Avon

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: koczianorsi, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Az Outspoken Intense by Fergie parfüm a fantasztikus sikereket elért Outspoken by Fergie sikerének nyomdokában jár. Ez az illat Fergie merész személyiségénk és érzékiségének egy új dimezióját fejezi ki.

A lédus szeder, a tündöklő csillaggyümölcs és a zamatos kumkvat találkája a lila golgotavirággal, a gardéniával és a narancsvirág bársonyos szirmaival. Mindennek az alapja a fehér ámbrába és a cédrusba csomagolt érzéki pézsma.

Avon Outspoken Intense by Fergie ELADVA
Ár: csere , Eladó: anita763
Állapot: párszor, Helyszín: Miskolc, fizetés: posta, személyes átvétel
Ár: 7000Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
anita763

2019. január 1.

Nagyon szeretem ezt az illatot is magamon, de sajnos meg kell, hogy váljak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

krizsaneniko

2017. március 25.

Ezt a parfümöt egy nyereményjátékon nyertem, így túl sok információm nem volt róla, hogy milyen lehet. Az üvege tetszik, szerintem szép, hogy ilyen ezüstös, tetszik a kupakja is. Az illata olyan elmegy kategória. Mivel amikor kaptam pont nem volt más, így használgattam. Szerintem a fele még megvan, lehet hogy picivel kevesebb, mint a fele, sajnos mivel hosszúkás az üveg nem tudom, de feltettem eladásra, ha valakit érdekelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Yubiri

2015. február 22.

Viselhető kategória. Az egyik kolléganőm használ Avon parfümöket, rajta nagyon működnek ezek az illatok, rajtam sajnos nem. Bár az első órában még éreztem a csillaggyümölcs bódító illatát, a nap vége felé rajtam ennek a parfümnek is megváltozott az illata. Ez mellett az árát is sokallom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Marababa

2015. február 15.

Kellemes, nagyon tetszik, szívesen viselem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 15.

Kellemes, nagyon tetszik, szívesen viselem.

maja54

2014. február 2.

Kellemes, nagyon jó illat, imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 2.

Kellemes, nagyon jó illat, imádom

kovacs.eniko81

2013. november 18.

Rendeltem illatmintát,mert a katalógusban nem igazán szokott benne lenni,és azt kell mondjam,hogy állandóan a csuklómon van az orrom,nekem jobban tetszik az elsőtöl,igaz nincs benne semmi polgárpukkasztó,kellemes édeskés-gyümis illat,bár azt hittem a neve miatt,hogy valami keményebb lesz,de egyáltalán nem.Az illat 5-ös,de tényleg,mintha hamar illanna,de akkor miért prémium?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 18.

silver

2013. szeptember 12.

Na, ma rájöttem, hogy nekem ez van meg, és nem a sima Outspoken (eddig azt hittem, csak egy parfüm fut ezen a néven). Miniparfümöt rendeltem belőle kb. egy éve kemény 7-800 forintért, de csak mostanában fedeztem fel.

Nem vagyok egy nagy parfümszakértő (sőt), de így olvasgatva a véleményeket, komolyan felmerült bennem, hogy nekem talán nem is ez az illat van meg, vagy hogy talán a rendes méretű ill. a miniparfüm két külön illatot takar...

Az én szememben (orromban) ez inkább egy olyan kesernyés, komoly, "sötét" illat, amit így az ősz beköszöntével, ahogy jön a komor idő, nagy lelkesedésem támadt, hogy használjak. Valahogy olyan hideg, északi tájak jutnak eszembe róla, ahol hollófekete hajú metal ladyk fújkodják magukra ezt a parfümöt, miközben a háttérben feldereng a sarki fény...

Mindenesetre megszerettem ezt az illatot. :)

Azért adok neki 4 csillagot, mert azért nem olyan tartós, illetve a miniparfüm kupakja szeret néha önálló életet élni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Mindenesetre megszerettem ezt az illatot. :)

nyuszicica

2013. szeptember 5.

Sokkal jobban tetszik ez mint a sima Outspoken, nekem tartós is, de főleg ruhán. Szép az üvege is, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

csokilany

2013. május 17.

Tény, hogy a lila Outspoken sokkal jobb ennél... Ez egy kicsit átlagosabb, szóval ha valaki ajándékba szánja, akkor inkább ezt ajánlom, de én nem fogom magamnak újravenni. Szerencsére én csak egy 15 ml-eset vettem belőle, de ez bőven elég, ennyi idő alatt meg is untam (1-2 hónapig tartott).
Egyébként nem rossz illat, átlag virágos, de semmi extra, és nem is tart hosszan az illata, naponta 3x újrafújtam, hogy érezzem. Nem értem, miért számít prémium parfümnek az Avonnál (jó, hát gondolom a Fergie név miatt), amúgy a sima Avonos parfümök között van sokkal finomabb, egyedibb és tartósabb is ennél... Nélkülözhető termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

szeliger

2013. május 5.

Nekem a tarósságával nincs bajom, sőt! Ajándékba kaptam 15 ml-t, de sajnos ez az illat nem én vagyok, van benne valami nagyon éles, számomra irritáló jegy. Két órával ezelőtt a csuklómra fújtam, azóta fürdettem a gyereket, vízbe nyúlkáltam és még mindig itt érzem a kezemen. Szerintem egy harsány, tolakodó illat, de lehet, hogy csak az én bőrömön ilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Geraniol, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.