Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: linda_lepres, az összetevőket feltöltötte: MsKors, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A gránátalma energizálja, hidratálja és védi a bőrt, valamint javítja tónusát, míg a mangó táplálja, puhábbá teszi és revitalizálja a bőrt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ingrid18

2021. december 10.

Nagyon szeretem az illatát, nyaranta én is inkább testpermeteket használok, mert ad egy kis hűsítő hatást és frissességet, sajnos kicsit hamar elszáll az illata, de én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 10.

Emma23

2021. február 3.

Nyáron parfümök helyett szeretek test permeteket használni. Ez az illat az egyik kedvencem. Én nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

ladel

2021. január 9.

Kallódott a polcon, rég nem használtam. Semmi extra, de elfújkálom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Kallódott a polcon, rég nem használtam. Semmi extra, de elfújkálom...

Anitacska01

2020. november 29.

Jelenleg van 2 avonos testpermetem itthon. Abból ez a fajta az egyik. Nem tetszenek... Mellékszaguk van és nekem nem tűnik tartósnak. Légfrissítőnek majd azért el fog fogyni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

AVoracsek

2020. október 20.

Mivel nem tudok parfümöt használni, így nagyon jó alternatív a testpermet. Nagyon régóta ezt veszem, nagyon szeretem az illatát. Kellemes, gyümölcsös, édes, mégsem fullasztóan erős vagy émelyítő. Hosszan kitart az illata. Sajnos egyre nehezebb beszerezni.... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 20.

anreni9

2020. szeptember 24.

Émelyítően rossz illata van, és relatív sokáig az ember bőrén ragad. Körülbelül kétszer fújtam magamra mindkétszer felkavarta a gyomrom. Tovább adtam, de a barátnők is erről panaszkodtak, a kukában végezte. Valószínű nem kísérletezek több testpermettel, ez egy életre jó tanulópénz volt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

berenisz

2020. augusztus 26.

Sulis koromban próbáltam, azóta mindig van. Frissít, nem édes, inkább gyümölcsös illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

nitacica

2020. július 15.

Mindig nyáron a strandidőszak alatt használok testpermeteket mivel szeretek egy egész napos strandolás utáni zuhany után is illatozni viszont a töményebb parfümöket meg nem kívánja az orrom ilyenkor így ezeket szoktam fújkálni testre, hajra, néha ruhára is (nem fogta meg eddig egyiket se szerencsére). Most is rendeltem ezt meg a hibiszkuszos fajtáját és mindkettő isteni illatú, csak sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Kokuszreszelek

2020. július 15.

Nagyon finom gyümölcsös az illata, sajnos nem elég tartós nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Nagyon finom gyümölcsös az illata, sajnos nem elég tartós nekem.

vikimaja

2020. július 4.

Nyáron nem tudom elviselni magamon a parfümöket, úgyhogy mindig testpermetet használok. Kellemes édes gyümölcsös illata van, de nem tolakodó a nyári melegben. Nem túl tartós, ezért szoktam fújkálni napközben és mindig felfrissít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice