hozzá jár az kicsi és nem lehet vele megfelelően formázni a szemöldököm. Én együtt használom az AVON csavarós szemöldök ceruzáájával - azzal szépen megrajzolom az íveket, ezzel a púderrel meg kitöltöm a belsőbb részeket.A Deep Brown árnyalat nagyon-nagyon sötét - közelít a feketéhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

sarah0425

2021. március 10.

Nem szerettem amíg használtam.
Nagyon halvány szőke szemöldököm eleve de valahogy ez sem tudta rendesen befogni. A pigmentáltsága tényleg nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

Nem szerettem amíg használtam.

Lina1105

2020. augusztus 5.

Egynek jó, de nem ájultam el tőle. A kefe borzalom, a második használat után kihajítottam. Maga a por normális ecsettel jól felvihető és egész tartós is, viszont a pigmentáltsága nem az igazi. A szemöldök zselém mellé alapként elhasználom, de nem nyúlok érte túl gyakran. Viszont így előnye, hogy kb örök életű, sosem fog elfogyni! 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

senskin

2020. március 6.

Nekem bejött, nem volt vele gond, de még próbálkozom a megfelelővel. Kell hozzá mindenesetre még szemöldök dúsító és kefe is, úgy már sokkal jobb együtt használva.
UP: a kefe potyog, a wax összekavarodott a festékkel. Kész káosz. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 6.

UP: a kefe potyog, a wax összekavarodott a festékkel. Kész káosz. :(

Emeren

2019. december 11.

Ez a termék szerintem az olyan nőknek lett tervezve, akiknek természetes, dús, sűrű szemöldökük van és csak az esetleges hezagok kitöltésére használják. Én nem ebbe a kategóriába tartozom. Vékonyszálú, világos szemöldököm van, amit rendszeresen festek a hajszínemnek megfelelő (sötétbarna) színnel. A formázáshoz eddig szemöldök ceruzát használtam, de az kissé mű hatást kelt, így gondoltam, hogy kipróbálom ezt a terméket. Deep Brown (mély barna) árnyalatot rendeltem, de ennek a színnek a barnához nem túl sok köze van, inkább fekete. Ettől függetlenül kipróbáltam. Az ecset borzalmas, így ha valaki ilyet szeretne, akkor egy normális ecsetet külön venni kell hozzá. Nekem van itthon többféle, így volt mivel kipróbálni. Nekem ez szörnyű. Olyan, mintha szemhéj púdert kennék a szemöldökömre. Maradok a ceruzánál, még az is kevésbé mű, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.