Avon

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: macooka, az összetevőket feltöltötte: sparksy, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító olaj, mely még a tartós sminket is lemossa. Megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől, piszoktól és faggyútól, segít ragyogóbbnak és üdébbnek mutatni a bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Mia0602

2021. március 7.

Ugyanúgy érzek ezzel kapcsolatban mint a márka cannabisos lemosójával. Ezt szivesebben használtam, de ennél is úgy éreztem, hogy nem az igazi. Tökéletesen leszedi a sminket, fényvédőt . 3 hónap alatt fogyott el.
Kétlépéses rutin 1. lépéseként 8-10 csepp a tenyérbe, majd az arcomon szétkenve, fellazítja a sminket. Nedves maszírozás, majd öblités.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 7.

v.sara

2021. március 7.

Duplatisztítás első lépéseként ezt használom. Minimum egy percig "simogatom" vele az arcom, majd vízzel leöblítem, aztán még nedves arcra a második lemosót is bevetem. Úgy érzem, megfelelően tisztít, sminket, fényvédőt eltávolítja. Ami viszont negatívum, hogy csípi a szemem, és ha belekerül, utána jó sokáig homályosan látok. Ezért a szempillaspirált például mici vízzel szedem le előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Puszedli83

2020. november 13.

Miután fogyóban volt a Nivea arctisztító olajom, megrendeltem ezt. Akciós volt épp, 1000 Ft, gondoltam ha nem jó sokat nem veszítek.
De milyen jól tettem, hogy megvettem ezt, nagyon jól oldja az alapozót, BB krémet, fényvédőt. Szemsmink lemosásra nem használtam még. Nagyon szép összetevői vannak, szerintem azzal sem lenne gond. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

ktothkriszti94

2020. szeptember 18.

Double cleansing első lépéseként használom, jól leszedi a sminket, nem okozott semmi bőrproblémát és az ára is baráti. Viszont az én szemem is csípi, emiatt le kell vonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

macooka

2020. augusztus 21.

Most tartok az első flakon végénél és azt kell mondjam, hogy remek olajos kis lemosó ez, semmi rosszat nem tudok róla mondani. Rendeltem is gyorsan még kettőt, főleg, hogy a mostani katalógusban 1000 Ft-ért vesztegetik darabját, ami szuper ár, főleg itthon.
A sminket szuperül leszedi, ha pigmentet használok, még azzal is egészen jól megbirkózik, nem marad annyira elszínezve a szemhéjam, mint más lemosó után. A szememet nem csípi, bár óvatos vagyok, mert nem szeretem, ha belemegy bármi is. Nyilván ez után kell még egy másik lemosót is használni, mert egy mosás nem mosás, de sminkeltávolításra tényleg jól szuperál. Az arcecseteim mosására is őt vetem be mindig mostanában, maradéktalanul kihoz belőlük mindent, még a legmakacsabb alapozót is. Plusz pont, hogy az INCI-ben sem látok kivetnivalót, ezért elég egyértelmű, hogy megérdemli az 5 csillagot ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

sparksy

2020. július 24.

Kicsit csípi a szemem, de nincs benne sem parfüm, sem alkohol és ez volt az egyetlen olajos lemosó, ami ezeknek a kritériumoknak megfelelt és nem kell rá hónapokat várnom a szállítás miatt. A sminket korrektül leszedi, de én legalább fél percig ajánlanám az arcmasszást vele. Utána mindenképpen kell egy másik lemosó is! (A Cerave termékeket ajánlom bárkinek, olcsó, van 3 fajtája és csodásak)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahydrodiferuloylmethane, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.