Avon

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nolee, Módosítva: 2020. május 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Fényvédelem az arcnak 3 az 1-ben krémmel, hidratál, matt hatást eredményez, könnyű állagú, vízálló formulája azonnal beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzést, SPF 20-as faktorszámmal.

Nolee

2020. május 15.

Nem tudom miért, de kipattogtam ettől a krémtől annak ellenére is, hogy az előző verzióit évek óta használtam. Sokkal jobb lett szerintem az összetétele és 15-ről 20-ra emelték az SPF-t benne, viszont szerintem már másik illatanyagot használnak. Kicsit zsírosabbnak is tűnik, mint az elődei (gondolom a fényvédő miatt), szóval zsíros bőrre talán nem a legjobb megoldás. Nem szeretném nagyon lepontozni, mert a maga nemében jó lehet azoknak, akik nem érzékenyek az illatanyagokra, igazából csak szomorú vagyok, hogy le kell cserélnem ezt a krémet is, mert hiába próbálkoztam sokfélével, mikor nem volt benne épp a katalógusban, ehhez tértem vissza mindig, most azonban már ez is irritált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

Antioxidánsok: Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Colloidal Oatmeal, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.