Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Olasz bergamott és citrom illóolajok energizáló elegye. Illata segít revitalizálni és élénkíteni.

MissQuen

2021. április 27.

Kipróbáltam. Nem vállt be. Egyszerű citromos víz. Óriási csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

Kipróbáltam. Nem vállt be. Egyszerű citromos víz. Óriási csalódás.

JudithBeauty

2021. február 19.

Nagyon frissítő, energizáló illat. Mivel reggel 5-kor kelek, muszáj valamivel felébresztenem magam a csésze kávém mellett, és ez a citrusos illat segít benne, hogy jobb kedvem legyen. Lehetne tartósabb is a hatása, így emiatt többször kell fújkálni napközben. Nagyon szeretem, így biztos fogok még rendelni később is. Az a fontos, hogy nincs "műanyag jellegű" alkoholos illata, ezért légfrissítőként is használom. 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

vocy

2020. október 12.

Szeretem ezt a terméket, tényleg tud egy kis energia löketet adni az illata. Sajnos nem tartós, ennek ellenére valahogy felfrissít amikor fujkálom. Munka közben szoktam használni, ha úgy érzem fáradok, csak 2 fújás a levegőbe és jobb lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

hdia

2020. október 10.

Kellemes, viszont viszonylag hamar elszáll az illata, nem tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Kellemes, viszont viszonylag hamar elszáll az illata, nem tartós :(

Olív

2020. augusztus 5.

Kellemes, citrusos illata van, de inkább a lakába használom illatosítókét, nekem fura a testen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Dorothy22

2020. június 23.

Szobába fújom illatosítóként, a bőrön nagyon hamar elszáll az illata. 😕

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Szobába fújom illatosítóként, a bőrön nagyon hamar elszáll az illata. 😕

Orsi0401

2020. május 15.

Annyira a kedvenc sárga cirmos tearózsám illata, hogy nem győzöm szagolgatni 😊 ha gyártanának ebből parfümöt, azt is megvenném, hogy tartósabban érezhessem magamon ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 15.

KarVivien

2020. január 12.

Edzés előtt befújom magam és ahogy párolog rajtam, ad egy friss illatot. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citral, Geraniol, Citronellol, Eugenol