Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2022. március 23.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletesen mattszínt és hidratált érzést kölcsönöz az ajkaknak. A rúzs bársonyos formulájának köszönhetően simán siklik az ajkakon, nem szárítja, hanem sokkal inkább hidratálja azokat. Emellett pedig hosszan tartómatt hatást és erős fedést biztosít. A matt hatású ajakrúzsok 15 mesés árnyalatban érhetőek el, hogy a halványabb és az erősebb árnyalatok szerelmesei is megtalálják a számukra legideálisabbat.

Ár: 500Ft vagy ajándék , Eladó: Chrissy
Állapot: Bontatlan, fóliás , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
Ár: 590 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: Kézfejen swatcholt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxpost

BernadettM

2022. április 9.

Két színem van belőle: Vibrant melon és Peach flatters
Mindkettő jól pigmentált, szépen fed, nem szárít....amíg újra nem kell kenni.
Nem túl tartós, könnyen kopik, és ha pótolom a hiányt, akkor a második réteg csomósodik.
Vibrant melon....hát dinnye színhez nem sok köze van, ha ettől eltekintünk, jó a szín amúgy. Már majdnem elhasználtam.
Peach flatters: no ezt nem sokat használtam, mert barack helyett barbie rózsaszín, igen rikító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 9.

Két színem van belőle: Vibrant melon és Peach flatters
Mindkettő jól pigmentált, szépen fed, nem szárít....amíg újra nem kell kenni.

Eowynie

2022. január 31.

Nekem a Roseberry Red árnyalat volt meg, ami nemjött be igazán a porcelán fehér bőrömön. Túlságosan harsány volt hozzám, mivel a szín inkább lila, mint piros. Nem venném újra, mivel szárította eléggé a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

Terru

2022. január 15.

Az egyik kedvenc matt rúzsom, mondom ezt úgy, hogy krémes rúzspárti vagyok. 😆 Sok megvan belőle, de nem mind egyformán pigmentált ám a nagyja elég jó. Nem szárít, szinte nem is érezni, hogy fenn van az ajkakon, nagyon kellemes viselni. Tartós is. Az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 15.

H4niko

2021. szeptember 12.

Van már kb. 15 darabom belőle. Nagyon szeretem. Előtte hidratálom az ajkamat. Könnyű viselni. Nekem nem szárít úgy, mint a legtöbb matt rúzs, és alig érzem hogy rajtam lenne. Szép pigmentált színek és nagyon jó áron van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Kajmi

2021. április 26.

Ár-érték arányban megfelelő. Sokféle színválaszték van. Picit szárítja az ajkakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

rebcso

2021. április 12.

Megfelelő ajak ápoló olaj után féléve tökéletes rúzs. Ajánlom mindenkinek! Intenzív színek. Hosszan tartó hatás. Imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

dobiga

2021. március 18.

Több árnyalatban is vettem már, nagyon szeretem őket. Könnyű a viselete, nem nehéz a textúrája. Sajnos evés és ivás után egy kicsit elmaszatolódik, de annyi baj legyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

vera3113

2021. február 11.

Nekem a Red Supreme árnyalat van meg és nagyon szeretem. Tökéletesen matt, de kissé szárít és mindenképpen szájceruzát igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

tátombák

2021. január 28.

Au Naturale - nálam új szintre emelte a tartós rúzs fogalmát.
Egy szájceruzával alatta evés/ivás/csókálló, de tükör nélkül is bátran újra merem kenni. Egyenletesen kopik, nem áll össze a belső ajkakon. Púderes érzete van, ha esetleg kicsit szárazabb részekre kerül, nem emeli ki és nem is szárítja tovább. Gyakran nyúlok érte, tartalék darabot is beszereztem, nagyon szeretem, minden forintot megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Au Naturale - nálam új szintre emelte a tartós rúzs fogalmát.

csiges

2021. január 9.

2020.07.01. - Marvelous Mocha árnyalat
Nagyon szeretem, szép sötét, de mégis alkalmas nappali minden napos viseletre is.

2020.07.01. - Au Naturale árnyalat
Nagyon szeretem, bár mostanában kicsit narancssárgának látom.

Összességében közepesen tartósak, de meg kell húzni a szájkontúrt ceruzával hogy szebbek legyenek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

2020.07.01. - Marvelous Mocha árnyalat

2020.07.01. - Au Naturale árnyalat
Nagyon szeretem, bár mostanában kicsit narancssárgának látom.

Hidratálók: Lanolin, Lauryl PCA, Caprylyl Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.