Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trstimea, az összetevőket feltöltötte: csillahox, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Hidratáló és tápláló fürdőelixír.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Bettina1984

2020. május 31.

Tegnap próbáltam ki először a Magister Pralinés arcpakolásával. Kb 3 kupaknyi mennyiséget tettem a folyó víz alá, méteres habok nem képződtek, de nem is bántam igazából.
Kellemes csokoládés illat, relaxálás.
A bőrömön nem nagyon maradt illata, viszont ellazított és komfort, tisztatás érzetet nyújt.
Egyenlőre nem irritál, nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 31.

Kellemes csokoládés illat, relaxálás.
Egyenlőre nem irritál, nem szárít.

minaya

2018. december 1.

Igazi csoki illata van, nem olyan mű hatású, de azért azt lássuk be, hogy a vízben úszkáló barna darabok nem a leggusztusosabbak! :) :) :) Magától nem oldódik rendesen, ezért ha nem akarod ezt nézni, akkor kevés vízben el kell kevergetni kézzel. Alig habzik, az illata épphogy a fürdés erejéig tart ki, de azt is csak nagyon enyhén, utána semmit nem érzel a bőrödön. Egynek jó, de ennyi "tudásért" azért elég drága. Nálam ez a teljes pénzkidobás kategória lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

illeseniko

2018. február 22.

Imádom, elsősorban az illata miatt. Jól esik egy fárasztó nap után beülni a kádba, pláne ha ilyen megnyugtató illat vesz körül. Mindemellett nem szárít, még az én extra érzékeny bőrömet se. A csomagolása is gyönyörű, így ajándékba is szívesen adom. Biztosan veszek belőle újra...és újra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

Fabi95

2018. február 22.

Nagyon finom az illata, imádom a csokoládét! Viszont, nagyon sokat kell kinyomnom a tubusból, hogy habos fürdőt tudjak venni...így hamar el fog fogyni. Az illata sem olyan tartós, mint azt az ember lánya várná egy Planet Spa terméktől. A csomagolása tetszik, ajándéknak tökéletes választás a díszes papírdoboza miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

aquanie

2017. december 31.

Kád híján én tusfürdőként használom és imádom. Az illata engem a Danone csokis pudingjára emlékezetet. Nem szárítja a bőröm, isteni az illata, amit még fürdés után is egy darabig érezni és mivel nagyon jól habzik, sokáig elég. Tuti máskor is megveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Sztellaaaaa

2017. május 7.

Nem rossz, de sok benne a parfüm és ez akkor is feltűnő, ha megszagoljuk felbontás után és tényleg nem tartós az illata, amúgy táplálja és radírozza valamilyen szinten a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

dorcus89

2017. március 1.

Karácsonyi ajándéknak választottam magamnak és nagyon vártam, hogy kipróbálhassam mert a flakont kinyitva nagyon intenzív finom kakaós/csokis illata van. Sajnos vízbe téve ez az illat elillan és semmit nem érezni belőle. A csomagoláson azt írják, hogy 2 kupaknyi elég belőle a vízhez, hát maximum egy lavór vízhez biztosan elég. Én is majdnem a fél flakont beleöntöttem és akkor jó habos volt a víz, de illat sehol... Sajnos így 2-3 alkalomra elég csak, nem éri meg az árát. Ami pozitív, hogy nem szárít, fürdés után puha a bőröm, de ezen kívül semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Enci76

2017. január 10.

Kicsit csalódtam benne, mert nagy reményeket fűztem hozzá. Majdhogynem felét tettem a fürdővízbe, hogy érezni lehessen az illatát, meg hatását. Habzása jó, az tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 10.

csillahox

2016. május 18.

Az illatát nagyon szeretem!!! A nagy bajom az vele, hogy sokat kell belőle a vízbe önteni, hogy a kellő illathatást és bőr hidratáltságot elérjük... De egyébként jó!!! 1 pontot vonok csak le tőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Az egyik legritkább szarvasgomba fajtának, az isztriai szarvasgombának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az Ulprospector információi szerint tanulmányok bizonyítják, hogy az összetevő öregedésgátló hatással van a bőrre - növeli a rugalmasságát (+35%), a hosszú távú hidratáltságát (+48%), csökkenti a ráncokat (-12,8%) és a szem alatti duzzanatokat (-14%) és a feltölti a bőrt (+ 0.39mm).

Színezék. Lilás piros.