Avon

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nolee, Módosítva: 2020. május 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Avon.hu,

Fényvédelem az arcnak 3 az 1-ben krémmel, hidratál, matt hatást eredményez, könnyű állagú, vízálló formulája azonnal beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzést, SPF 20-as faktorszámmal.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

vadcseresznyefamag

2023. március 14.

Irritációt okozott, vissza is küldtem. Borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 14.

Irritációt okozott, vissza is küldtem. Borzalmas.

ronivarga2001

2021. szeptember 27.

Jó az illata, gyorsan beszívódik, kevésbé zsíros tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Jó az illata, gyorsan beszívódik, kevésbé zsíros tőle a bőröm.

Lillina

2021. május 18.

Nagyon gyorsan beszívódik, finom az illata és tényleg nemnzsírosít, bár én a T-vonalba nem mindig kenek. Picike is elég belőle, én szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

emeseskin2021

2021. április 2.

Lassan egy éve megvan és szinte semmi sem fogyott belőle. A leírásból semmi sem igaz. Nagyon zsíros, fénylik, egyáltalán nem matt hatású. Nem is akar beszívódni, csak akkor ha nagyon nagyon keveset viszek fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

Aida0531

2020. október 23.

Valamiért számomra túl nehéz ez a krém, úgy éreztem, nem lélegzik alatta a bőröm, úgyhogy egy ideje már csak csücsül a szekrény alján.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 23.

Nolee

2020. május 15.

Nem tudom miért, de kipattogtam ettől a krémtől annak ellenére is, hogy az előző verzióit évek óta használtam. Sokkal jobb lett szerintem az összetétele és 15-ről 20-ra emelték az SPF-t benne, viszont szerintem már másik illatanyagot használnak. Kicsit zsírosabbnak is tűnik, mint az elődei (gondolom a fényvédő miatt), szóval zsíros bőrre talán nem a legjobb megoldás. Nem szeretném nagyon lepontozni, mert a maga nemében jó lehet azoknak, akik nem érzékenyek az illatanyagokra, igazából csak szomorú vagyok, hogy le kell cserélnem ezt a krémet is, mert hiába próbálkoztam sokfélével, mikor nem volt benne épp a katalógusban, ehhez tértem vissza mindig, most azonban már ez is irritált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Antioxidánsok: Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Colloidal Oatmeal, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az összetevőt alapvetően biztonságosnak tartják, mivel nem rendelkezik endokrin romboló tulajdonságokkal, és ritkán okoz bőrérzékenységet is sok más szintetikus UV-szűrővel ellentétben. Egy 2010-es kutatás szerint azonban egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

pH szabályozó és maszkoló (nem kívánt ízt és illatot semlegesítő) segédanyag, amely segít a termékek pH-értékének megfelelő beállításában. Lúgos pH-val rendelkezik és képes semlegesíteni a savas összetevőket.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

A búzafehérje kémiailag felaprított változata, amely főként aminosavakból, peptidekből és fehérjékből áll. Leginkább hajápolókban használt hajkondícionáló, hidratáló, filmképző összetevő. Alacsony molekulasúlyának köszönhetően könnyen beszívódik a hajszálak belsejébe. Képes ellensúlyozni és samponokban lévő tisztítószerek irritáló hatását, valamint helyreállítja a sérült hajat, puhává, selymessé és simává téve azt.