Avon

Ár:   999 Ft és 5999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: pagangoddess, Módosítva: 2020. július 23.

Ár:   999 Ft és 5999 Ft

Szívjegyek: rózsa, ibolya, gyögyvirág

Alapjegyek: ámbra, pacsuli, pézsma

Ár: 3000 , Eladó: laura2694
Állapot: 1-2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Avon Artistique Patchouli Indulgence EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Meoi

2021. október 3.

Régen volt a Niveának egy limitált kiadása testápolóból. Málnás volt. Olyan 10 éve kb.🤭 Nah ez a parfüm 100%-ban az....🧐szerintem. Azt a testápolót nagyon szerettem, ezért is ismertem fel elsőre az illatot. Örülök, hogy újra érezhetem😅

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 3.

ALettah

2021. szeptember 26.

El kellett rúgjam a harmincat ahhoz, hogy kezdjem megszeretni a pacsulit :) Most már bizonyos illatokban kifejezetten szeretem, akár rózsával kombinálva is, ami régen a rémálmom volt. Ez az Avon kreáció is egészen tetszetős - értékelem, hogy egy természetes, földes-fanyar pacsulit mutat, és hiányzik a közismert és rettegett "Avon-szag" is. Ha rajtam múlt volna, kicsit erősebbre tekertem volna a borsat, és diszkrétebbre a gyöngyvirágot, ami egy jó adag szappanosságot ad neki. Összességében egy megnyugtató, hűvös, kiegyensúlyozott és szép illat, tartós, de nem bivalyerős. Örülök, hogy az Avon is elmozdult a minőségibb illatok irányába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Doll66

2021. április 13.

Az utóbbi években rengeteg parfüm megfordult nálam, és ismerkedek a niche kategóriával is, de ez az avonos illat (és íriszes társa) rendesen elvarázsolt. Annyira finom, krémes-füstös (amit általában utálni szoktam), elegáns, decens illat...A kisfújós verziót rengetegszer újra vettem, mindenképpen 5 csillag nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 13.

Piri11

2021. január 22.

Az itteni vélemények hatására, és a mostani pacsuli szenvedélyem miatt csábultam el. Nagyon nem kellett volna. Megrendeltem rögtön az 50 ml-t, mert azt gondoltam, hogy az Avon tényleg előrukkolt valami újjal, valami széppel.
A nyitása valami brutál közönséges, tipikus Avon szag (mert mostanában szinte csak ilyen kerül ki tőlük), amely nagyon emlékeztetett egy korábbi illatukra. Ezt követte egy valami tűrhető katyvasz, ami inkább íriszes illat volt, majd jött (emlékeim szerint) egy Pure Blanca-hoz hasonló leszáradás. Elképzelésem sincs, hogy ez az “illat” miért kapta ezt a nevet, de az ég világon semmi köze a pacsulihoz, még csak hírből sem ismeri. Tartóssága és szilázsa sem jelentős, szerencsére. Az egész olyan, mintha több régi Avon “illatot” összetákoltak volna eggyé.
Az Avon is lehúzhatná magát a wc-n. Egy csillag se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 22.

Az Avon is lehúzhatná magát a wc-n. Egy csillag se.

Fiszuli

2020. november 24.

Pár hónapja kezdtem el komolyabb parfümök iránt érdeklődni. Egyelőre csak gondolati szinten keresem önmagam a komoly kreálmányok terén. Itt a Krémmánián bukkantam rá az AVON új illataira, sokan elismeréssel szóltak róla, én meg úgy voltam vele, hogy kezdésnek jó lesz. Mind a három Artistique parfümöt megrendeltem miniben. A magnóliásat meg sem szimatoltam, azt tavaszra tartogatom, addig rá sem nézek. Ebben a parfümben a szívjegyek vonzottak nagyon, tehát a rózsa, ibolya és gyöngyvirág - nos, ezekből semmit nem érzek. Tömény bors, majd pacsuli, pézsma. Még órák múlva is. Csalódás. Nehéz és szúrós, nem elviselhetetlenül, de még jó, hogy tél van, így legalább valamit tompít rajta a hideg levegő. Hatósugara nagyon jó, az illat mosásig megmarad a ruhán. Fújkáltam még párszor, "hátha most" felkiáltásokkal, de mindig ugyanúgy szúrt, nyomott, míg nem egyszer szinte közvetlenül utána levegőbe fújtam az Iris Fétiche-t. Ott valami megmoccant bennem. Kimenekültem a szobából, irány a nappali, ahol se-illat van. Egy fújás a Patchouliból, egy az Irisből. Összeolvadtak. Imádtam. Belesétáltam. Szerelmes lettem. A képek pedig csak villogtak, minden beugrott, ami a hideg télhez, a lágy hóeséshez, a meghitt családi együttlétekhez, a karácsonyhoz, a szilveszterhez, a meleg-illatú szobához, vagy a pihe-puha ágyba bújás utáni megnyugváshoz köthető. Nem tudom mi és hogyan olvadt össze benne, nem tudom mi dominál, mi nem, semmit nem tudok erről az egyvelegről. Nem is érdekel, mi és hogy jött össze. Azt viszont tudom, hogy bárkinél leülök az ünnepi asztalhoz, ez az egyveleg lesz rajtam. Akkor is, amikor a keresztfiammal a karácsonyi ajándékaival játszom. Akkor is, amikor magamhoz ölelem a újszülött unokahúgomat a fenyőfa mellett. Akkor, amikor gyönyörködök anyukám és mamám "szétnemrepedt" bejglijében. Akkor is, amikor az életértelmével hazaérve bele zuhanunk az ágyba a napok óta tartó evések és gyerekzsivaj után. Ezt a két illatot fogom viselni. Együtt.
Az utánpótlás érkezik, nem kockázatom meg, hogy az ünnepek alatt kifogyjak a 10 ml-es kiszerelésekből. Sohasem viseltem még ehhez az egyveleghez hasonló illatot. Nagyon örülök a felfedezésemnek, ami az első, de remélem nem az utolsó. Mindenképp meghatározó illat lesz ez az egyveleg számomra az ünnepekkor, de valószínűleg csak akkor. Elképzelhetetlen számomra utcai, vagy irodai viseletként, sőt, ettől a gondolattól egyenesen borzongok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

zsebibaba

2020. október 30.

Az én bőrömön egy az egyben Juliette has a gun Lady Vengeance :) és a most kiadott két lagújabb illat a sorozatból az Ambre Ardent és az Oud Grandeur fenomenálisak. Eddig ki nem állhattam az Avon parfümöket, mert mindegyik tipikus locsolókölni illat, de ez a három új parfüm nagyon jól sikerült :) Csak így tovább...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 30.

kissd

2020. október 26.

Klassz, különleges illat és rajtam rendkívül tartós. Valóban nem illik mindenkihez, pláne nem tinilányoknak. Szerintem az egész Artistique kollekció igazi parfümimádóknak lett kitalálva, nem annak aki évekig egyféle parfümöt használ. Ezek különleges illatok megfizethető áron, betekintés a niche parfümök világába. Aki eddig félt a különleges illatoktól az ezekkel a parfümökkel (akár mintaként) megismerkedhet velük közelebbről. Csak azért 4 csillag, mert az Oud Grandeur és az Ambre Ardent Nekem a nagy szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

platinakuka

2020. június 20.

Karakteres, mély illat, szerintem elég nehéz is.
Komoly, határozott nőknek való, ennek ellenére sokan dicsérték rajtam. 😅
A kis fújós kiszerelést próbáltam, nem veszem újra, mert nem én vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Karakteres, mély illat, szerintem elég nehéz is.
Komoly, határozott nőknek való, ennek ellenére sokan dicsérték rajtam. 😅
A kis fújós kiszerelést próbáltam, nem veszem újra, mert nem én vagyok.

Eni27

2020. május 18.

Szerintem egy az egyben a Gucci by Gucci mása,
Vagy talán egy picit édesebb az alapja.
Mindestre nagyszerű és tartós. Izgalmas, fűszeres és mégis édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Szerintem egy az egyben a Gucci by Gucci mása,
Vagy talán egy picit édesebb az alapja.
Mindestre nagyszerű és tartós. Izgalmas, fűszeres és mégis édes.

Viki9727

2020. május 17.

Akciósan vettem, nekem ez tetszik a három közül a legjobban. Nagyon jó az illata, erős és tartós. Avon parfümöket annyira nem szeretem mert mindegyiknek lesz egy fura illata a nap végére/ vagy nem tartós, de ez nagyon szuper! Imádom az üvegét is, nekem abszolút tavaszi/nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Citral