Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: papirgitar, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

BioSeed komplexet tartalmaz, mely növényi kivonatokkal táplálja hidratálja és nyugtatja a bőrt.

Cannes

2016. július 7.

Nagyon szeretem az illatát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 7.

Nagyon szeretem az illatát

hannika9

2016. március 13.

Túl erős illata van. Fullasztó benne a vanília. Porosodott és eldobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 13.

Túl erős illata van. Fullasztó benne a vanília. Porosodott és eldobtam.

Damayanti

2015. szeptember 17.

Legfeljebb 3-as... Szerintem ennek nem kellemes vanília illata, hanem olyan vaníliás puding szaga van, némi alkoholos mű aromával vegyítve... Van még belőle, de kétlem hogy el tudnám vagy szeretném használni....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Lolychan

2015. augusztus 17.

1 tubussal vettem eddig, de imádom :) kár, hogy mostanában nem látni a katalógusban :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

franyoh

2015. március 9.

Ajándékba kaptam, ezért kipróbáltam... jó vaníliás az illata, de csak én nem érteném azt, hogy a testpermetnek mi a lényege? Ha fel szeretnék frissülni, lezuhanyzok.... Ha megviselt a nap és ez izzadság formájában jelentkezne, azt is tusolással meg lehet oldani... Na most akkor miért is kell ez? Nem értem, igazából haszontalan terméknek tartom ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

mesayaa

2015. február 21.

Eleinte imádtam, de egy idő után már már rosszul voltam az illatától. Sose használnám mégegyszer, mert úgyérezném magam, mint egy hatalmas süti. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

R.boo

2014. április 19.

kedvenc! bár nem olyan tartós de az illata isteni. és még akcióban 400ft-ért vettem szóval ennyiért nagyon nagyon megérte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 19.

radirroni

2014. március 1.

Vaníliás krémtúró illat, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 1.

Vaníliás krémtúró illat, imádom :)

katuska8

2014. február 18.

Tetszik az illata, ami viszonylag tartós is. Szeretem vele fújkálni magam, barátnőm is teljesen rákattant erre az illatra és ha éppen nálam van, akkor elkéri, hogy befújja magát. Októberben kaptam és még majdnem a fele megvan. Bár nem fújom be vele magam minden nap, de ha használom, akkor legalább 3-4-et fújok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Oraculum

2014. január 2.

Elmegy, de hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Elmegy, de hamar elillan.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.