Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló arckrém érzékeny bőrre kamillával és pipaccsal

Kiszerelés: 125 ml

zsnagygm

Korcsoport: >54
2014. augusztus 14.

Nagyon hasznos krém, szerettem, de már nem gyártják a 150 ml-est. Nyugtató hatású, nem zsíros, nincs sok illatanyag benne. Kellemes, könnyű. Ha van valakinek a régi, 150 ml-es, szívesen átveszem, ha felteszi ide az oldalra eladásra....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

roro

2014. február 8.

nem egy túl tápláó krém, én a helia-d-s bb alá használom, mert amúgy kiszáradna a bőröm. erre a célra megfelel. mivel nem zsíros, hamar beszívódik, és az illata nagyon kellemes. ilyen árért az is bónusz, hogy egyátalán hat valamit :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

galagonyanya

2014. január 4.

Hatása semmi, igaz, ártani sem ártott. Nem érdemes róla beszélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 4.

Hatása semmi, igaz, ártani sem ártott. Nem érdemes róla beszélni.

ppetruska21

2013. december 26.

Ajándékba kaptam egy egyszerű arckrém enyhe illattal.Kicsit folyékonyabb mint a többi krém , az én bőröm hamar beszívta és ennyi mintha nem is használtam volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Sellenix

2013. október 29.

Az én érzékeny bőrömre nagyon jó, mert nem leszek tőle kiütéses és tényleg pihe-puhává varázsolja a bőrömet. :) Szeretem ezt a terméket illata se rossz! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 29.

gabi.kreiter

2013. október 4.

Már régóta várakozott a krém a szekrényben, de valahogy sosem használtam el. Még csomagban rendeltük meg Anyuval (arckrém, maszk és lemosó/tisztító), most mindhármat elkezdtem használni, és eddig szupertül teszik a dolgukat. Az arckrémet általában reggelente kenem fel, hagyom, hogy beszívódjon, és ezután BBkrémet teszek fel. A Healia Ds BBkrém túl krémes állagú, azt is ezzel lazítom fel, és teljesen jól együtt tudnak működni.
Nem gondolnám, hogy újraveszem, mert annyira azért nem jó, de ez még úgyis odébb van, remélem a bőröm ezután is szeretni fogja, mert jó az állaga, és nagyon könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

hjh666

2013. június 25.

Kézkrémnek ötös, arca többet vártam volna. Illata viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

Kézkrémnek ötös, arca többet vártam volna. Illata viszont nagyon jó.

lillfrid

2013. május 20.

Zsíros bőrre használom már a másodikat, de nem fogom újra venni. Egyáltalán nem hidratálja a bőröm, 5 perc után már érzem, hogy száraz az arcom. Vízhiányos a bőröm, a krém állaga jó lágy és ez jól is esik, de sajnos nekem nem segített a vízhiány megszüntetésében. Az orrom körül és már az álla is teljesen kiszáradt és hámlik, 1 hete használom a krémet. Az előző adagot még a télen használtam el, más krémekkel együtt, akkor nem tűnt fel, hogy ennyire gyenge.

Jó tulajdonsága, hogy semmilyen rossz reakciót nem váltott ki a bőrömből, se pattanást, se semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 20.

shoesgirl

2013. április 3.

Ajándékba kaptam ezt az arckrémet. Nekem kombinált bőrtípusom van, nehezen kezelhető, tág pórusokkal, mitesszerekkel és ebből adódóan pattanásokkal, egyes területeken, pedig gyorsan kiszárad az arcbőröm. Nem mondanám, hogy nekem csodaszer lenne, de mivel vízalapú, ezért a gyorsan száradó felületeket hidratálta, míg a problémás, mitesszeres részeket nem zsírosította. Bár sok javuláshoz sem segített elő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

malilalum94

2013. március 31.

Számomra hatásos volt. Kombinált bőrtípusom van és ez a krém nagyon jól hidratál és a bőrproblémáim is enyhültek,amióta használom.Maradok ennél:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.