Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nissi, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Zöldtea kivonattal.

bettina28

2017. január 3.

Nekem szerintem nem zöld teás változat volt meg de hasonló volt az is. Az illata jó volt viszont semmi értelmét nem láttam. Ajándékba kaptam, elhasználtam de ennyi. Semmi pénzt nem ért egyébként szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium PCA, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.