Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xszemyx, Módosítva: 2019. június 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dreadfulcommenter

2021. január 2.

Az illata nagyon fura, a maszk jól át van itatva. A mérete az én arcomra nagyjából jó volt, nem mondanám ultra kicsinek. Pici igazgatás után jó. Használat közben enyhén csípett, de nem volt zavaró. Utána nagyon puha lett az arcom, egyáltalan nem szárította ki mint sok másik. Megfordult a fejemben, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

sumire0

2020. december 18.

Az illata oké volt, viszont túl kicsi volt az arcomra, több helyen is ki kellett vágnom a maszk lyukait mert pl csak az felső ajkam látszott ki a száj lukon. Ami viszon nekem nagyobb baj hogy csípett a maszk kicsit olyan volt mint a kémiai hámlasztásnál, ami nagyon nem tetszett nekem. Egy sima hidratáló bigyónak nem kéne csípnie

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

zonga

2020. augusztus 31.

A sorozat többi darabjait már kipróbáltam- valamelyiket többször is. Nekem a barna (argánolajos) jött be a legjobban. Ez sem rossz, de van jobb. Teljesen átlagos. Hidratál, puha lesz tőle a bőr, de nem egy nagyon tartós hatás ez, és ennyit más maszk is tud. Könnyű kihajtani, felrakni, megfelelő a mérete. A maszkon lévő anyag mennyisége megfelelő: nem tocsog/ csöpög a cucctól, de kellően át van itatva, könnyű használni. Az illata annyira nem tetszik, de kibírható. Kicsit bizsergett a bőröm a használata során, de ez nem zavaró, azt jelzi, hogy valamiféle hatása biztosan van. Kétszer mindenképp lehet használni, de akár háromszor is. Ha használat előtt hűtőbe tesszük, még jobb a hatása. Nem rossz, de nem egy nélkülözhetetlen darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Algae Extract