Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2014. december 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

A görögdinnye nedvességgel és frissességgel látja el a szomjazó bőrt, ragyogást ad és segít védeni a szabad gyököktől. A testpermet kellemesen hűsíti és frissíti a bőrt.

georginasz

2019. december 6.

Szeretem a testpermeteket, és amikor kiválasztottam ezt az illatot éppen nyári lázban égtem, szóval mindenképpen valami nyárias illatot akartam, ami a görögdinnyénél nem is lehetne jobb. Kicsit mű, de egyértelműen grögdinnyés illata van. Keveset használok belőle, de amikor valaki mellettem áll mindig megjegyzi, hogy valaminek görögdinnye illata van. :D Biztosan nem veszem újra, de minden nyáron használni fogom, amíg ki nem fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

sailorluna

2018. augusztus 9.

egy ideig pálinka szagú volt. : ) hamar el is illant az illata. valahogy nem kedvelem a testpermeteket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Csutak

2017. szeptember 15.

Anno a katalógusban még jó illata volt, de miután kézhez kaptam, hát...nem tetszett. Felét elfújkáltam, a másikat kiöntöttem és a flakonját felhasználtuk valami másra. Pedig szeretem a görögdinnyét, de ez valami katasztrófa volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

dizabella01

2016. november 16.

Az első összetevő Alcohol Denat? Na ez nem valami szép dolog, különben is wc illatosításra használtam, hányingerem van a görögdinnyés cuccoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Imo

2015. július 8.

Nyári nyalánkság, igazi gyümölcsös illat.
Újrarendelős 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Nyári nyalánkság, igazi gyümölcsös illat.
Újrarendelős 😊

kacibog83

2015. július 7.

Minden gyümölcsös illatot kedvelek, így ez a dinnyés sem képez kivételt. Mivel testpermet, ebből kifolyólag nem a tartósságáról híres, ennek ellenére nagyon jól esik napközben pumpálni belőle néhányat. A férfi kollégám volt az, aki felfigyelt rá :D, kérdezte is, hogy mi ez a jó rágógumi illat. :) Vidám, édeskés illatú, öröm volt elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

PiciBrigii

2015. június 15.

Igazi gyümölcsös illat, könnyű bele szeretni!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Igazi gyümölcsös illat, könnyű bele szeretni!! :)

Hanna12

2015. március 2.

Nagyon imádom! én legutóbb 2 üveggel rendeltem,hogy legyen nyárra egy ilyen finom,édes illat is! teljes mértékben görögdinnye illata van,nagyon csodás termék! megkapja az 5 csillagot:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

mesayaa

2015. február 21.

A kedvencem. Egyszerűen nagyonszerű illata van, bár hamar elfogyott mert nem tartós az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

szilvia.bano

2015. január 30.

Kellemes illata van, de nekem kicsit túl édes, és túl dinnye illatú. Pedig szeretem a gyümölcsös dolgokat, el is használom ezt, de újravenni nem fogom. Mi egyébként légfrissítőnek használunk több fajtát is ezekből a testpermetekből, és a többit szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Limonene