Avon

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: vereille, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve: 2010

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: sáfrány, fekete ribiszke, csillaggyümölcs, erdei gyümölcsök
Szívjegyek: jázmin, tubarózsa, golgotavirág
Alapjegyek: ébenfa, vetiver, bőr

Ár: 18.000.- , Eladó: AVP
Állapot: bontatlan, celofános csomagolású, Helyszín: Pomáz, Budakalász, Békásmegyer, fizetés: Személyesen vagy ár+postaköltség előreutalása után postázom.
Avon Outspoken by Fergie Parfüm szett
Ár: 22.000 Ft , Eladó: AVP
Állapot: 1 db bontatlan, celofános csomagolású 50 ml-es parfüm, parfümös deo spray (75 ml), illatosított testápoló (150 ml), Helyszín: Pomáz, Budakalász, Békásmegyer, fizetés: Személyesen vagy ár+postaköltség előreutalása után postázom.
Victoria007

2018. november 14.

Fűszeres, vad illata van, nagyon szerettem. Kár, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Fűszeres, vad illata van, nagyon szerettem. Kár, hogy már nem lehet kapni.

AnnaR

2017. december 19.

Erős, fűszeres illata van, nem kifejezetten elgánsan nőies, hanem olyan....dögös, de szerintem nagyon jó parfüm. Én azért erős túlzásnak gondolom pacsulinak vagy öblítőnek hívni, nem hétköznapi illat, de hordható, személyiségfüggő, hogy kinek tetszik és kinek nem. Hosszan tart az illat, nekem nyári estéken sem volt vele gondom. Ha tudom akkor majd még újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Dea

2017. augusztus 21.

Mintát próbáltam,számomra egy az egyben öblítő illata van, aki szereti az öblítők illatát annak bejöhet,de én ki nem állhatom őket,úgyhogy biztosan nem venném meg a teljeset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

aranypáva

2017. augusztus 16.

Nekem pacsuli, erős az illata, nem én vagyok. Szerencsére csak mintát próbáltam belőle, de a virágos illat nagyon kiérződött nekem, jobban szeretem a nőies, gyengéd illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

bekebe1

2017. április 22.

Nagyon megosztó ez a parfüm vagy szereted vagy nagyon utálod. Amíg használtam én nagyon szerettem, különleges, egyedi és nem túl édes illata van. Sajnos nem túl tartós ezért 4* -ot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

MNNiko

2017. január 13.

Elég intenzív illat, nyárra szerintem nem való. Igazi testes, téli illat. Nem túl tartós és ahhoz képest drága... így ár-érték arányban szerintem nem éri meg. Alapvetően egy nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Szedres22

2017. január 2.

Nem hittem volna, hogy valaha is még lesz szerencsém birtokolni 1 üveggel belőle, de sikerült! (Hála a krémmániának, és a kedves itteni eladóknak) :)
Nagyon rég csak egy apró kis mintàm volt belőle, de màr akkor szerettem.
Most pedig a nagy kiszerelésből illatolok nap mint nap, imádom!
Nem lehet elmondani milyen, ezt érezni kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Nagyon rég csak egy apró kis mintàm volt belőle, de màr akkor szerettem.
Most pedig a nagy kiszerelésből illatolok nap mint nap, imádom!
Nem lehet elmondani milyen, ezt érezni kell :)

Era012

2016. november 16.

évek óta használom, egyszerűen IMÁDOM! remélem fogják még forgalmazni... :( egy ideje nem látom a katalógusban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

Massiew

2016. október 26.

Imádom az illatát! :) Bőr és bogyós gyümölcsök rajtam ezek érezhetőek leginkább. Tervezem majd az újravételét! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

janvidia

2016. augusztus 18.

Borzalom...számonra rettentően büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Borzalom...számonra rettentően büdös.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol