Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Az Avon szeder és vanília testpermet felfrissíti és kellemesen illatosítja a bőrt, üde illatával az érzékeidet is felüdíti.

Nitaka

2019. december 20.

Édesebb illata van, az őszi, téli időszakban kellemesebb, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Mia0602

2019. július 20.

Nekem ez is túl tömény és édes. A vanília jobban dominál ezért nem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Nekem ez is túl tömény és édes. A vanília jobban dominál ezért nem tetszik.

Csicsi2017

2019. február 10.

Katalógusban nagyon tetszett az illata, majd megrendeltem az egész szettet, de kár volt! Savanyú műszeder illat egy leheletnyi édessel kavarva, ráadásul hamar meg is untam, így a húgomnak elajándékoztam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Rekaa24

2018. december 29.

Szeretem a szeder illatát, de a vaníliásat annyira nem. Ettől függetlenül egész jóra sikeredett. Nem tartós, bár ennyi pénzért mit is lehetne várni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Dayanara

2018. szeptember 6.

Régebben biztos nem vettem volna meg, de mióta sikerült nyitni picit(!) az édesebb illatok felé is így végül pár hónapja rendeltem egyet. Valami gyümölcsösre vágytam már a sok virágos-púderes-zöld stb. illat után. És a szeder illatát eleve imádom, gondoltam talán nem lesz túl édes a kompozíció sem, illetve nekem így a vaniliaval az Avontól kifejezetten izgalmas párosításnak tűnt.

Imádtam, most használom a második flakonnal.
Nemrég újra elérhető volt, rendeltem is belőle még kettőt. (A múltkor már azt írták végleg elfogyott, szóval ha megint lesz akcióban akár a szórólapon, aki szeretne rendeljen gyorsan, mert általában amihez ezt írják ki abból már nem szokott lenni többé. Én is csak akkor hittem el, amikor már láttam a dobozban :D)

AZ ILLATA:
A szeder nem olyan mi is a jó szó rá... fanyar/savanykás, mint a valódi, de nem is túl édes és csak ritkán érződik egy picit mű illatnak, összességében rendben van. A vanília kellemes, nem túl sok, csak szépen megmarad a háttérben. Mindkettőt érezni, de inkább egy finom szedres illat. Nagyon jó nyáron is, bár szerintem nekem őszi téli illat lesz. Télen isteni, amikor az embernek hiányoznak már a gyümölcsök! ☺
Elég tartós is, és bár jól érezhető mégsem túl édes vagy tömény. (Mondjuk vannak napjaim, amikor mintha sok lenne, de az szerintem ilyen női butaság, pl. néha a kedvenc teámtól is émelygek.)
Klassz kis szedres permet nekem leginkább a hidegebb időkre, és a csomagolása is aranyos szerintem.
A palack és a fújóka is tökéletes. A ruhán sem hagyott még foltot, és a bőrömet sem szárítja.
Mióta rákattantam én is a permetekre, ez is a kedvencek között van. Nem feltétlenül mindennapi használatra, de néha nagyon jól tud esni és felfobja pl. a hűvösebb napokat (ha itthon vagyok vagy csak nincs kedvem parfümhöz stb).
💜

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Imádtam, most használom a második flakonnal.

AZ ILLATA:
💜

wildrose

2018. május 11.

Kellemes, egyszerű, édes illat, nem tartós, de ez nem is volt elvárás vele szemben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

annaroman

2018. április 17.

Nagyon szeretem az illatát és kellemesen felfrissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Nagyon szeretem az illatát és kellemesen felfrissít.

lupelupe

2018. január 21.

Se nem szeder, se nem vanília, de nagyon kellemes illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 21.

Se nem szeder, se nem vanília, de nagyon kellemes illat.

nitacica

2017. október 30.

Az illatát szeretem, de nem tartós így hamar elfogy sajnos. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Az illatát szeretem, de nem tartós így hamar elfogy sajnos. :(

egeresi47

2017. május 11.

Hát ezt annyira szeretem. Nagy kedvenc, tuti újra veszem majd :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

Hát ezt annyira szeretem. Nagy kedvenc, tuti újra veszem majd :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool