Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2014. július 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Frissíti a bőrt és kellemes illatot ad. Az alma C-vitaminban gazdag, hidratálja, táplálja és simábbá varázsolja a bőrt, valamint friss érzést kölcsönöz, míg az almavirág édes jegyeket ad a friss illathoz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zonga

2020. augusztus 20.

Én nagyon szeretem a zöldalmát (színét, illatát), minden zöldalmás kozmetikum is jöhet, így erre is lecsaptam. nagyon szeretem az illatát. Egyszerű a használata, frissít. Nem tart egész nap, de szerintem nem is arra való. Nem parfüm, de egy meleg nyári napon kellemes. Kicsit drágállom, és mostanában nem láttam akciósan, pedig újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Linda94

2020. május 6.

Az illata frissítő alma illat. Nem igazán tartós, de annyira jó, hogy az ember hangulatát fel dobja 🙂
Az összes testpermet közül talán ez van az utolsó helyen, de aki szereti az alma illatot, annak ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Mia0602

2019. július 20.

Nagyon kellemes savanykás alma illat. Jól frissít. Tavaszias illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Nagyon kellemes savanykás alma illat. Jól frissít. Tavaszias illat.

vvivien

2018. augusztus 12.

3 éve kaptam egyet és imádtam az illatát de aztán kivontak és csak idén hozták vissza. Nagyon megőrultem és gyorsan vettem is egyet (eddig tartogattam a régit), de csalódnom kellett mert az illata nem ugyan az ez sokkal alkoholosabb. Amúgy az illata nem tartós viszont jól frissít.
Az eredetinek 5*
Az újnak jó szándékkal 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Az eredetinek 5*
Az újnak jó szándékkal 4*

Bea9

2018. augusztus 8.

Egy kellemes illatú testpermet, nem túl tartós, bár egy ilyen jellegű terméktől nem is ezt várom el, hiszen nem egy parfüm. Kellemes és nem zavaró alma illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

KittyLady

2018. augusztus 7.

Jó az illata, viszont kevésbé tarós mint a többi avonos társa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Jó az illata, viszont kevésbé tarós mint a többi avonos társa.

nemethanna196

2018. július 16.

Nagyon kellemes, igazi zöld alma illata van, ami valóban nem túl tartós sajnos. Ennek ellenére jól felfrissít, tehát nyárra pont tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

kalmaniki

2018. június 22.

Nagyon finom illata van, alma pici édességgel. Igazán frissítő főleg ebben a nyári melegben, szívesen fújkálom. Nem tartós sajnos, de nem is parfüm csak egy testpermet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Eszteerke

2018. június 8.

Kellemes illata van, szeretem :) Sajnos nem tartós, de ez minden Avonos testpermetről elmondható, nem is parfümnek használom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Amelia

2017. június 8.

Finom illata van, de nem tart sokáig. Nem létszükséglet, meg van nélküle is az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology