Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missouri, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló golyósdezodor nőknek maximálisan friss, zöld ragyogás illattal.

• 100%-os védelmet nyújt 72 órán keresztül
  • puhán és szárazon tartja a bőrt
  • komfortos és friss érzést kölcsönöz
  • bőrgyógyászatilag tesztelt

Maya192

2020. február 13.

Ez nekem eddig a legjobb Avonos dezodor. Az illata jó, a hatása pedig meglepően tartós. Nekem a többi, amit próbáltam nem volt ennyire jó. Lehetne olyan változata is, ami nem hagy a fekete ruhán nyomot, mert sajnos a jelenlegi változattal nagyon vigyázni kell. Ennek ellenére az ár, illat és a hatása miatt megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

c_andersen

2019. július 22.

Chrissy: nem kell leszedni a fóliát, csak egy határozott mozdulattal megtekerni a kupakját, szétnyílik a perforációnál...
Teljesen jó kis cucc, illata sem rossz, Olcsó. Cserébe valamiért hamarabb kifogy, mint más 50 ml-s golyós deo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 22.

Damayanti

2017. november 28.

A spray verziója van meg és szeretem, könnyű, üde citrusos jellegű illata van (bár a zöld women's fresh a kedvencem) és jó a hatása is, én nem bántam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Chrissy

2017. július 10.

Számomra az Avon egyetlen értékelhető dezodora. Ha jól emlékszem akciósan háromszázvalamennyiért vettem "otthonra jó lesz!" darabnak. Valami hülye fóbiám, hogy váltogatom a dezodorokat, egyszerre többet használok, minden nap másikat. :)
Alig bírtam kibontani a csomagolásából, sokat vacakoltam vele, nagyon idiótán fóliázták le, nem jött le róla a fólia. Nem tudom másnak is volt vele gondja, vagy csak én fogtam ki egy selejtes darabot, amit MacGyver módra kellett kinyitni.....Az illata kissé savanykás, zöldes, kicsit virágos,
nem különösebben meghatározó, nem is tetszik annyira, de nem tudok rá rosszat mondani. Meglepően hamar szárad viszont, ez volt az első kellemes csalódásom vele kapcsolatban. A második pedig a hatása, mert valóban gátolja az izzadást, nem megy át az illata punnyadt deo szagba és nem lesz mellette testszagom. Végül is aztán otthoni elkenegetősből előléptettem és már utcán is dolgozhat :)
72 órát ugye nyilván nem, de egy napot simán bír. (Értsd: felkeléstől az esti fürdésig).
Nem lesz a kedvenc deóm, ennél vannak jobbak, kellemesebb illattal, de elképzelhető, hogy rendelek még belőle, ha akciós lesz. Kap 4 csillagot. Nem csodaszer, de jól teljesít. Lehetne jobb illata, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

karaibrahimgil

2017. február 21.

72 órás védelem? Rajtam már 8 óra után sem érződik a "zöld ragyogás"-illat. :-D Többször nem veszem újra, pláne, hogy nem olcsóbb a drogériás társainál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

missouri

2016. december 21.

Egész jó, főleg ahhoz képest hogy egy jó akcióban fillérekért lehet hozzájutni. Sokkal jobb mint a többi avon on duty dezodor. A 72 óra azért túlzás, de a napot kibírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 21.

kovagabi

Korcsoport: >54
2016. november 29.

Jól dezodorál, és kellemes, diszkrét virágillatú. A felkenés után hamarosan megszárad, és szárazon is tart. Mondjuk azt nem teszteltem, hogy valóban kibírja-e a 72 órát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Felületaktív anyag és tartósítószer.