Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2019. november 25.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletesen mattszínt és hidratált érzést kölcsönöz az ajkaknak. A rúzs bársonyos formulájának köszönhetően simán siklik az ajkakon, nem szárítja, hanem sokkal inkább hidratálja azokat. Emellett pedig hosszan tartómatt hatást és erős fedést biztosít. A matt hatású ajakrúzsok 15 mesés árnyalatban érhetőek el, hogy a halványabb és az erősebb árnyalatok szerelmesei is megtalálják a számukra legideálisabbat.

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs Raspberry Red
Ár: 1000 ft + postaköltség , Eladó: vasmacs
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: előre utalás után postázom, vagy Foxpost
Avon True Matt Hatású Ajakrúzs SÖTÉTLILA
Ár: 1000 , Eladó: Poptie
Állapot: vadi új, fóliás, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Melinda8

2020. július 2.

Több árnyalatom van belőle. Bársonyos érzés viselni. Szépen kopik, nem ül bele a redőkbe, egyáltalán nem szárít. Egy picit elmászik, de kontúrceruzával orvosolható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

csiges

2020. július 1.

Marvelous Mocha árnyalat
Nagyon szeretem, szép sötét, de mégis alkalmas nappali minden napos viseletre is.

Au Naturale árnyalat
Nagyon szeretem, bár mostanában kicsit narancssárgának látom.

Összességében közepesen tartósak, de meg kell húzni a szájkontúrt ceruzával hogy szebbek legyenek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Marvelous Mocha árnyalat

Au Naturale árnyalat
Nagyon szeretem, bár mostanában kicsit narancssárgának látom.

Rean519

2020. június 15.

Tartós, nem szárít és gyönyörűek a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Tartós, nem szárít és gyönyörűek a színek.

nemetluca

2020. június 7.

Hónapok óta használok egyet. Tartós, nincs szárító hatása. Szépen kopik, bírja az ivást. Szívesen veszek többet, tudom ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

egyno

2020. június 7.

Próbáltam már nagy markaktol matt ajakruzsokat, de mind szárított, az avonos nem, nagyon szeretem, sok színem van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

iszakeliza

Korcsoport: < 18
2020. május 30.

nem darabos, nem száritja ki az ajkakat, erős, tartós szín

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 30.

nem darabos, nem száritja ki az ajkakat, erős, tartós szín

cukor22

2020. május 5.

Nekem nem állnak jól a rúzsok, viselni sem tudom. De ebből a pure pink igazi szerelem lett. Pont, mint a saját ajkam színe, csak erősebb. Nem kopik, nem foltos, picit szárít ezért alá-fölé ajakápolózok, a rúzst pedig ujjbeggyel oszlatom el, csak így vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

bibike2000

2020. április 15.

Nekem nagyon jól bevált rúzsok, hétköznapra full jók. Helyén marad, viszonylag tartós. Ára is jó, viszont a csomagoláson már illene valamit változtatni, nekem túl egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Bellita

2020. április 12.

2 árnyalata van meg a Tangerine tango és a Berry berry nice. A tangerina tango olyan erőteljes korall színe van, nagyon szép élénk színű.
A berry berry-nek pedig élénk sötétebb pirosas színe van, nagyon tetszik mindkettő, tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

DianaR

2020. január 28.

Szeretem, már több színben is beszereztem. Jó áron van, és hozza amit ígér. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Szeretem, már több színben is beszereztem. Jó áron van, és hozza amit ígér. :-)

Hidratálók: Lanolin, Lauryl PCA, Caprylyl Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.