Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Emci, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Segít bőrödet puhává és ragyogóvá tenni. Préselt gyümölcsmagokkal, valamint E- és C-vitaminnal.

• préselt gyümölcsmagokkal, valamint E- és C-vitaminnal
  • segít bőrödet puhává és ragyogóvá tenni
  • könnyedén leöblíthető

Bonnieoo7

2022. január 11.

Szett részeként vásároltam nem mostanában, de csak nem akartam annyira felbontani, mert nem tartom sokra ezeket a termékeket. Aztán tavaly nyáron felbontottam 1 közepes mértékű napégés és hámlás után. Nem mondhatnám, hogy sokat segített, de a semminél jobb volt. Aztán most télen pokoli száraz a kezem, az ujjbegyeimen apró felszakadozások vannak, amik ugyan nem véres sebek, csak 10/10-es skálán ki vannak száradva, érdesek is, kellemetlen az egész. Aztán gondoltam kipróbálom ezt rá, hátha segít és erre a célra alkalmazva kitűnő eredményt értem el! Napok óta finom puha a kezem és mintha megfiatalodott volna, esténként elég csak bekrémezni a szokásos kézfinomítómmal, aztán alvás. Pedig már egy kisebb paraffinos gépet akartam rendelni itthoni használatra, de szerencsére nem lett újabb fölösleges tárgy itthonra. Ez tökéletesen megoldotta a problémám, terveim szerint télen mindenképp fogom alkalmazni legalább 1,5 hetente.🙏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 11.

Aneett9

2021. október 30.

Az egyik kedvenc testradirom. Kellemes az illata és tényleg puhává teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 30.

Asztraia

2021. július 16.

Tetszik a krém állaga, tetszenek a szemcsék, jó a termék illata.
Szépen ellátja a dolgát, használat után nagyon puha tapinású a bőröm.
Teljesen megfelelő ár-érték arányú radír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 16.

Tetszik a krém állaga, tetszenek a szemcsék, jó a termék illata.
Szépen ellátja a dolgát, használat után nagyon puha tapinású a bőröm.
Teljesen megfelelő ár-érték arányú radír.

kincsq

2021. május 6.

Nálam nagyrészt bevált, radírozott valamennyit, igaz nincs olyan nagy szemcséje. Az illata is tetszik, de tényleg hamar elillan. Ha valaki megkérdezné ajánlom-e, én azt mondom hogy ennyi pénzért jobbat is lehet találni a drogériákban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

MissQuen

2021. április 27.

Már alig vártam hogy kipróbáljam. Többször illatoztam, szaglásztam a testápolót és megtetszett az illata. Ez a joghurtos testradír nagyon halovány. Nagyot csalódtam a termékben. silány minőség, alig radíroz, és az illatát se éreztem fél óra múlva se.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

Emma23

2021. január 30.

A legjobb testradír amit eddig használtam és szuper finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 30.

A legjobb testradír amit eddig használtam és szuper finom illata van.

Dorothy22

2020. június 23.

Szettben vettem, az illatuk semmit sem ér. De talán radíroz valamennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Szettben vettem, az illatuk semmit sem ér. De talán radíroz valamennyit.

lillaszaszz

2019. december 9.

Az illata hamar elillan mint a szettben található termékek mindegyikénél . Viszont bőrradírozásra megfelelő volt . Nem bántotta a bőrömet .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

b5bea

2019. november 16.

Szettben vásároltam meg, s erre voltam a legkíváncsibb. Nagyon jó kis termék, finom az illata, lágyan radíroz. Pár használat után tudtam, h fogok még belőle rendelni, ha akciós. Azt gondolom, h mindennapi használatra is alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Anita97

2019. október 20.

Imádom! Isteni illata van, puha bőrt csinál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

Imádom! Isteni illata van, puha bőrt csinál

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Steareth-20 ti I eu 2 1

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology