Avon

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: Mirabella95, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fergie Outspoken Party parfümje az Avontól 2015 nyárán jelenik meg a piacon. Ez egy kacér, vidám és izgalmas illat piros gyümölcsökkel, bódító virágokkal és karamellel, málnával, pünkösdi rózsával, szantálfával és créme brulée-vel.

Fejillat: Málna

Szív: Babarózsa

Alapjegyek: Szantálfa, Creme Brulée

Avon Outspoken Party! by Fergie szett
Ár: 12.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
Avon Outspoken Party! by Fergie parfüm eladó
Ár: 8500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: Új, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

PatriciaF

2019. február 15.

Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni, amikor megkaptam nagyon szerettem (kb 4 éve :D ) hosszas pakolás után előkerült és még a fél üveg tele van legalább így újra elkezdtem használni. :) Nem bánom, hogy nem került elő jó darabig, most a bulisabb időszakomban egy igazi bomba illat. Sajnos hosszú távon fáj a fejem az erős és sok parfüm használattól, így nem tudok végigjárni minden üzletet, végigillatolni, hogy melyik állhat ehhez a legközelebb, de ha valaki tudna ajánlani egy erre nagyon hasonlítót annak áldásomat nagy erőkkel küldeném!!! :D Szettben kaptam a kézkrémjével és a dezodorral együtt, mindegyiket imádtam!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

Victoria007

2018. november 14.

Vagány, dögös illat, sajnos nem igazán tartós. Nekem sokkal jobban tetszett az anyaillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

MissQuen

2017. június 15.

Jó illat, nagyon gyümölcsös, nem mondanám elég tartósnak. Viszont nagyon dögös és különleges! A parfüm üvege nagyon-nagyon szép és dekoratív.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

ahuramazda

2017. január 23.

Akciósan jutottam hozzá még tavaly nyáron. Kezdetben nagyon tetszett, tartós is volt, aztán kicsit besokalltam tőle, valószínűleg, mert nagyon édes volt, én pedig nem kimondottan kedvelem az édes parfümöket. Alapjában véve egy finom, kellemes, édes- gyümölcsös illatnak mondanám, ami nálam 4-5 órát bírt ki újrafújás nélkül

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Szedres22

2017. január 2.

Fantasztikusan szép, az illata mesés, és boldoggà tesz, hogy még találtam belőle eladó példànyt :)
Mintha cukorkàs illatot vélnék felfedezni benne, talàn ez lenne a creme brulée?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Mintha cukorkàs illatot vélnék felfedezni benne, talàn ez lenne a creme brulée?

Kremcica

2016. július 7.

Szettben kaptam testápolóval és sprayvel. Imádom az illatát és csodaszép az üvege!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

szonjaszepesi

2016. május 10.

Nekem nagyon tetszik az illata és a tartóssága sem rossz.bár eddig csak a mintát próbáltam. Most rendelem a teljes kiszerelést,aztán update-elek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 10.

Nikarog

2016. február 22.

Ez a parfüm teljesen jó érzéseket ébreszt bennem. :)
Fiatalabb koromban kereszt anyumnak volt mindig hasonló finom illata. Ő akkoriban a Burberry London 1995-ös változatát használta. A parfüm és ő egyek voltak. Bár az inkább barackos gyümölcsösséggel indít, ellenben Outspoken Party már inkább friss málnás arcon csapás után szelídül át valami hasonlóan kellemes, púderes illattá, ami nekem így most teljes mértékben meggyőző. Lágy édeskés vonal képviselője, de mint már sokan írták, nem az a vattacukor!
Két dolgot sajnálok: hogy az Outspoken anyaillata nem érződik benne, és hogy az Avonnál kaphatóak mindketten, mivel kiemelve ezt a két parfümöt simán kitenném bármely drogéria polcára (pl. Playboynál messzemenően karakteresebb jegyeket hordoznak, amik ügye bármely drogériában megtalálhatók)!
És szerintem itt már elég is lesz az Outspokenből újabb variációt piacra dobni! Untig elég!!! A Fresh és az Intense úgymond siralmas próbálkozás. És már lassan ott tartunk, mint a filmeknél: bedobnak egy nagyon jó sztorival induló mozifilmet, aztán annak lesz folytatása ugye, mert nem olyan kreatív ám a filmipar, hogy újon gondolkozzon, azt az egyet "meglovagolja" még vagy hatszor! A szerencsétlen néző meg belefárad, bele-falsul, és még az első részt is, amit szeretett, homlok egyenest megutálja! Na ez van most a parfümiparban is. Avonék meg aztán... Na de nem is ragozom tovább! Mindenki tudja mire gondoltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Ez a parfüm teljesen jó érzéseket ébreszt bennem. :)

TimyBlanco

2016. január 27.

Azon kevés parfümök közé tartozik, amely első szaglásra szerelem volt (ilyen volt nekem még mostanában a Lacroix-Bijou). Azonnal rendeltem is belőle szettben. "Élőben" is varázslatosan jó az illata, az egész családomnak tetszik (még apukámnak is :D). Mindössze annyi gondom van vele, hogy nem ez a legtartósabb parfümöm, de azért nem is illat el olyan hamar.
Az üvege is nagyon csinos, habár a tartalom a lényeg, egy-egy szép üvegcse dob azért rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

tothdetty22

2016. január 18.

Első szaglásra kikapta alólam a talajt. Egymásra találtunk és alig vártam, hogy a kezembe tartsam. Különleges illat, se nem édes, se nem friss, a gyümölcsös jegye nagyon jó egyensúlyt ad neki. A kolléganőim is megjegyezték, hogy milyen finom illat. Azóta is utána nyúlik, dúl a szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Színezék. Lilás piros.