Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2014. június 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Az Avon Orchidea és áfonya testpermet a friss erdei áfonya és az édes orchidea kellemes illatával kényezteti és frissíti fel bőrödet. Használata: permetezd bőrödre, az arcodat elkerülve.

Lina1105

2019. szeptember 11.

Az illattal nagyon mellé nyúltam. Iszonyatosan tömény, fullasztó orchidea. Gyümölcs sehol. Viszont cserébe tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Mia0602

2019. július 20.

Tavaly nyáron használtam. Nagyon kellemes orhidea illat, én az áfonyát nem éreztem benne.
Frissít, inkább tavaszias illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Frissít, inkább tavaszias illat.

Lichike

2019. május 27.

Imádom az illatát. Nyáron nagyon frissítő. Horvátországi nyaraláskor mindig ezzel fújtam be magam. Azóta mindig feljönnek azok a szép emlékek, akármikor magamra fújom, szóval nekem pluszban nagyon különleges. Az illata gyorsan elillan (vagy csak hozzászokik az orrom?). A ruhákon később is érzem az illatát. Erőteljes édes gyümölcsös isllat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

missmomsen

2019. április 11.

Ez egy szeretem illat, jellemzően edzés előtt szoktam magamra fújni, mikor elindulok. Megjegyezték már, hogy jó az öblítőm, mit használok :D Ezek szerint a tartóssága is jó.
Ami nagyon feltűnt, hogy selymes lesz ott a bőröm, ahová fújom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Ami nagyon feltűnt, hogy selymes lesz ott a bőröm, ahová fújom :D

Cat21

2019. április 5.

Nem tartós de nagyon kellemes illat, frissítő hatàssal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Nem tartós de nagyon kellemes illat, frissítő hatàssal.

gyrita99

2019. január 25.

Kellemes az illata, azonban kevésbé tartós. Nyáron kifejezetten frissítő hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

pannababo

2019. január 5.

Nagyon nőcis meglepően tartós. A napi csomagom része. Mindenképpen ki szeretném próbálnia tusiját is. Tuti újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Dea

2018. december 15.

Nem a kedvenc illatam a testpermetek közül,emiatt nem venném újra, tartóssága szokásos avon tetspermet kategória, azonban kicsit erősebb,karakteresebb illata van, mint a többi testpermetnek, talán emiatt sem venném újra, mert én még ezt is erősnek tartom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

natulcien

2018. augusztus 19.

Ennél haszontalanabb sminkcuccal még nem is találkoztam. Az összetevői borzalmasak. Az illata hamar elillan, a permet ragadós. Nem hogy frissítene, de engem kifejezetten irritál a permet állaga. Számomra ez kuka kategória. Semennyi pénzt nem ér nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

IdunLilith

2018. június 24.

Én is rendeltem egyet próbaképpen (igaz, kedvezményesen, fél áron) de sajna így sem vagyok teléjesen megelégedve a termékkel. Zuhanyzás/fürdés után magamra fújva érezni az illatot, de sajnos nem sokáig :( 3 óra max.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid