Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szegedi.regina, Módosítva: 2015. március 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hidratálja és kondicionálja az érdes, beszakodozott körömágybőrt, mandulaolajjal és nyugtató shea vajjal, finom rózsaillattal.

Nicy011

2017. december 28.

Nagyon régen kaptam a nővéremtől. Eredetileg kellemes rózsa illata volt, ha jól emlékszem, mára avas szaga van. Gondolom, mert lejárt a termékem. Ám, ez nem veszi kedvem a használatától, mert nagyon jól ápolja a körömágybőrt. Kevés kell belőle, gyorsan rendbe hozza a száraz területeket. A lábam körömágybőrére is használom. A doboz nekem nagyon tetszik, bár valóban nehéz szétszedni, de annyi baj legyen. Nem tudom lehet-e még kapni, de ha elfogy valószínűleg újravásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

bipanka

2013. július 12.

Nehéz szétszedni a tégelyt. Büdös is, mintha már avas lenne mikor megveszi az ember. Az állaga sem a legjobb, nem is puhít igazán....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

DalmiDalmiDalmi

2013. május 22.

Praktikus, apró, jól zárható a tubusa. Az állaga merev, viaszos. Nekem az illata nem tetszik, szerintem nagyon műrózsa szaga van, de ez az illat téma nagyon személyfüggő. Nem tudom, lehet én csináltam valamit rosszul, de nekem semmit sem művelt: sok idő után sem szívta be a bőröm rendesen, csak olajos-ragacsos maradt tőle az összes ujjam. Neki ajándékoztam Anyukámnak. Ő szereti, bár az Ő ujjain a bőr ezerszer szárazabb, mint az enyémeken, tehát nála van is mit gyógyítgatni bőven.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 22.

feketetea

2013. május 11.

Nagyon jó! Imádom a rózsát - csak az illatáért vettem meg - de még működik is, úgyhogy csudiklassz! És nekem baromi lassan fogy. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

BV

2013. február 16.

Nagyon jó termék! Már 1 használat után is puhává varázsolja a körömágyam, az illata is csodás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Edi001

2013. február 2.

Szerettem nagyon! Valóban puhává tette a köröm melletti bőröm! Illata is nagyon kellemes! A fémes dobozka nem igazán tetszik és nehezen is tudtam szétnyitni, na de ez a legnagyobb problémám vele!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

cyberalice

2012. december 8.

Nagyon finom illata van, éjszakára bekenem vele a körömágyam, és reggelre kellemesen puha lesz. Nem is kell belőle sok, és lassan fogy. Viszont a dobozkát néha igen nehéz szétszedni, de ezt a szenvedést megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

Jazz-meen

2012. október 22.

Nekem nagyon ki szokott száradni a körmöm körül a bőr, nemcsak a körömágyam, ráadásul sajnos tépkedni is szoktam... :( Viszont ez a balzsam, ha nem vagyok lusta, és nem felejtem el használni, teljesen rendbe hozza. Éjszakára használom, a körmeimbe is belemasszírozom, és néhány használat után a körömágyam rendbe jön, a sebeket gyógyítja, a bőr puha, és a körmöm is kevésbé száraz, talán még erősíti is. Én nem érzem rózsásnak az illatát, bár kellemes, és nagyon-nagyon kevés elég belőle. Hiába pici a tégely, szerintem nagyon sokáig elég... Egyetlen negatívum, hogy néha nehéz szétfeszegetni a tégelyt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

shara88

2012. szeptember 4.

Hidratál és kis fényt ad a körömnek. Puhává varázsolja a bőrkeményedéseket. A barátnőimmel az egyetemi évek alatt mindig magunknál hordtunk egy ilyen kis körömápolót, hogy az unalmas órákon elcsapjuk vele az időt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

evolet

2012. augusztus 6.

nem gondoltam, hogy ennyire odaleszek az illatáért, viszont ez már eleve egy jó indok a rendszeres, napi többszöri használatra, ami azért is lehetséges, mert nem lesz tőle zsíros érzetű a bőröm, és a hatása is látványos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.