Avon

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyorsan beszívódó gél állagú krém mely egyenletesebbé teszi és frissíti a bőrt. Reggel és este is használható.

Parabén-,ftalát- és színezékmentes.

Allergológiailag tesztelt.

Érzékeny bőrre is ajánlott.

Ár: 1000 , Eladó: olahnemese
Állapot: új, fóliás, bontatlan, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel Nyíregyházán vagy utalást követően postázom
NikolettSzabo

2018. december 16.

Jól hidratál, kellemes illata van, a bőrömet puhává varázsolta. Kifejezetten tetszik, hogy nem műanyag, hanem üvegtégelyben kapható. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 16.

Eszter4

2018. május 27.

Könnyű krém, hamar beszívódik, szépen hidratál :) Sokáig elég és kevés is elég belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

timci20

2017. augusztus 30.

Ajándékba kaptam, de nem jött be, nem is a bőrtípusomnak megfelelő, ezért nem is szeretném nagyon lepontozni. Az én arcomat sajnos zsírosítja és nagyon sok kisebb-nagyobb pattanásom is lett tőle. Pár hétig használtam, aztán inkább felhagytam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

HardCandy092

2017. június 26.

Kellemes krém, hidratál és gyorsan beszívódik, inkább nyári kis könnyű krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Kellemes krém, hidratál és gyorsan beszívódik, inkább nyári kis könnyű krém.

Bellz95

2017. április 8.

Nagyon hamar beszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzetet. Számomra igazi tavaszi-nyári hidratáló, mert nagyon könnyű (és hidegebb időben már kevés lenne). Sminkelni is lehet rá, ár-érték arányban megfelelő.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

malnaszorpii

2017. január 4.

egész jó kis krém, nappal használtam inkább mert estére keveset nyújtott, könnyű volt az állaga és nagyon jól beszívódott, viszont nem hidratált eléggé, pl. télen nem tudnám elhasználni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

mezespuszedli

2017. január 4.

Már kétszer is megrendeltem, mert az érzékeny bőröm eléggé szereti, semmilyen allergiás tünetet nem tapasztaltam, és ez nálam tényleg nagy szó. (Esetemben tényleg az a legfontosabb szempont, hogy érzékeny leszek-e az összetevőkre. Ha nem, az már félsiker.)
Kimondottan tetszik a gél állag, tényleg hamar beszívódik és egészen jól hidratál, bár hidegebb időszakban általában egy kicsit zsírosabb hatású, más márkájú arcápolóval váltva kell használnom. Ár-érték arányban engem meggyőzött, csak azért kap 4 csillagot, mert a téli hidegben nekem sajnos nem elég a hidratáló hatása. Ettől függetlenül szeretem, és újra meg fogom venni. Más évszakokra tökéletes lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

kencéske

2016. december 5.

Ajándékba kaptam.36 éves vagyok...gondoltam jó lesz egynek...Ez a gél állag nálam nem nyerő,és a hidratálás egy nagy 0 a....Én ezt a krémet tiniknek tudnám ajánlani akiknek elég egy könnyű krém.Egyetlen plusz pont nálam hogy lehet rá alapozót tenni.Biztos hogy nem vennném meg ezt a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 5.

Lánghajú

2016. augusztus 24.

Szeretem.könnyű, nem büdös és jól felhörpinti a bőrkém...és hidratál. jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Szeretem.könnyű, nem büdös és jól felhörpinti a bőrkém...és hidratál. jó.

blackcat00616

2016. június 1.

Ez egy nagyon jó kis krémecske. A bőröm allergiára hajlamos, extra száraz, vízhiányos. Eddig nem igazán vált be egy krém se, ez se 5 csillag, de jobb az eddig próbáltaknál. Egyáltalán nem csíp, könnyen felszívódik, mégse érzem azt, hogy még kéne az arcomnak. Sajnos nagyon gyorsan fogy, viszonj jó az ára, így könnyen orvosolható :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.