Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Eleven citrusok és egzotikus virágok pezsdítő keveréke garantálja az ütős bulihangulatot.

Illatjegyek: kumkvat, vörös pitaja, vérnarancs; ciklámen, acai bogyó, vízliliom; ámbra, fehér pézsma, tikfa. EDT és testpermet változatban.

SzAgika08

2016. július 26.

2 éve ez volt az első testpermetem, nagyon szerettem, nagyon jó illata volt, elég tartós volt. Az illata nekem már annyira nem jön be, de akkoriban odavoltam érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 26.

hatiay89

2016. január 8.

Kellemes nyári permet, jó kis cucc. Valóban nekem is van valami ismerős érzésem, annyira hasonlítanak ezek a nyári kiadású illatok az avonnál. Ettől függetlenül tényleg finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

sztinke

2015. július 2.

Csak nekem tűnik úgy, hogy minden évben ugyanezt az illatot adják ki más néven? :D Minden esetre kellemes, viszonylag erős és tartós is, szívesen fújkálom magam vele nyáron, mikor a parfümöt már soknak érzem. Plusz nem is túl drága és a rendszeres használat mellett is sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 2.

kumcsyka

2014. június 25.

Nagyon kellemes nyári, gyümölcsös illata van. Nem ez a kedvenc testpermetem, de azért ezt is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

orsicsiga

2013. június 20.

szerencsére még maradt tavaly nyárról, így most újra a táskám állandó lakója ebben a nagy melegben. jó kis frissítő, nyári illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

Zsófffiica

2013. január 13.

Szeretem mert friss, kellemes az illata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Szeretem mert friss, kellemes az illata!

Kandi

2012. november 28.

Finom illata van, nem túl tartós, de cserébe olcsó, így nem sajnálom gyakrabban fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

Leilaa

2012. november 14.

Már a következő nyárra is tartogatok magamnak egyet. Kellemes az illata, tartós is, de télre nekem nagyon nem jönne be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

ivy18

2012. szeptember 25.

Nyáron csak ezt fújtam magamra. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Nyáron csak ezt fújtam magamra. Nagyon szeretem.

avonkormend

2012. szeptember 4.

kellemes illata van, és viszonylag sokáig tart. nem bántam meg, hogy ilyet rendeltem :] 5/5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene
Színezékek: Yellow 10 Lake / CI 47005, Orange 4 / CI 15510, CI 14700

Színezék. Barnás sárga.