Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikuska94, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Selymesen hidratáló többfunkciós testápoló, chia magokkal. Gazdag állagú, gyorsan beszívódó testápoló, melyet igazán élvezet használni - akár 48 órán át hidratálhat anélkül, hogy ragadós utóérzetet hagyna a bőrön. Normál és száraz bőrre.

Mia0602

2019. október 15.

Most használtam el, és bár nagyon jól hidratál és könnyen beszívódik én újra venni nem fogom. Nem szerettem, hogy tégelyes és nekem az illata sem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

fokyandi

2019. szeptember 7.

Itt az ősz, kezdhetek alaposabban testápolózni. Most ezzel kezdtem a szezont.
Nyaktól bokáig hidratál, puhít, könnyen beszívódik. Örül neki a bőröm, nincs agyon illatosítva. Na, jó: egy Neutrogenával nem ér fel a hatása, de most teljesen jól esik használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Itt az ősz, kezdhetek alaposabban testápolózni. Most ezzel kezdtem a szezont.

zonga

2019. március 31.

Én testápolónak használom, illetve, ha nincs más, akkor kézre is. Arcra nem igazán, de előfordul. Ez egy csoda! Ránézésre sűrű, de egyébként nagyon könnyű állagú krém, pillanatok alatt beszívódik. Bársonyos, pihe-puha bőrt eredményez. Tényleg hidratálja a száraz bőrt! Nem hittem, hogy ilyen lesz a hatása, de tényleg nagyon jó. Az illata is csodás! Nem ragad, nem kell perceket várni rá, hogy beszívódjon. Én szeretem a tégelyes testápolókat, mert annyit veszek ki belőle, amennyit akarok (A tubusosaknál néha túl sok jön), illetve látszik, hol tart a mennyiség. Nagyon tetszik, megéri az árát! Testápolóként mindenképpen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 31.

Tothxheni

2018. december 1.

Még az első boxban jutottam hozzá. Szerettem használni, mert nagyon gyorsan beszívódott és jól is hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

JudithBeauty

2018. október 5.

Az Avon Nutra Effects termékei meglepően jók, különösen ez a multifunkciós krém. Kellemes csalódás volt, ami engem is váratlanul ért. Igazából eddig a Planet Spa testápolói voltak számomra a kedvencek, de most ez a krém is felkerül a listára. Az illatát imádom, egyátalán nem zavaró, és sűrűbb állaga ellenére nagyon jól felszívódik. Testre és kézre használom, bár a 200 ml-es kiszerelés hamar elfogy. Valószínűleg mert száraz a bőröm, így többet kenek belőle.
Pozitívum, hogy parabén mentes és hypoallergén. Nem ez lesz az utolsó vásárlásom, nagyon bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

rtteszvesz

2018. augusztus 1.

Nyaralás alatti testápoló volt, jól hidratálta a kiszáradt bőrt, megfelelően táplált, akciós áron vettem erre nagyon megérte. A tégelyes volta miatt azonban nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

tamara428

2018. július 26.

Nagyon kellemes illata van, ami miatt imádom használni. Könnyen beszívódik, nyáron kellemesen hidratál, puha és selymes lesz a bőröm. Kicsit furcsa volt elsőre ez a viszonylag merev textúra, de így is jó testápoló. Főleg testre használom, mert az arcomon már túl zsíros érzést kelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

blue_violet

2018. július 25.

Nagyon szeretem! Az első testápoló, amit teljesen elhasználtam a tégelyéből, és újra is vettem. Könnyen és gyorsan tudom használni, mert hamar beszívódik, és selymes érzetet kelt. Tény, hogy az Avonnak vannak nagyon gagyi termékei is, de ezt pl. nagyon eltalálták.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

hangya68

2018. július 15.

Igazán kellemes illatú, gyorsan felszívódó krém. Nálam főleg nyáron van használatban, testápolónak, kézkrémnek. A 48 óra talán túlzás lehet, de ez a reklámfogás még belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 15.

fdorottya

2018. június 21.

Az Avonos testápolókkal én mindig befürdök. Ez sem kivétel. Marha drágák és semmit nem érnek. Kenem, de minek. Az illata kellemes és kb. ennyi a pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.