Avon

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nefertiti, az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2019. augusztus 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-friss

Illatösszetevők: zöldalma, bazsarózsaszirom, pézsma

Rita! Avon Only Imagine parfüm eladó
Ár: 8500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Neyerdua

2019. február 25.

Pakolásztam a mintáimat, és megtaláltam a 10 ml-s üvegcsém maradékát, még úgy 2,5 ml lehet benne. Anno egy teljes üveg elfogyott belőle, én valamiért szerettem Őt, na! :)
Most felfújtam, és úgy érzem, még most is szeretem... :)
Kifújáskor sajnos alkoholos, igen. Utána rajtam egy friss, gyümölcsös, üdítő "fuvallattá" változik. Nyáron nem sok parfüm működik jól rajtam, na ő pl. igen...

Fej: zöld alma, málna(levél), szeder
Szív: ibolya, bazsarózsa, fekete ribizli
Alap: cédrus, pézsma, szantálfa

Leginkább az almát érzem, meg talán inkább a bazsarózsát tudom kivenni, mint az ibolyát.
Emlékeztet a Be Delicious-ra, valóban, de az rajtam pl. nem működik olyan jól, nekem valahogy az olyan "szúrós", savanykás és műalma illat.

Rajtam meglepően tartós, az "AVON-szagot" benne én szerencsére nem érzem.

Nekem még a giccses üvege is tetszett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Most felfújtam, és úgy érzem, még most is szeretem... :)

Fej: zöld alma, málna(levél), szeder
Szív: ibolya, bazsarózsa, fekete ribizli
Alap: cédrus, pézsma, szantálfa

Rajtam meglepően tartós, az "AVON-szagot" benne én szerencsére nem érzem.

Nekem még a giccses üvege is tetszett. :)

Esztuci

2018. november 16.

Nagyon szerettem ezt az illatot, meglepően tartós is volt. Engem valamiért ibolyára emlékeztetett. Kár, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

rocksolya

2017. augusztus 17.

Tartós és jó illatú, kár, hogy már nem rendelhető az AVON katalógusból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Tartós és jó illatú, kár, hogy már nem rendelhető az AVON katalógusból.

yudiger

2017. március 10.

Tavaszi üde, kellemes, virágos illat. Az Avon illatok közül a jobbak közé tartozik. Nekem, olyan mindennapi, futkosós illatom. Kedvelem. A gyümölcsök rajtam nem dominálnak. Nem túl nagy hatósugarú és nem is nagyon tartós, de nem is vártam el tőle. Ár-érték arányban szerintem egy nagyon kedvező áron megvásárolható finom kis illat .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 10.

adrica

2016. szeptember 12.

Nekem néha kicsit sok, de szeretem. Tavaszt hozó illat. Kellemes, üde, friss, romantikus. A nagyobbik lánykám is ezt választotta magának, így kapott egyet kis változatban. Olyan furcsa egy ilyen nagyvilági illat egy kis lányon. Megmosolygom. Pedig ő is nő. És rögtön nő is lesz tőle. Igazán kiadja igazi énjét. Ő egy érző lelkű, erős egyéniség, akit nem a divat diktál, hanem az érzékei, amit ő határoz meg. Csak ami neki tetszik, azt hordja. És jól is áll neki, vita nincs. Ő az én Lucám, aki 9 évével és egy romantikus Anyukával rendelkezik. A kisebbiknek, aki 7 éves, neki az örök kedvenc a Far Away.

Up.d.: Egész nyáron, főleg a nyaralás alatt kellemes kísérőm volt ez a kis kedves. Nagyon megszerettem. Igazi jó barátnők lettünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

panna25

2016. május 29.

A tavaszt jelképezi nálam ezt a parfüm, legalább is mindig azt juttatta eszembe. Ennek ellenére nem volt kedvenc, olyan ibolyás illat volt nekem és nem kifejezetten kedvelem azt. Tartóssága átlagosnak mondható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Vizsiildi

2015. december 29.

Hatalmas kedvenc volt, amíg ki nem vonták a forgalomból, hiányolom, ő volt a nyári parfümöm! Remélem egyszer még visszahozzák majd a katalógusba! Tartós volt, és annyira finom zöldalmás, hogy az leírhatatlan! Egyértelműen a Donna Karan Be Deicious Woman-jére hasonlított, csak persze elérhető áron és ennek a parfümnek az illatát képtelenség volt összekeverni a többi avonos parfüm illatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Hell

2015. december 18.

Számomra inkább virágos illat. Avonos viszonylatban meglepően tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 18.

Számomra inkább virágos illat. Avonos viszonylatban meglepően tartós.

Noyacska

2015. szeptember 27.

Ha egy szóval kellene jellemezni ... akkor nem sikerülne. Lehetetlen. Az a fajta vágyakozás, álmodozás sejtelmesség, amit rejt megérne egy kis regényt. Only imagine ... csak elképzelni. Nem megvalósítani, nem kiharcolni, csak álmodozni róla. Kifejezetten romantikus érzéseket indít el. Az álmodozó, kicsit naiv, sebezhető nő, akit a férfi megvédeni és meghódítani szeretne, lehetőleg egyszerre. Az álmodozás még a legrealistább nőknek is jár. Hiszen az álmok valóra is válhatnak. Akár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Andrejja

2015. szeptember 6.

Nyáron kifejezetten imádom, valahogy feldob az illata... Nem az a kislányos gyümölcsös illatkategória, nőies. Egyetlen hátránya számomra, hogy nem túl tartós, de talán ez belefér... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színezék. Barnás sárga.

Színezék. Lila színű.