Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: linda_lepres, az összetevőket feltöltötte: MsKors, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A gránátalma energizálja, hidratálja és védi a bőrt, valamint javítja tónusát, míg a mangó táplálja, puhábbá teszi és revitalizálja a bőrt

Lina683

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Tipikus nyári illat, frissít, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Tipikus nyári illat, frissít, megéri az árát.

csyngo

2019. július 30.

Kedvenc avonos testpermetem. Nagyon frissítő és imádom az illatát. Best

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Kedvenc avonos testpermetem. Nagyon frissítő és imádom az illatát. Best

Mia0602

2019. július 20.

Tavaly nyáron használtam. Kellemes savanykás illat, jól frissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Tavaly nyáron használtam. Kellemes savanykás illat, jól frissít.

cicagerinc

2019. június 12.

A nyár illata nálam.
A melegben nem viselem el magamon a parfümök nehéz illatát, így ilyenkor mindig testpermeteket használok. Ez az illat az egyik kedvencem, elég édeskés-savanykás ahhoz, hogy naponta többször is használjam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

A nyár illata nálam.

encica

2019. június 3.

Évek óra csak ezt használom, nekem nagy kedvencem! Sosem szerettem a parfümök intenzív illatát, és ez a testpermet pont annyira érződik amennyire szerintem kell. Napközben néha újra kell fújni, mert hát nem tart ki egész nap, de ár-érték arányban simán megéri így is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

NovErke

2019. május 29.

Testpermethez képest meglepően erős és tartós az illata. Nekem már-már túl erős is, van benne valami bántó. Gyümölcsös, az én orrom szerint kicsit fűszeres is. Nem rossz de ha már választhatok az Avonos testpermetek közül, nem ezt választom, sok olyan van ami jobban tetszik mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

nanderi

2019. május 6.

Kaptam, elfújtam, finom, kissé mű illata van, de én szerettem. Más pozitív hatásról sajnos nem tudok beszámolni, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

nicky965274

2019. február 23.

Inkább nyáron használtam, felfrissített. Egy ismerősöm fújt az asztalra és meggyújtotta. Nagyon meglepődtem amikor láttam, hogy jobban ég, mint a házi pálinka. Ezután soha sem fogom a bőrömre fújni, elhasználom légfrissítőnek és nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

nikyptk

2019. február 5.

Nyáron a bőrömet frissítem fel vele, most télen a hajamra, ruhámra fújkálom. Szeretem az illatát de nem valami tartós, nagyon hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Norcsi0701

2019. január 3.

Nagyon könnyed, üde illatú és nyáron tökéletesen hűsít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Nagyon könnyed, üde illatú és nyáron tökéletesen hűsít. :)

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice