Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Timibaba27, Módosítva: 2012. március 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

Főleg növényi és gyümölcsös illatjegyekből áll, mint például grépfrút, papaja, vízililiom, jázmin, fekete nárcisz és fekete rózsa. Az alapillatban a borostyán, a moha és a pacsuli szenvedélyes akkordjai bontakoznak ki.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Ár: 1000 Ft+posta , Eladó: Masnuci
Állapot: 50 ml próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

OOKakadu

2014. július 10.

Nem az én illatom. A kolléganőm használja, de rajta sem szeretem. A bordó üveg nagyon illik az illathoz, nagyon fűszeres és orientális, inkább egy esti buliba való szerintem. Mégis kicsit tucatnak érzem, nem érzem rajta azt a minőséget, luxust, amit egy ilyen parfümtől elvárnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Angelgirl

2014. július 1.

Ritkán használom, na nem az illata miatt, hanem mert van még 10 másik :D
Akkor az illat: jó jó, de nekem kicsit erős, és fújás után mindig hapcizok tőle :D Tartósságát nem tudom, és sose érzem magamon egyik parfümömet se o.O :D
Nem a kedvencem, de ezért szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Ritkán használom, na nem az illata miatt, hanem mert van még 10 másik :D
Nem a kedvencem, de ezért szeretem :)

mihaly.dora

2014. április 28.

Nagymamàm kapta ajàndékba, màr akkor sem tetszett. Viszont amikor ez volt rajta egy fontos ember temetésén is, onnantòl kezdve rosszul vagyok ettől az illattòl.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Anheszenamon

2014. április 26.

Kb. ezer évvel ezelőtt volt egy ilyen parfümöm. Nem tudtam igazán megszeretni. Úgy emlékszem elég erős illata volt, olyan erőszakos, kissé férfias. Nem is vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

Lánghajú

2014. április 22.

Nekem szimplán gyomorforgató a szaga és sajnos tolakodóan erős..Egy fülledt kupiban pont ilyen szagot tudnék elképzelni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

Anyaci04

2014. április 11.

Nekem nagyon karakteres, emlékezetes illat, egy régi szerelem illata :) Ma már ritkán "futok" össze vele, alapvetően inkább hűvösebb időben használom, elég megosztó illat, bár melyik nem az? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 11.

Kishoshi

2014. április 2.

Domináns illat,inkább férfias...nem értem,miért jó ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 2.

Domináns illat,inkább férfias...nem értem,miért jó ez.

SayenAllwright

2014. február 27.

Talán a korom miatt, de nekem ez túl nőies, szeretem a fiatalosabb illatokat. Ha felteszem akkor épp hogy csak belelépek a prfüm felhőbe, hogy csak halványan lehessen érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Shennny

2014. január 30.

Örök kedvenc! Egyszerűen imádom! Tartós nőies! Végre nem az az egyen vattacukorillat! Már másodjára vettem újra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

csikosmatyas

2014. január 25.

Megjegyzésnek akartam írni, de végülis vélemény lett, mert meg van róla a véleményem. Egy emelettel felettem dolgozó nő használja állandó jelleggel , kész vegyitámadás a szaglószervekre és egyszerűen képtelen vagyok beszállni mellé a liftbe, inkább gyalogolok.
Az Avon ezt az idejét múlt konstrukcióját bezzeg nem tudja kivonni a forgalomból, ezer más normálisnak mondható illatot megszüntetett, de ez elpusztíthatatlan, akárcsak a visszamaradó "illat" a liftben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Lyral, Methyl 2-Octynoate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Geraniol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.