Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2019. november 25.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletesen mattszínt és hidratált érzést kölcsönöz az ajkaknak. A rúzs bársonyos formulájának köszönhetően simán siklik az ajkakon, nem szárítja, hanem sokkal inkább hidratálja azokat. Emellett pedig hosszan tartómatt hatást és erős fedést biztosít. A matt hatású ajakrúzsok 15 mesés árnyalatban érhetőek el, hogy a halványabb és az erősebb árnyalatok szerelmesei is megtalálják a számukra legideálisabbat.

Ár: 800Ft vagy ajándék , Eladó: Chrissy
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost
Ár: 800 , Eladó: KataNikolett
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után posta, foxpost

vera3113

2021. február 11.

Nekem a Red Supreme árnyalat van meg és nagyon szeretem. Tökéletesen matt, de kissé szárít és mindenképpen szájceruzát igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

tátombák

2021. január 28.

Au Naturale - nálam új szintre emelte a tartós rúzs fogalmát.
Egy szájceruzával alatta evés/ivás/csókálló, de tükör nélkül is bátran újra merem kenni. Egyenletesen kopik, nem áll össze a belső ajkakon. Púderes érzete van, ha esetleg kicsit szárazabb részekre kerül, nem emeli ki és nem is szárítja tovább. Gyakran nyúlok érte, tartalék darabot is beszereztem, nagyon szeretem, minden forintot megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Au Naturale - nálam új szintre emelte a tartós rúzs fogalmát.

csiges

2021. január 9.

2020.07.01. - Marvelous Mocha árnyalat
Nagyon szeretem, szép sötét, de mégis alkalmas nappali minden napos viseletre is.

2020.07.01. - Au Naturale árnyalat
Nagyon szeretem, bár mostanában kicsit narancssárgának látom.

Összességében közepesen tartósak, de meg kell húzni a szájkontúrt ceruzával hogy szebbek legyenek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

2020.07.01. - Marvelous Mocha árnyalat

2020.07.01. - Au Naturale árnyalat
Nagyon szeretem, bár mostanában kicsit narancssárgának látom.

szlillaa

2020. december 4.

A kedvenc rúzsom már egy éve. Három különböző színű rúzst vásároltam meg eddig. A kedvencem a Marvelous Mocha, utána a teljesen natúr Au Naturale majd a kellemesen rózsaszínű Pure Pink. Mindegyiket más-más alkalmakra tökéletes. Kissé szárítja az ajkakat, de nem zavaróan. Gyönyörűen pigmentált, és elképesztően hosszan tartó. Ez volt az első matt rúzs próbálkozásom, de nem is kacsingattam más felé. Ami jó, az jó! :)

UPDATE: Azóta már találtam sokkal jobb textúrájú, sokkal hosszabban tartós rúzsokat,ezért vissza kell minősítenem 3 csillagra, de ár-érték arányban azért nem rossz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

encsike87

2020. szeptember 21.

Nagyon szeretem ezeket az avon ruzsokat, kellemes puderes erzest ad a szamnak, nagyon tartos, szepek a szinek és nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

adressz20

2020. július 15.

Sok árnyalatban vásároltam meg, mert sosem elég belőle! A Pure Pink a kedvencem, mely élénk és játékos szín, emellett a Nude Suede névre hallgató is vagány, melyet a kissé sötét tónusával nappalra és estére is bátran viselhetünk. A Blush árnyalat maga a baba rózsaszínek királynője. A Wild Cherryt én is inkább vörösbor színéhez hasonlítanám.
Nekem rendkívül tartós mindegyik szín, gyönyörűen fed, evéskor, iváskor is a helyén marad, nincs szárító hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Melinda8

2020. július 2.

Több árnyalatom van belőle. Bársonyos érzés viselni. Szépen kopik, nem ül bele a redőkbe, egyáltalán nem szárít. Egy picit elmászik, de kontúrceruzával orvosolható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

Rean519

2020. június 15.

Tartós, nem szárít és gyönyörűek a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Tartós, nem szárít és gyönyörűek a színek.

nemetluca

2020. június 7.

Hónapok óta használok egyet. Tartós, nincs szárító hatása. Szépen kopik, bírja az ivást. Szívesen veszek többet, tudom ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

egyno

2020. június 7.

Próbáltam már nagy markaktol matt ajakruzsokat, de mind szárított, az avonos nem, nagyon szeretem, sok színem van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Hidratálók: Lanolin, Lauryl PCA, Caprylyl Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.