Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rammy717, az összetevőket feltöltötte: Kmerci, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló olaj fürdéshez és tusoláshoz, a relaxálás édes perceiért. Kényeztető élményt nyújt. Hidratálja és nyugtatja a bőrt. Kókusztejjel.

pampika

2018. február 2.

Nagyon szeretem! Jó az illata hatása! Ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Nagyon szeretem! Jó az illata hatása! Ötös!

lois

2018. február 2.

Isteni illata van, egész nap érzem magamon és a ruháimon, nagyon sokat használt a száraz bőrömnek, egyetlen minusz, hogy gyorsan fogy és jól jönne nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

-.Nikii.-

2017. szeptember 24.

Eddig 3x mertem használni, mert azért látszik, ahogy fogy és elég drága volt. De! Az illata isteni! Reggelre már sajnos nem érzem, de fürdés után anyukám is csak lesett, hogy mi ez az illat. Nem habzik, de a víz hatására fehéres színe lesz, ahogy fürdök vele, és egy kis réteget hagy a bőrömön, de nem azt a kellemetlent, hanem ápoló érzetet ad. Mindenesetre a polcomon áll és nézegetem. Szépen lassan elhasználgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Kmerci

2017. szeptember 22.

Egyszerűen hihetetlen, hogy a száraz bőrömet mennyire lágyítja és hidratálja, úgy hogy fürdés után nem is kell testápolót használnom, sokkal jobb mint a szintén avonos zuhanyzás közbeni testápoló!!! :) Isteni illata van sokáig érezni, nagyon tartós, kicsit drága, de a hatásossága mellett nekem bőven megéri!! Nagyon folyik ezért óvatosan kell bánni vele, zuhanyzáshoz tudom csak használni fürdőkád híján, kevés is elég belőle, jól bedörzsölöm a bőrömbe. Borotválkozás után sem irritál nyugodtan használhatom közvetlen utána, ami nekem nagyon fontos hogy ne pattogjak ki tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol