Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi, Módosítva: 2012. szeptember 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Sajtolt szőlőmag-kivonattal.

Babooca

2013. április 19.

Életem második testradírja volt ez, és még mikor elfogyott, akkor is évekig őrizgettem, annyira szerettem a friss illatát és a hatását. Egyszerűen fenomenális volt számomra. Ugyanolyan jó volt, mint az afrikai shea vajas radír, állagra megegyezik, de az illata ennek sokkal sokkal jobb volt. Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, a kedvencem volt. Azóta találtam a konkurencia újságjában egy közel hasonló képességekkel bíró radírt. (Milk & Honey)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

bridgeta28

2012. augusztus 31.

Ezt lehet kapni, mert a katalógusban nincs benne?!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Ezt lehet kapni, mert a katalógusban nincs benne?!

Mesi

2012. augusztus 15.

Funkcióját ellátta, rendesen radírozott! Az illata nekem tetszik, meg az is, hogy sok és durvább szemcsék vannak benne. Szívesen használtam.
Tényleg szőlő illata van, de nem tolakodó.
Mivel nagyon sűrű, nehéz volt kinyomni a flakonból, de ennyi az összes hátránya.
Egyszer-egyszer óvatosan dörzsölve arcon is használtam (elfelejtettem magammal vinni a rendest) és nem okozott kárt ott sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Tényleg szőlő illata van, de nem tolakodó.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Wine Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.