Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lipstick, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pzsofia

2015. augusztus 12.

A szívem szakad meg érte, hogy már nem gyártják. :( Ez volt a nagy kedvencem, mióta kivonták a forgalmazásból, minden évben sikerül 1-2 üveggel találnom valahol az interneten és mindent megteszek érte, hogy megkapjam, de sajnos lassan az internet is kifogy belőle lassan. Akinek van fölösleg, irjon üzenetet, szivesen átveszem tőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Damayanti

2015. február 7.

Egyébként számomra is kellemes, édes, de nem émelyítő, csak egyszerűen annyira tele vagyok illatokkal és minden egyéb hasonló termékkel, hogy lassan nem férek el a polcon, ezért szelektálni kell :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

nagyrenii

2014. október 18.

Már egy ideje állt a szekrényemben ez a testpermet, de mostanában kaptam rá igazán. Szeretem az ehhez hasonló édes illatokat, szóval az mindig is tetszett, csak eddig ritkán használtam. Testpermethez képest nekem viszonylag tartós is, több óra után is érzem az illatát magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Oraculum

2014. április 25.

Szerethető,bár eléggé alkohol-szagú

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Szerethető,bár eléggé alkohol-szagú

-.Nikii.-

2014. február 20.

Nyárra egynek elmegy, én kb 3-at pusztítottam el belőle. Szerettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

Nyárra egynek elmegy, én kb 3-at pusztítottam el belőle. Szerettem:)

p.zofia91

2014. február 7.

Sziasztok! Látom ez a testpermet kapott hideget is, meleget is! :) Én imádom és mindenhol keresem. Ha valaki megszabadulna tőle, szivesen megvenném! :) Üdv.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 7.

bambusz09

2013. október 6.

Imádom ezt a testpermetet. Kellemes, édes illata van, meglepően tartós is. Volt, hogy még délután is éreztem a bőrömön azt, amit reggel fújtam rá.
Tavasszal és nyáron csak ezt szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Tavasszal és nyáron csak ezt szoktam használni.

Lobotomized

2013. október 3.

Az idő múlásával sikeresen megutáltam ezt a testpermetet, pedig az elején semmi bajom nem volt vele...wc illatosítóként végezte, annyira alkoholszagúnak és töménynek éreztem már a flakon felétől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

glmunkchip

2013. augusztus 7.

Mikor megvettem nagyon tetszett az illata, de egy idő után annyira töménynek éreztem, hogy nem használtam. Tegnap fújtam a bőrömre de annyira alkohol szaga volt hogy kiöntöttem.Jobb minél hamarabb elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

nagy.nikike

2013. július 15.

Nagyon szerettem az illatát csak sajnos másoknak is tetszhetett, mert a munkahelyi öltöző szekrényemből 2 is elloptak. Kár ,hogy már nincs benne a katalógusban csak a tanácsadónői szórólapon lehet néha megtalálni akkor mindig veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.