Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmerci, Módosítva: 2021. augusztus 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Avon.hu,

Hidratáló gél oxigenizáló komplex-szel és algakivonattal segít helyreállítani a bőr egészséges ragyogását. Az oxigenizáló OXYPURE COMPLEX® segít növelni a bőrsejtek oxigénszintjét, ezáltal gyorsan helyreállíthatja bőröd friss és ragyogó külsejét. Az algakivonat segít helyreállítani és fenntartani a bőr optimális nedvességszintjét, mely hozzájárul arcod üde kinézetéhez.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

dottie.b

2022. április 25.

Nappali változatát nem próbáltam, csak ezt, de nekem egészen tetszik. Még enyhén nedves bőrre szoktam felvinni, így rendesen beszívódik és hidratált hatást ad. Persze, nem csodaszer, de ennyi pénzt megér. Valószínűleg inkább zsíros/kombinált bőrre ideális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Timike08

2022. január 23.

Semmi haszna nincs
Ragacsos,csíp és puha se lesz tőle a bőröm
Pénz kidobás volt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

Semmi haszna nincs
Ragacsos,csíp és puha se lesz tőle a bőröm
Pénz kidobás volt

nikoletta1270

2022. január 18.

Nekem személy szerint nem jött be. Utóbbi időben szinte alig voltak pattanásaim régebben is csak is az állam körül, és sehol máshol, de ettől a krémtől tele lett az arcom pattanásokkal, apró piros pöttyökkel. Szerencsére hamar eltudtam őket tüntetni ez a krém pedig landolt a kukába. Hozzáteszem még soha semmitől nem lett ilyen a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 18.

Szintia92

2021. december 27.

Teljesen elégedett vagyok vele, éppen hogy egy kis adagot kell felkenni (mutatóujjam hegyével egy keveset veszek fel a gélből) és bőven több mint elég az egész arc területére, ilyen módon pedig a gyors beszívódást is kipipálhatjuk. Kellemes illata van, és valóban üdébb, és jóleső érzést/hidratált érzést hagy csak maga után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 27.

pappveronika30

2021. november 8.

Nekem bevált ez a termék, géles állaga van amit könnyen el lehet oszlatni a bőrön, én cseppentek bele 2-3 csepp csipkebogyóolajat és így adja nekem a tökéletes végeredményt. Nem irritálja a bőröm, szépen hidratál és az ára is kedvező :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 8.

zonga

2021. szeptember 19.

Ez egy átlátszó gél, aminek szuper illata van. Könnyű felkenni. Először én is azt éreztem, hogy nem szívódott be tökéletesen (de mivel könnyed állaga van, ez nem okozott problémát), de aztán pár perc múlva teljesen rendben volt. Puha, hidratált lett az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Kmerci

2021. augusztus 24.

Nagyon bejött ez a termék, finom puha tőle az arcom, nem okoz semmilyen irritációt nálam, kicsit nehezen szívódik be de ez nem is gond, mert arcmasszírozóval együtt használom és így szépen be tudom dolgozni az arcbőrömbe. Reggel könnyű lemosni nincs az a ragacsos, "filmréteges" hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahydrodiferuloylmethane, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Hydroxyethyl Urea, Urea, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Algae Extract
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.