Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2015. január 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Kényeztesse bőrét és engedje, hogy érzékeit az elragadó vanília és cukrozott szilva édes aromái simogassák.

Aurora1006

2019. november 14.

Nagy kedvencem,télen mindig elhasználok belőle egy üveggel!Annyira édes amennyire kell,és pont annyira tartós ami egy testpermethez szükséges!Ha itthon vagyok,ezt használom.Édes,karácsonyi,kuckózós illat,megunhatatlan számomra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

neska

2019. június 22.

Az illata csodás édes, cukros, szeretnivaló. Sajnos nem tartós, hamar elillan. Szeretem, szaladgálósnak első osztályú főleg hidegebb napokon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 22.

Avonlany

2019. május 1.

Édes de nem nagyon tömény illata van. Permethez képest elég tartós . Nekem kicsit karácsonyi :) Az édes illat kedvelői oda lesznek érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

PattiiT

2019. március 24.

Imádom, annyira finom illat van: édes, cukros, szilvás. Kellemes használni, mert a mindennapokra nem too much vagy csak simán felfrissíteni magad alkalmas. Időnként visszatérek hozzá és megrendelem. Annyira nem tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Ancsa6

2019. február 12.

Imádom az illatát, minden fürdés után fújok magamra belőle. Nem is tudom mi lesz velem ha elfogy, azért van még belőle pár flakonnal. Többnyire a hátamat fújom be vele, mert ott nem érem el a testápolóval és ha semmit nem kenek vagy fújok rá, akkor viszket a bőröm. Tehát a nagyon finom illata mellett jól is hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 12.

Renamena

2019. február 11.

Olcsó, de szuper. Édes, de nem borít meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Olcsó, de szuper. Édes, de nem borít meg.

nikyptk

2019. január 31.

Alapjáraton nagyon örülök annak ha tartós egy testpermet de jelen esetben alig vártam, hogy elillanjon az illata. Borzasztó tömény, émelyítő, a fejem is belefájdult, számomra elviselhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

mlexa

2018. december 12.

Egyik kedvenc permetem! Nem akarok mindig erős parfümöt magamra fújni, ilyenkor csak ebből fújok és kész. Nyilván nem olyan tartósak, mint egy parfüm, de nekem kellemes kis felüdülést adnak. Pláne nyáron sokat kerülnek elő ✔

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Yeliz

2018. november 8.

Télen nagy kedvencem volt, tavaly el is használtam egy üveggel belőle, de idén sajnos nem találtam a katalógusban:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Caitlin1222

2018. szeptember 5.

Én is úgy vettem észre, csak hűvösebb időben kapható, de valószínűleg nem véletlenül. Tipikus őszi/téli melengető illat, nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.