Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: orientális-gourmand

Összetétel: mandarin, frézia, mandula tej

Ascyra

2017. április 21.

Hiszti van! Miért tüntették el? Miért nem gyártják? Teljesen úrrá lett rajtam a kétségbeesés, amikor az AVON ügyfélszolgálatán közölték, hogy: nem, nem gyártjuk már, de kínálatunkban biztosan talál Önnek megfelelő másik terméket. - hát nem! Nem találok! Adják vissza ezt a buja, csintalan édes illatot, amit csak a magaménak éreztem, és amit úgy fújkodtam, mintha egy újabb réteg bőr lenne rajtam. Határtalanul édes, kacérkodó, fiatalos, csapongó, de dögös és csábító illat. Az üveg, tartósság, ár nem is nagyon került a figyelmem középpontjába... Keresem, akinek van és nem használja, akár csak néhány ml-jére is vevő vagyok! :)

Találtam egy nagyon kedves csajszit, tőle vettem egy szinte teli üveggel! Megalapozott a boldogságom, legalább a nyár végéig! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

Eriii

2016. június 11.

Isteni mandulás, édes illat. Kíváncsi leszek rá az őszi-téli időszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Isteni mandulás, édes illat. Kíváncsi leszek rá az őszi-téli időszakban.

Ella

2015. január 13.

Szép, ötletes, strapabíró üveg, dizájnos, olcsó, de sajnos nem a finom mandulaillat érződik, hanem mint az Avril Lavigne parfümöknél: az ALKOHOL. Mellette - mellékillatként - jelentkezik a kesernyés mandula, de az sem érződik sokáig, huss, eltűnik 10-15 perc múlva, pedig állítólag zsíros bőrön és hajban jobban megmaradnak az illatok. Üvege miatt 2 csillag, de csúnyán átverve érzem magam. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

dori7

2013. december 5.

Én nagyon szeretem az illatát. Ezt használja két barátnőm is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 5.

Én nagyon szeretem az illatát. Ezt használja két barátnőm is.:)

Yubiri

2013. november 6.

Engem nem fogott meg az illata. Hétköznapi fújkálásra vettem, de jobban jártam volna, ha egy testpermetet veszek!!!! Ruhára fújom reggel, és tartós az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Mira8

2013. október 31.

Az illata nagyon finom,de egyáltalán nem tartós,ami kár mert tényleg egy nagyon finom illat,bár azért érződik rajta az alkohol is elsőre :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

berka

2013. október 27.

Még magamon nem használtam de a barátnőm és egyben avon tanácsadónőm ezt használja mostanában, nagyon tetszik az illata, elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

kalmaniki

2013. október 12.

Megszólalásig hasonlít a rózsaszín tesójához (Pretty Fabulous), csak ebben mandula illat is érezhető, ez is nagyon tetszik, ráadásul rajtam tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

ancsa91

2013. október 9.

Hát egyik napról a másikra változott a véleményem. először nem tetszett, szinte nem éreztem semmi illatot. azt annyi jót olvastam róla itt, hogy gondoltam jár neki egy esély. kicsit többet fújtam mint szoktam de 8órán keresztül éreztem. nem is tudom milyen illata van. kellemes, finom. nem bánom hogy megvettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

babyface

2013. szeptember 7.

az első versenyző, akit kipróbáltam a rendelésemből. tényleg nagyon finom mandulás, bújós illata van az elején meglepett mennyire erőteljes, de szépen lecsitul és krémes finomság lesz belőle. az elődje is nagy kedvenc nálam úgyhogy nem volt kétség hogy ezt is megveszem. :) viszont nekem nem tartós, befújom magam 10 perc múlva már nem is érzem magamon. vagy lehet hogy csak én nem? :) emiatt nem biztos hogy újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Acid Yellow 3

Színezék. Lilás piros.