Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2011. december 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Normál hajra. Nem kiöblítendő.

Kiszerelés: 125 ml

timity

2013. március 6.

Szerencsére már nem gyártják! :) A flakonban az illata egész kellemes, de hajra fújás után(frissen mosott)szörnyen büdös, kifejezetten szaga lett.. Kb.4-szer használtam, aztán gyorsan el is felejtettem. Nem volt nehéz! :) Az üde alma illatból, valami kesernyés, fanyar keverék lett..Alapvetően nekem az Avon hajspray-jei nem váltak be. Nem csak az illatuk mű, és büdös, de a hatásuk sem az igazi. Inkább fújok a hajamra minimális mennyiségben a kedvenc parfümömből, és akkor legalább az illat az, amire számítottam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

agi.greendaygirl

2012. május 17.

nekem nagyon tetszik az illata, a hajam fényes lett tőle, ha szárítás előtt befújtam, és könnyebb is volt fésülni. Viszont általában inkább száraz hajra fújogattam a finom illata és frissítő hatása miatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

Balea11

2012. január 9.

Annyira mű az egész,hogy azt szavakkal nem is lehet kifejezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 9.

Annyira mű az egész,hogy azt szavakkal nem is lehet kifejezni.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Zöld)