Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2019. november 25.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletesen mattszínt és hidratált érzést kölcsönöz az ajkaknak. A rúzs bársonyos formulájának köszönhetően simán siklik az ajkakon, nem szárítja, hanem sokkal inkább hidratálja azokat. Emellett pedig hosszan tartómatt hatást és erős fedést biztosít. A matt hatású ajakrúzsok 15 mesés árnyalatban érhetőek el, hogy a halványabb és az erősebb árnyalatok szerelmesei is megtalálják a számukra legideálisabbat.

Ár: 1000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postázás
Ár: 500 , Eladó: Kicsitu
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Timicat

2019. december 1.

Nagyon szeretem, olcsó, tartós, és rengeteg színe van. Kicsit szárít, érdemes előtte aláhidratálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

NyBetti

2019. november 23.

Eddig ez a matt rúzs vált be a legjobban. Szépen terül, és sokáig fent marad (evést nyilván nem bírja, de azt szerintem egyik se).
Sok színben kapni, én mostanában inkább mintákat rendelek, mert úgyse használnám el a teljes méretet a színekből.
Az ára verhetetlen, határozottan újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Az ára verhetetlen, határozottan újravevős.

Mia0602

2019. november 20.

Először azzal kezdeném, hogy nem az én világom. Matt világ. Ez mondjuk a csomagoláson kifejezetten tetszik. Matt rúzs-matt csomagolásban=5*-os dizájn.
De ajándékba kaptam, márpedig akkor ki kell próbálni!
Adoring Love árnyalat: a 18-20 éves énem nagyon szeretné. Harsány pink, nagyon feltűnő árnyalat. Kissé darabos, nem terül szépen. De valóban krémes, nem szárít.
Újjal picit átlapogatom, színtelen szájfény, majd papírzsepis itatás. Így is nagyon intenzív a szín, túl harsány. Itthon néha felkenem. Tartós és hidratál. Elajándékozni nem tudtam, kidobni sajnálom.
Nekem 3*-ot ér maximum, de a csomagolás ötletessége miatt (és, hogy ne rontsam az átlagot)...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 20.

De ajándékba kaptam, márpedig akkor ki kell próbálni!

Aoba

2019. november 17.

2019. 11. 06.:
Rendeltem 2 színt. Az egyik a Vibrant Melon, a másik pedig az Adoring Love. Kíváncsi leszek rá. Mintában tetszett mindkettő, hát majd látom hogy mi lesz.

Update.:
2019.11.17.:
Szerelem rúzsok! 4 napja használom, de szerelem rúzsok lettek. Élénk, pigmentált színűek. Jobbak, mint a minták. Tényleg selymes, sima lesz az ajkam tőle. Nem kell alá hidratálnom. Az illatuk is csodás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

2019. 11. 06.:

Update.:
2019.11.17.:

Betti21

2019. november 8.

Most rendeltem először ezt a fajta matt ajakrúzst. Először is kapok egy nylonba vont rúzst természetesen fekete csomagolás, a megfelelő jelzésekkel. Leszedem a snassz csomagolást és ami alatta van már megérte. Nagyon kellemes meglepetés a többféle szín és nude felirat, szóval ha nem lenne jó a rúzs színe már akkor is megérte:) két színt rendeltem nude és blush amit észrevettem hogy világosabb a rúzs mint a képen. Nagyon krémes, mintha níveát kennék fel, zsepis törlés után is nehézkesnek érzem, közepesen tartós. De mégis szép mindkét szín, púderes a végeredmény, szép a csomagolás, akciós áron vettem így egyszeri kipróbálásra megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

manoka55

2019. október 23.

Tartós színek, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Tartós színek, imádom!

Sziporka88

2019. október 20.

KM box által jutottam hozzá.Nem sokazor használtam eddig, mert a színe intenzív. Könnyű felvinni. Tartós, de kicsit szárítja a szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

bernadettu

2019. október 1.

KM boxból van meg mint sokan másoknak, a színe nagyon tetszik, de a formulája egyáltalán nem, kifejezetten száraznak érzem, és sokszor kell átmenni a számon, hogy megfelelő pigmentáltságot és fedést elérjem, nem hittem, hogy ezt fogom írni de a Revolution Iconic Matte rúzsom is kényelmesebb viselet ennél, ráadásul már olcsóbban is vannak jóval jobb rúzsok Essence, Catrice jóvoltából.
Még próbálkozom vele, mert a színe tetszik, csak emiatt 2 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Még próbálkozom vele, mert a színe tetszik, csak emiatt 2 pont.

Puszedli83

2019. szeptember 17.

Egy nude árnyalatom van belőle. Tökéletes hétköznapi szín. Ahhoz képest, hogy matt kicsit krémes, kellemes viselet. Aránylag tartós, nekem nem szárít. Összességében jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

barbimariposa

2019. szeptember 17.

KM Boxban nyertem egy nagyon harsány árnyalatban. A színén túl, ami nekem nagyon nem jött be sajnos,hogy hiába hidratálok alá- gyorsan, foltokban kopik és erősen szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Hidratálók: Lanolin, Lauryl PCA, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.