Avon

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Saphira, az összetevőket feltöltötte: Zsanci, Módosítva: 2016. március 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Vibráló illatkoktél, amelytől bulihangulatba kerülsz. Forró energikus és csupa boldogság. A Miami Party azoknak a hölgyeknek az illata, akik szeretik a pörgést, a bulit és a vidámságot.

Fejillat: kumkvat, sárkánygyümölcs, vérnarancs
Szívillat: ciklámen, acai gyümölcs, vízililiom
Alapillat: tiszta ámbra, fehér pézsma, tíkfa, benzoin

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ladri

2017. március 2.

Régen ez volt egy nyáron át az állandó illatom, szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Régen ez volt egy nyáron át az állandó illatom, szerettem.

daylight81

2016. április 15.

Ez egy az egyben a korábbi brazil beat másolata. Tipikus nyári parfum. Nem rossz, egynek elmegy, de van ettől jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 15.

pillacskak

2016. március 12.

Annyira imádtam, de sajnos elfogyott és már nem tudom újravenni, mert nem gyártják. :( Remélem egyszer még visszajön és akkor bevásárolok belőle!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

allie

2015. szeptember 16.

Tunéziás nyaralásom jut róla eszembe,mert oda vittem el, de nem ezt hanem a korábbi kiadását, aminek a neve talán valami Brazil akármi volt, de ugyanez az illat. Mikor bejött ez egyből felismertem,hogy ez az az illat. Nagyon jó vidám nyári illat,kicsit édesebb, és mivel kellemes emlékek is fűznek hozzá ezért nagyon szeretem. Remélem visszahozzák még, akár egy újabb névvel ismét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

SzAdri90

2015. július 20.

Egy jó kis nyári parfüm, nagyon szeretem. Kellemes, édes gyümölcsös illat. Tényleg olyan mint egy vibráló, finom illatkoktél. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Jenniii92

2015. február 21.

Finom, friss, citrusos illata van. Egynek elmegy. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Finom, friss, citrusos illata van. Egynek elmegy. :)

RitaJudit

2015. február 8.

Nyáron szoktam használni, de nem túl tartós az illat, így napközben néha újra kellett fújkálni. A táskában való cipeléshez nekem viszont túl méretes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

dominika13

2014. október 29.

Pár éve volt már ez az illat más néven az Avonnál,én szeretem,jó kis nyári illat,kár hogy annyira nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 29.

Baabbii95

2014. augusztus 24.

Ajándékba kaptam. Finom narancs illata van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Ajándékba kaptam. Finom narancs illata van. :)

cicaslany91

2014. július 4.

A tartóssága nem a legjobb, ettől függetlenül ez az egyik kedvenc nyári illatom :) Tipikus táskába dobálós parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: Acid Yellow 3, Orange 4 / CI 15510, CI 14700

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)