Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. július 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Málna és fekete ribizli illatú testpermet. Arcra ne fújd!

Csillag11223344

2020. június 7.

Ez egy olyan termèk amit mindennap a tàskàmban tartok, egèsznap fujkàlom magam vele, imàdom az illatàt, mindenki kèrdezi hogy mi ez mit fùjtam magamra amitől ilyen jò illatom van 🤣
Mindenkèppen egy ötös.Azèrt nem vonok le pontot mert alcohol denat van benne ami kàros.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Dea0609

2020. május 20.

Kedvenc nyári testpermetem.Nagyon nagyon finom illata van! Tesóm szerint erdei gyümölcsös tea illatom van,ha ezzel vagyok befújva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

infinitypurple

2019. augusztus 19.

Nagyon szeretem a gyümölcsös illatokat, ez a testpermet pedig maga az álom! Az epres társával szerintem ezek a legjobbak, kellemes édes illata van, nem túl tömény, kellően jó. Tartóssága már kevésbé szuper, de még mindig jobb mint a kókuszosnak, ami kb 5 perc után már elillan. Én összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, már többször is újra vásároltam. Az illatát egyenesen imádom, nyáron nagyon jó frissítő!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Mia0602

2019. július 20.

Na ez is egy jó édes illat, ami számomra nem elviselhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Na ez is egy jó édes illat, ami számomra nem elviselhető.

csmelitta

2019. április 8.

Nagyon jó illata van, bár az tény, hogy első kifújásra kicsit mellbe tudja vágni az embert (de elég hamar "lecsillapodik"). :D Rajtam kifejezetten hosszan meg is marad az illata, főleg ha ruhára is kerül belőle, még akkor is ha csak 1-2 fújást használtam. Szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Viviencsv

2019. április 2.

Első szippantásra tetszett, de rájöttem, hogy nagyon nem az én illatom. Kifejezetten zavar ez az erős illat, ami nem azt jelenti, hogy hosszantartó, mert nem az. Szerencsére ajándékba kaptam, szóval nem volt pénzpazarlás. Szerintem nagyon lassan elhasználom, vagy odaadom valakinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Eszteerke

2019. március 20.

Csodás illata van, nagyon szeretem. A kedvenc testpermetem az Avontól❤️ Sajnos nem marad meg sokáig az illata, így elég gyorsan fogy

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

dandy93

2019. január 25.

Hááát... Amint leszárad az orrbavágó alkoholszag és csendesedik a fanyarság, nagyon kellemes kis illat lesz (ami szinte pontosan megegyezik a hasonló néven futó málnás-feketeribizlis habfürdőével), de az első pár perc kifújás után kegyetlen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

marysidehouse95

2018. november 12.

Finom illata van.

Nem szoktam nagyon testpermetet venni, de ez most egy szett része volt.

Nagyrészt a ruhámra fújtam belőle, ott tovább érződött az illata, mint a bőrömön.

Nem tartós, így nagyon hamar elfújtam.

Nem fogom újra venni. Az illata miatt kap egy 3-ast, amúgy 2 lenne maximum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Finom illata van.

Nem szoktam nagyon testpermetet venni, de ez most egy szett része volt.

Nem tartós, így nagyon hamar elfújtam.

Nem fogom újra venni. Az illata miatt kap egy 3-ast, amúgy 2 lenne maximum.

AppleMaple

2018. október 12.

Ez az illat annyira én vagyok! Úgy örülök, hogy rátaláltam. Annyiszor veszem újra, ahányszor megjelenik a katalógusban. Kár, hogy nincs parfüm verzióban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral