Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: abicicaaa, az összetevőket feltöltötte: HubertusB, Módosítva: 2020. július 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékonyan tisztít, eltávolítja még a vízálló sminket is, aktív összetevőkkel. E-vitaminnal és sheavaj-kivonattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anita97

2021. február 15.

1000ft a legnagyobb kiszerelés, tehát nagyon kedvező áron van.
Viszont nekem a szemem vörös és duzzadt lesz tőle.
A zsíros bőrömet mattítja, kellemesen tisztít, a sminkkel is megbirkózik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 15.

1000ft a legnagyobb kiszerelés, tehát nagyon kedvező áron van.
Viszont nekem a szemem vörös és duzzadt lesz tőle.
A zsíros bőrömet mattítja, kellemesen tisztít, a sminkkel is megbirkózik.

olahnemese

2021. január 13.

Elfogyott a Garnier micellás vizem és őszintén szólva olcsóbb megoldást kerestem. A katalógusban 799ft volt, így rendeltem is. Nagyon szépen lehozza a sminket, a szempillaspirált is, a szememet sem csípi. Puha és tiszta lett a bőröm a használata után. Bár én szeretem, ha van egy finom, kellemes, enyhe illata a lemosónak, ő pedig illatmentes, de teljes mértékben elégedett vagyok. Sokáig elég lesz a 400ml-s kiszerelés. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

anillam

2020. november 12.

Nagyon szeretem. Tökéletesen eltávolítja a sminket, tisztítja az arcomat, kellemesen puha lesz az arcom tőle.400 ml-t szoktam venni, kedvező az ára is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

aalexaa

2020. szeptember 22.

Régebben a Garnier rózsaszín micellás vizét használtam, tökéletesen meg voltam vele elégedve, aztán spórolási céllal a Balea micellás vizét vettem meg, ami habzott, nem tisztított rendesen, nyögvenyelős volt elhasználni. Ahogy elfogyott megvettem ezt, és azt kell mondanom, hogy szuper! Nem habzik, nem hagy fura réteget, szépen leszedi a sminket. Őrülök, hogy visszatért a micellás víz a mindennapos rutinomba, hiányzott már :D Örömmel fogom elhasználni, és szívesen újra is veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

asztaloskinga

2020. augusztus 4.

Nekem nagyon szépen, alaposan és könnyen leszedi a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Nekem nagyon szépen, alaposan és könnyen leszedi a sminkem.

BeaTris

2020. július 25.

Hatalmas kiszerelésben van és nagyon megfelelő árban. Egyetlen egy gondom van vele, hogy sehogysem szedi le a szempillaspirálom. A smink többi részével tökéletesen megbirkózik, de a szempillaspirálból alig szed le valamit bármennyire is kínlódom vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 25.

gerste13

2020. július 16.

A szemfestéket, sminket remekül leszedi, tisztít, de kombinált vegyes bőrre nem ajánlom, nagyon hamar zsírosodik tőle a bőr, a pórusok nagyon tágak maradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahydrodiferuloylmethane, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.