Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jud678, Módosítva: 2014. május 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Frissítő cseresznyevirág hajspray minden hajtípusra

Leander

2019. május 13.

A hajam felfrissítésére használtam ha nem volt időm hajat mosni - még mielőbb ennyire elterjedtek volna a jó minőségű szárazsamponok. Utóbbiakkal nem veheti fel a versenyt, de az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

luckyschr

2016. március 13.

Nekem is más ősidök óta megvan, talán 1cmnyi hiányzik belőle...Az illatát nagyon szeretem, de nem használom semmire. Nem is tudom mire jó. Néha azt csinálom vele, ha eszembe jut, hogy befújom a hajamat és szépen felnyomom, hogy dús legyen. Ez egy rövid ideig úgy tartja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

straub.stella

2015. december 6.

Úszás után tökéletes megváltás volt a kócos és klóros haj ellen hajmosás nélkül és az illata is nagyon tetszik, de persze,mint a legtöbb plusz hajápoló terméktől picit hamarabb zsírosodhat tőle haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

tátombák

2015. március 1.

Még akkor vettem meg, amikor először volt kapható. Tetszett az illatminta, meg a mennyiség, és bevezető áron nagyon megérte. Azzal sajnos nem számoltam, hogy hosszabb távon megunom az illatát. 4 éve tuti megvan, de még mindig várja az éjjeliszekrényem mélyén, hogy egyszer elővegyem, és kifújjam belőle a maradékot. Nem túl tartós, de arra bőven elég, hogy megfulladjon tőle az ember kifújáskor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

jud678

2014. május 9.

Nekem kicsit émelyítő, tömény illata van, és a funkciója sem annyira világos. Olyan mint, a testpermetek parfüm helyett, csak ez hajra van. Hajpermet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 9.

Hidratálók: Glycerin, Saccharomyces Ferment Filtrate

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.