Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Emci, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Segít bőrödet puhává és ragyogóvá tenni. Préselt gyümölcsmagokkal, valamint E- és C-vitaminnal.

• préselt gyümölcsmagokkal, valamint E- és C-vitaminnal
  • segít bőrödet puhává és ragyogóvá tenni
  • könnyedén leöblíthető

790,- Avon Naturals Joghurt Testradír és testápoló
Ár: 790 , Eladó: gyik
Állapot: Új, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
lillaszaszz

2019. december 9.

Az illata hamar elillan mint a szettben található termékek mindegyikénél . Viszont bőrradírozásra megfelelő volt . Nem bántotta a bőrömet .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

b5bea

2019. november 16.

Szettben vásároltam meg, s erre voltam a legkíváncsibb. Nagyon jó kis termék, finom az illata, lágyan radíroz. Pár használat után tudtam, h fogok még belőle rendelni, ha akciós. Azt gondolom, h mindennapi használatra is alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Anita97

2019. október 20.

Imádom! Isteni illata van, puha bőrt csinál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

Imádom! Isteni illata van, puha bőrt csinál

Mia0602

2019. július 21.

Nagyon krémes, joghurt illatú (én gyümölcsöt nem érzek benne) kellemes bőrradír . Szerintem még hidratál is. Fenséges! A radírozó hatásával is elégedett vagyok, de illat, állag minden klappol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 21.

Nico1984

2019. július 14.

A legjobb bőrradír, amit eddig használtam, Tetszenek benne a nagy darabok. A bőröm nagyon puha lett utána. Az illata kellemes, bár hamar elillan, de ez nálam nem gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

violetti

2019. június 13.

Nem egy rossz termék, de ha kicsit is tovább hagytam a bőrömön elkezdte csípni.Puhának puha lett azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

GyDorka

2019. május 2.

Nekem tetszik ahogy radíroz, tényleg úgy érzem, hogy felfrissül tőle a bőröm. Viszont a szaga valami bűn rossz... a legolcsóbb mű gyümölcsös, amit csak el tudok képzelni. Sajnálom emiatt, mert így biztos, hogy nem veszem újra.

Update: Végül csak a háromnegyedéig bírtam elhasználni, egy idő után már túl durva lett a radírozása is a bőrömnek, a szagát meg egyre kevésbé bírtam elviselni. Sajnálom... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

nani95

2019. április 30.

Kedvenc bőrradírom. Ár-érték arányban a legszuperebb termék, hetente egyszer - kétszer használom mivel epilátorral szōrtelenítek és gyakran van szőrbenövésem (most ez ellen küzdök leginkább, kísérletezem mivel lehetne megszüntetni). A bőrradírt ritkán használtam arcra is ha épp elfogyott az arcra való radírom, ott is megállta a helyét (de lehet hosszú távon nem egészséges mivel elég durva szemcséi vannak). Tőlem megkapja az 5 csillagot abszolút, a hab a tortán a csodás illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

pennyroyaltea

2019. április 18.

Nagyon finom illata van, az állaga krémes, kifejezetten kellemes a használata. Testradírként viszont legfeljebb közepes. Ajándékba kaptam, és bár kedvelem, magamtól nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

PattiiT

2019. március 24.

Nagyon szerettem az illatát, és a csomagolását. Kellemes volt használni. Egy nagyon gyenge testradírnak mondanám. Szerettem, de max akciósan venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology