Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2014. június 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Az Avon Orchidea és áfonya testpermet a friss erdei áfonya és az édes orchidea kellemes illatával kényezteti és frissíti fel bőrödet. Használata: permetezd bőrödre, az arcodat elkerülve.

Kokuszreszelek

2020. április 8.

Szerintem borzasztó az illata. WC illatosítóhoz tudnám hasonlítani, hamar megfájdul tőle az ember feje, erős illata van ahhoz képest hogy csak egy testpermet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

Bonnieoo7

2020. február 24.

Elvileg ruháim illatosítására/frissítésére szántam, de ez nem tetszik. Azonnal megfájdult a fejem amikor ma kipróbáltam. Emiatt nem hiszem, hogy adok több esélyt, vándorol Anyuhoz hátha Neki jobban bejön. Még jó, hogy rendeltem 1 másikat is, s az jobban illeszkedik az elképzeléseimhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Wonderwoman91

2020. február 7.

Jó kis tavaszi, nyári illat. Ruhára fújva tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Jó kis tavaszi, nyári illat. Ruhára fújva tartósabb.

Lina1105

2019. szeptember 11.

Az illattal nagyon mellé nyúltam. Iszonyatosan tömény, fullasztó orchidea. Gyümölcs sehol. Viszont cserébe tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Mia0602

2019. július 20.

Tavaly nyáron használtam. Nagyon kellemes orhidea illat, én az áfonyát nem éreztem benne.
Frissít, inkább tavaszias illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Frissít, inkább tavaszias illat.

Lichike

2019. május 27.

Imádom az illatát. Nyáron nagyon frissítő. Horvátországi nyaraláskor mindig ezzel fújtam be magam. Azóta mindig feljönnek azok a szép emlékek, akármikor magamra fújom, szóval nekem pluszban nagyon különleges. Az illata gyorsan elillan (vagy csak hozzászokik az orrom?). A ruhákon később is érzem az illatát. Erőteljes édes gyümölcsös isllat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

missmomsen

2019. április 11.

Ez egy szeretem illat, jellemzően edzés előtt szoktam magamra fújni, mikor elindulok. Megjegyezték már, hogy jó az öblítőm, mit használok :D Ezek szerint a tartóssága is jó.
Ami nagyon feltűnt, hogy selymes lesz ott a bőröm, ahová fújom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Ami nagyon feltűnt, hogy selymes lesz ott a bőröm, ahová fújom :D

Cat21

2019. április 5.

Nem tartós de nagyon kellemes illat, frissítő hatàssal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Nem tartós de nagyon kellemes illat, frissítő hatàssal.

gyrita99

2019. január 25.

Kellemes az illata, azonban kevésbé tartós. Nyáron kifejezetten frissítő hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

pannababo

2019. január 5.

Nagyon nőcis meglepően tartós. A napi csomagom része. Mindenképpen ki szeretném próbálnia tusiját is. Tuti újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid